Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Chłopak opalający się w stringach

Polecane posty

Gość gość

Dużo lepiej wygląda wysportowany zgrabny facet w stringach niż tłuste 50-letnie babsko w podobnym stroju. A niestety faceci, nawet dobrze zbudowani, mają dużo większe opory w publicznym występowaniu w stringach niż wspomniane damskie kaszaloty.

12-latka na plaży? Nie zobaczy niczego nowego czego by wcześniej z koleżankami nie widziała... czy to w internecie, czy to w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dokładnie, teraz coraz więcej facetów dużo bardziej dba o siebie niż nie jedna kobieta. Jakbym zobaczyła fajnego wysportowanego gościa w stringach nie miałabym absolutnie nic przeciwko 😉  jak ma się warunki i jest pewnym siebie to taki strój na plażę idealny. Tu raczej bez różnicy czy kobieta czy facet albo czy ma 15 czy 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miks

ja zakładam slipki bo po co stringi? i tak mi sie cały pen1s odznacza. Lubie spojrzenia małolat i starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość. TB

Dziś ładna pogoda, w Krakowie nad zalewem Bagry sporo pośladków do słońca wystawionych. I nie jestem jedynym facetem w stringach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też mam wrażenie, że stringi na plaży/łące są coraz popularniejsze. To fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  TB

Dziś w Krakowie nad zalewem znów sporo pośladków do słońca wystawionych, w tym sporo ukraińskich 🙂  Dziewczyny, chłopaki, bierzcie z nich przykład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najfajniej jest biegać po plaży, łące czy lesie na golasa. Czasami się nie da. Wtedy stringi dają to poczucie bycia mniej więcej w ubraniu, ale nadal bieganie, spacerowanie czy pływanie w takim stroju to prawie jak nago. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raport znad morza Śródziemnego: skąpe stroje na dziewczynach to standard, a i faceci odważni się zdarzają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech

A szkoda. Sam bym ubrał nad morze stringi. Jestem dobrze zbudowany zadbanym facetem. A mimo to nie ma odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala

facet w stringach to prawie jak facet w rajtuzach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haj

Przecież to bielizna stworzona dla wygody. Skoro jest w sprzedaży męska i to w duży wybór to o czymś to świadczy. Topowe marki CK gabanna itp. maja w ofercie męskie stringi a oni chyba znaja rynek. W polsce to nawet kobieta w stringach na plaży to wielka afera co dopiero facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hai

Zamawiam noszę i mam gdzieś co kto o tym myśli. Nosze na codzień i na plaży też się opalam. Polecam te stronkę

http://www.dessue.com/pl/meskie/bielizna/stringi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajka99
4 minuty temu, Gość Hai napisał:

Zamawiam noszę i mam gdzieś co kto o tym myśli. Nosze na codzień i na plaży też się opalam. Polecam te stronkę

http://www.dessue.com/pl/meskie/bielizna/stringi/

O moj boziu ale tyleczki mniam. Jest 3x na tak stringi  panow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.06.2019 o 12:14, Gość Hai napisał:

Zamawiam noszę i mam gdzieś co kto o tym myśli. Nosze na codzień i na plaży też się opalam. Polecam te stronkę

To bardziej bawełniane wyroby, nie na plażę czy na basen...

(durna moderacja, jak cytuję z linkiem, to odrzuca posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remik

Ja pod namowa zony kupilem sobie. Kobieta zachwycona jak w nich wygladam. Ale za groma nie moge sie przelamac i wyjsc w nich na plaze choc bym chcial. 

Takie mam  https://krolmajtekpierwszy.pl/p/152/6149/kapielowki-stringi-gmw-lite-neon-black-kapielowki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cała ta seria GMW jest trochę ciasna, mam dwie pary i w obu mój fiutek i okolice się po prostu nie mieszczą. W najbardziej skurczonym spoczynku przednia "kieszonka" odstaje od reszty ciała odsłaniając nieco boczne fragmenty. Nie do końca komfortowe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.06.2019 o 07:02, Gość Remik napisał:

Ja pod namowa zony kupilem sobie. Kobieta zachwycona jak w nich wygladam. Ale za groma nie moge sie przelamac i wyjsc w nich na plaze choc bym chcial. 

Takie mam  https://krolmajtekpierwszy.pl/p/152/6149/kapielowki-stringi-gmw-lite-neon-black-kapielowki.html

A czego się obawiasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chociaż spróbój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remik

No tych wszystkich spojrzeń. Wiadomo jak jest w polsce. Jedna kobieta powie że fajne ciacho i że wyglądam ok. Inna że jakiś ... w stringach po plaży paraduje. Faceci oczywiście z miejsca powiedzą że jakiś pedał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przejmujesz się? Ludzie zawsze beda gadac taka nasza mentalnosc. Mniej wszystko i wszystkich w d.... Masz ochote ubieraj sie w co chcesz ty masz sie dobrze czuc, tym bardziej ze podobasz sie swojej zonie i sama cie namawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remik
Dnia 29.06.2019 o 16:36, Gość gość napisał:

Przejmujesz się? Ludzie zawsze beda gadac taka nasza mentalnosc. Mniej wszystko i wszystkich w d.... Masz ochote ubieraj sie w co chcesz ty masz sie dobrze czuc, tym bardziej ze podobasz sie swojej zonie i sama cie namawia

Już się nie przejmuję. Wczoraj właśnie byliśmy z żoną nad morzem i postanowiłem ubrać, a co tam. I luzik opalałem się chodziłem do wody, nie wiem czy ktoś się lampił czy obgadywał bo nie zwracałem uwagi. Mam za to opalone poślady jak nigdy, i musze stwierdzić że to zaje... wygodne gatki, po 5 min nie czujesz że masz na sobie a myślałem zawsze inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.06.2019 o 21:45, Gość Remik napisał:

Już się nie przejmuję. Wczoraj właśnie byliśmy z żoną nad morzem i postanowiłem ubrać, a co tam. I luzik opalałem się chodziłem do wody, nie wiem czy ktoś się lampił czy obgadywał bo nie zwracałem uwagi. Mam za to opalone poślady jak nigdy, i musze stwierdzić że to zaje... wygodne gatki, po 5 min nie czujesz że masz na sobie a myślałem zawsze inaczej. 

Tak, wszyscy piszący że stringi uwierają ewidentnie nigdy ich nie nosili przez dłużej niż 10 minut. Praktycznie nie mam już zwykłej bielizny a i do opalania też tylko stringi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziś znów na słoneczku pośladki się opalają. Oraz widziałem naśladowców, nie jestem jedynym facetem w stringach nad zalewem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taki widok wzbudza już coraz mniej emocji. Mamy XXI wiek, ludzie robią co chcą. Oraz jak dobrze zbudowany, przystojny, z fajną dupcią, to czemu nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też jestem 3x na Tak, ale jak wyżej fajna sylwetka, zgrabny i oczywiście wydepilowany tyłeczek 🙂  Nie myślcie panowie że tylko wy wlepiacie ślipia widząc laskę w stringach, także więcej odwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.08.2019 o 13:52, Gość Gość napisał:

Ja też jestem 3x na Tak, ale jak wyżej fajna sylwetka, zgrabny i oczywiście wydepilowany tyłeczek 🙂  Nie myślcie panowie że tylko wy wlepiacie ślipia widząc laskę w stringach, także więcej odwagi. 

Taa... Mnie ostatnio jakieś dwie dziewczyny fotki robiły jak się w stringach opalałem. Ciekawe gdzie te fotki trafiły 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie do lokalnego proboszcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Proboszcz to ma młodych ministrantów i dziewczynki po pierwszej komunii albo przed bierzmowaniem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axxel

Ja się opalam już z 5 sezon, nawet nie myślałem głębiej czy to modne, co kto o tym myśli. Wygodnie i opalone poślady, mi się podoba żonie też, reszta mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajka99

Jestem pozytywnie zaskoczona że tylu panów nosi taką bieliznę, na codzień i na plażę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×