Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Chłopak opalający się w stringach

Polecane posty

Gość Gość
15 godzin temu, Gość Lajka99 napisał:

Jestem pozytywnie zaskoczona że tylu panów nosi taką bieliznę, na codzień i na plażę. 

Ja na codzień to częściej bez bielizny, ale jak jest mus, to zazwyczaj stringi. A do opalania tylko stringi. Moja dziewczyna to lubi, ja lubię, a resztę ludzi mam gdzieś. Pośladki nie owłosione i nie płaskie, więc nie wygląda to strasznie mam nadzieję 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lato się kończy powoli, trzeba pupy opalać póki się da. Więc dziś z dziewczyną na łące w lesie, oboje w samych stringach... Czasem ktoś przechodzi i zazwyczaj się uśmiecha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo pewnie zdziwiony co robicie w dziczy, zamiast na plaży się opalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Bo pewnie zdziwiony co robicie w dziczy, zamiast na plaży się opalać

Najbliższa plaża jest bardzo daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stringi to strój jak każdy inny. Ludzie powinni chodzić na plażę by odpocząć, popływać, a nie oglądać innych, komentować czy krytykować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkka

 Jak facet jest zadbany wysportowany wygląda równie sexy i smacznie  w stringach jak kobieta. I zdecydowanie wolę taki widok niż jakiegoś rozlewającego się balerona na kocu. Która dzierży w jednej dłoni kanapkę a w drugiej browar. Bo przyjeżdża na plaże żreć, gnić na ręczniku i obgadywać wszystkich wokół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój ojczym nosi stringi na codzień, tak samo jak lecimy do grecji to na plażę ubiera. Zapewniam że wszystko z nim w porządku, nie jest jakimś mega sportowce ale wygląda bdb. ma 37L. Ja też się w bikini opalam. Czy to wygląda sexy, raczej nie wypowiem się bo nie patrzę na niego pod tym kątem, to samo pewnie myśli on jak opalam się w stringach. Nic w tym niestosownego, ani dziwnego strój jak każdy inny, kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie tak. Dobrze wyglądający, nie za bardzo zarośnięty chłopak w stringach wygląda dużo lepiej niż 100 kg rusałki w wieku ok 60, której fałdy tłuszczu zasłaniają skąpe bikini. A niestety takie kobiety są częściej widoczne na plażach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZGADZAM SIĘ W 100% ❤️ Jak chce się człowiek opalić to why not? Skoro baby mogą to czemu nie i faceci? Jak chce mieć dobrą opaleniznę to kto mu broni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanką bikini, inny strój plażowy dla mnie nie istnieje. Dla mnie zgrabna zadbana kobieta w stringach wygląda równie dobrze jak i przystojny facet. Tego typu strój dodaje też kobiecości i seksapilu. W przypadku panów stringi na codzień jak i na plażę zarezerwowane dla nowoczesnych pewnych siebie i mających opinie innych gdzieś. Ogólnie jak najbardziej na tak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, misiakofa napisał:

W przypadku panów stringi na codzień jak i na plażę zarezerwowane dla nowoczesnych pewnych siebie i mających opinie innych gdzieś.

No ale przecież "prawdziwy facet" ma być brudny, zarośnięty, gruby, śmierdzący i w szortach 😄 

misiakofa: fajne masz to bikini na fotce, jeśli to twoje zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli ktoś takich lubi droga wolna. Ja tam jestem bardzo zadowolona że moj M dba o siebie. Męskość jest w głowie!! Wolę zadbanego, wydepilowanego i nawet noszącego stringi czy rurki ogarniętego faceta. Niż zarośniętego pseudo męskiego który mnie nie będzie szanował, czy nie potrafi zająć się rodziną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.09.2019 o 12:17, Gość gość napisał:

Męskość jest w głowie!! 

I w portfelu 🙂  Drobny, zadbany chłopak, nawet niech stringi nosi, gdy zarabia 12000/miesiąc jest duuużo bardziej atrakcyjny od napakowanego sterydami "męskiego" bezrobotnego łysola w dresie i gaciach po dziadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest lato, temat na czasie, odgrzebuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, gotb napisał:

Jest lato, temat na czasie, odgrzebuję 🙂

Ja wolę zdecydowanie zupełnie nago się opalać. A Jesli chodzi o ten temat,jak kobietka opala się w stringach to potem z gołą pupą biały paseczek ładnie wygląda ale jak mężczyzna opala się w stringach i potem z gołym tyłkiem z paseczkiem 🤔hmm no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2019 o 21:10, Gość miszkka napisał:

Jak facet jest zadbany wysportowany wygląda równie sexy i smacznie  w stringach jak kobieta

Czy to trochę nie przesadzone stwierdzenie?😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Saunowicz napisał:

jak mężczyzna opala się w stringach i potem z gołym tyłkiem z paseczkiem 🤔hmm no nie wiem...

Kilka lat temu po pewnym urazie miałem kilka zabiegów rehabilitacyjnych na dolny kręgosłup, trzeba było tyłek odsłonić do zabiegu.
Panie rehabilitantki były zachwycone taką opalenizną 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gotb napisał:

Kilka lat temu po pewnym urazie miałem kilka zabiegów rehabilitacyjnych na dolny kręgosłup, trzeba było tyłek odsłonić do zabiegu.
Panie rehabilitantki były zachwycone taką opalenizną 🙂 

No ale z tego co piszesz to uczęszczasz też na plażę N więc pewnie masz tyłek równo opalony bez paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Saunowicz napisał:

Czy to trochę nie przesadzone stwierdzenie?😀

Dla Ciebie jako faceta pewnie tak 😂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, misiakofa napisał:

Dla Ciebie jako faceta pewnie tak 😂 

To prawda:) tym bardziej faceta hetero:)

Nie wziąłem pod uwagę,że ta osoba mogłaby być bi.

Albo po prostu kobieta której podobają się pewnego rodzaju męskie pośladki 🙂

Edytowano przez Saunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

misiakofa przy okazji podpowiedź mi takie zjawisko:

Dlaczego niektóre kobiety w miejscu gdzie można opalać się nago robią to topless w stringach? Właściwie te stringi i tak za dużo nie zasłaniają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Saunowicz napisał:

No ale z tego co piszesz to uczęszczasz też na plażę N więc pewnie masz tyłek równo opalony bez paska.

Na plaży N bywam rzadko, więc wyraźny pasek jest przez cały rok 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Saunowicz napisał:

misiakofa przy okazji podpowiedź mi takie zjawisko:

Dlaczego niektóre kobiety w miejscu gdzie można opalać się nago robią to topless w stringach? Właściwie te stringi i tak za dużo nie zasłaniają:)

Sama się tak często opalam, tylko na normalnej plaży. Na ręczniczku opalam się w samych strinach jak idę do wody to ubieram górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, misiakofa napisał:

Sama się tak często opalam, tylko na normalnej plaży. Na ręczniczku opalam się w samych strinach jak idę do wody to ubieram górę. 

Nie no spoko,na tekstylnej plaży nie wypadało by inaczej.

Zastanawiam się dlaczego piszesz o tekstylnej jako "normalna" plaża.Wlasciwie pewnie dlatego,że tak ja postrzegasz.

Ja natomiast uważam za normalną plaże tam gdzie można opalać się nago,gdzie całe ciało korzysta ze słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogromnym jacuzzi posiedziałem dziś w saunarium i w stringach jak już wg mnie opalać powinny się tylko kobiety.

Opalone pupy z jasnym paseczkiem wyglądają po prostu pięknie i uroczo😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2022 o 22:00, Saunowicz napisał:

w stringach jak już wg mnie opalać powinny się tylko kobiety.

Opalone pupy z jasnym paseczkiem wyglądają po prostu pięknie i uroczo😊

Tak twierdzi facet.

Dnia 5.07.2022 o 09:50, misiakofa napisał:

Dla Ciebie jako faceta pewnie tak 😂 

No właśnie. Pomysł opalania się w stringach wziął się stąd, że moja obecna uwielbia ten biały pasek 🙂 Opinie facetów interesują mnie mało.

Z ciekawostek podsłuchanych dziś nad zalewem, gdy znów moje pośladki były opalane: jakaś parka przechodząca obok, dziewczyna do chłopaka "Ty, patrz, widziałeś?  Może też byś się tak odważył?"  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gotb napisał:

Tak twierdzi facet.

No właśnie. Pomysł opalania się w stringach wziął się stąd, że moja obecna uwielbia ten biały pasek 🙂 Opinie facetów interesują mnie mało.

Z ciekawostek podsłuchanych dziś nad zalewem, gdy znów moje pośladki były opalane: jakaś parka przechodząca obok, dziewczyna do chłopaka "Ty, patrz, widziałeś?  Może też byś się tak odważył?"  

Mnie serio to nie dziwi wręcz przeciwnie. Niech się każdy opala w czym chce, a męskie stringi normalna sprawa. Moj ojczym po 40 też nosi w lato, do siłowni albo jak biegać idzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to podczas opalania stringów u nikogo nie widzę, bo robię to wśród tych którzy równo lubią się opalić.Teraz latem w saunarium widać kto opala się nago a kto w stroju kąpielowym czy stringach np jak wchodzi do jakuzzi😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×