Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Queen of Reda city

Bajtek, zasłałam łóżko! Dziękuję Misju.... Płosze bałdzo Bejtuś

Polecane posty

Gość Queen of Reda city

kochana ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Moja misia z radości kilo czekoladek zjadła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Misja ma pampersa wiec jak🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czesc Madzia 💚💚💚💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Po co zakładacie nowe tematy ?, sama się zaorała, w ostatnim IG ma 180 lajków, mając 23 subów, filmik też obejrzała tylko garstka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

*23 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość ??? napisał:

*23 tys.

Trzeba edukować, ze b. z fejk kont wyzywa swoje fanki, które mają odmienne zdanie od niej. Nie każdy marzył, ze onion to jej brat, teraz więcej ludzi to wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllll
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Trzeba edukować, ze b. z fejk kont wyzywa swoje fanki, które mają odmienne zdanie od niej. Nie każdy marzył, ze onion to jej brat, teraz więcej ludzi to wie 

Już wszyscy wiedzą, zbłazniła się nadając na Galerię, no oczywiście jest bee..ale jakoś te przeszło 200 kg. jakoś dostało się na dach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllll
3 minuty temu, Gość llllllllll napisał:

Już wszyscy wiedzą, zbłazniła się nadając na Galerię, no oczywiście jest bee..ale jakoś te przeszło 200 kg. jakoś dostało się na dach :)

No fakt, 150 kg wózek, plus 60 kg,  Bogusi, to dziwne, że winda wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd
8 minut temu, Gość lllll napisał:

No fakt, 150 kg wózek, plus 60 kg,  Bogusi, to dziwne, że winda wytrzymała :)

Mając   90 cm wzrostu waży 60 kg  ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

Przecież ma "normalne" narządy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość ddddd napisał:

Mając   90 cm wzrostu waży 60 kg  ??

No a ile wg Ciebie wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość kkk napisał:

Przecież ma "normalne" narządy :)

Ciężkie 🤣

a siedząc na berta fotelu ledwo się w nim mieściła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulana

https://zapodaj.net/f70af64a71882.png.html

wez się za siebie dziewczyno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła prosiecka
5 minut temu, Gość Ulana napisał:

https://zapodaj.net/f70af64a71882.png.html

wez się za siebie dziewczyno 

https://zapodaj.net/ba118822fe2c6.jpg.html

przysiegam✌️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oj będzie dużo kłamstewek w czwartek 😉 film z podsumowaniem podbródka chyba rekord pobije 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Oj będzie dużo kłamstewek w czwartek 😉 film z podsumowaniem podbródka chyba rekord pobije 

Na insta foto z trzymaniem podbródka z lutego (pazury!), więc pewnie wtedy podsumowanie nagrała, a do dziś fotoszopem gabaryty ogarniała 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

B. prodi o „Założenia o mnie”— śmierdzisz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość ddddd napisał:

Mając   90 cm wzrostu waży 60 kg  ??

Raczej więcej. Na jakimś Q&A sprzed kilku lat przyznawała się do wagi 50kg, a brzuchol miała jednak wtedy zdecydowanie mniejszy niż obecnie. Co do ,wzrostu to twierdzi że ma 101 cm, ale to też na 99% kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Raczej więcej. Na jakimś Q&A sprzed kilku lat przyznawała się do wagi 50kg, a brzuchol miała jednak wtedy zdecydowanie mniejszy niż obecnie. Co do ,wzrostu to twierdzi że ma 101 cm, ale to też na 99% kłamstwo.

Ona ma 90cm wzrostu, waży pewnie ok 60kg. doprowadziła się do tragedii i żadne zaklinanie rzeczywistości nic jej nie da, w końcu co z tego że nam powie, że zabieg odsysania poszedł dobrze, skoro wszyscy widzą, że już nawet głowy nie może spuścić ani skręcić w żadną stronę przez koszmarną otyłość.

spoko buka, jak lubisz być gruba to ok, ale nie wmawiaj światu, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Na insta foto z trzymaniem podbródka z lutego (pazury!), więc pewnie wtedy podsumowanie nagrała, a do dziś fotoszopem gabaryty ogarniała 😂😂😂

No jak tak go ściąga w tej kreciej lapce to i z prawej strony wydaje się mniejszy, ona wie co robi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No jak tak go ściąga w tej kreciej lapce to i z prawej strony wydaje się mniejszy, ona wie co robi 😂

W końcu kierowniczka marketingu! Niech ją ktoś złapie na mieście i trzaśnie foto do porównania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

W końcu kierowniczka marketingu! Niech ją ktoś złapie na mieście i trzaśnie foto do porównania 

przecież wystarczy wejśc na instagram nail room wawa i zobaczyć jej realne gabaryty...na zdjęciu z otwarciu salonu jak siedzi bokiem widać, jak naprawdę wygląda. to jest monstrum. jabba przy niej to modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość goscc napisał:

przecież wystarczy wejśc na instagram nail room wawa i zobaczyć jej realne gabaryty...na zdjęciu z otwarciu salonu jak siedzi bokiem widać, jak naprawdę wygląda. to jest monstrum. jabba przy niej to modelka.

u Anji Rubik na fotce też tragedia, akurat podbród wyraźnie widać. Bardzo jestem ciekawa, jak zmanipuluje ten czwartkowy filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

u Anji Rubik na fotce też tragedia, akurat podbród wyraźnie widać. Bardzo jestem ciekawa, jak zmanipuluje ten czwartkowy filmik

Może gwiazda opanowała fotoszopowanie filmów, w stanach to dość popularne 😉 widziałam program o facecie, który się tym zajmuje (niestety nie mógł wyjawić nazwisk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Może gwiazda opanowała fotoszopowanie filmów, w stanach to dość popularne 😉 widziałam program o facecie, który się tym zajmuje (niestety nie mógł wyjawić nazwisk)

z pewnością, nie opanowała hashtagów na insta przez 10 lat, ale opanowała retusz filmów 😄 

to jest d e bil, nie oczekuj od niej cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie no, o ile jest w stanie przerobić zdjęcia tak filmiku nie dałaby rady. To by wymagało nauczenia się czegoś 😉

Dlatego spodziewam się, że w filmiku będzie mowa jedynie o tym, jak taki zabieg przebiega, może wspomni o kosztach, chociaż wątpię, bo wpakowałaby się na kolejna minę, a na koniec powie, że ona jest zadowolona i dobrze się czuje ze swoim wyglądem po zabiegu. Na wszelkie komentarze o tym, że nie widać różnicy albo że jest gorzej oczekuję odpowiedzi: "wnioskujesz to po fotkach na instagramie? hah zapewniam Cię że instagram nie odzwierciedla rzeczywistości, pozdrawiam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie no, o ile jest w stanie przerobić zdjęcia tak filmiku nie dałaby rady. To by wymagało nauczenia się czegoś 😉

Dlatego spodziewam się, że w filmiku będzie mowa jedynie o tym, jak taki zabieg przebiega, może wspomni o kosztach, chociaż wątpię, bo wpakowałaby się na kolejna minę, a na koniec powie, że ona jest zadowolona i dobrze się czuje ze swoim wyglądem po zabiegu. Na wszelkie komentarze o tym, że nie widać różnicy albo że jest gorzej oczekuję odpowiedzi: "wnioskujesz to po fotkach na instagramie? hah zapewniam Cię że instagram nie odzwierciedla rzeczywistości, pozdrawiam"

A ja myślę, że bedzie zaklinać rzeczywistość i mówić, ze nie spodziewała się wcale spektakularnych efektów i że na zewnątrz może nic nie widać, ale ona lepiej się czuję i jest znacznie jędrniejszy ble ble. Takie wiecie, pitolenie dla pitolenia. Raczej nikomu nie wmówi, że jest mniejszy a ona sama chudsza, jeśli by tak było to uwazam, że pogrąży się na amen i odwrócą się od niej nawet najtrwalsze Janeczki i Grażynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość goscc napisał:

A ja myślę, że bedzie zaklinać rzeczywistość i mówić, ze nie spodziewała się wcale spektakularnych efektów i że na zewnątrz może nic nie widać, ale ona lepiej się czuję i jest znacznie jędrniejszy ble ble. Takie wiecie, pitolenie dla pitolenia. Raczej nikomu nie wmówi, że jest mniejszy a ona sama chudsza, jeśli by tak było to uwazam, że pogrąży się na amen i odwrócą się od niej nawet najtrwalsze Janeczki i Grażynki. 

Racja, może być też tak. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

swoją drogą ja naprawdę nie mogę się nadziwić, że taki człowiek jak ona nie ma wstydu. 

zdrowi ludzie wstydzą się tego, że odwalają jakieś akcje, że się kompromitują (vide sytuacja z galerią północną), że komuś chcieli zniszczyć życie (vide wydzwanianie do pracodawców), albo że kobieta zaniedbywana przez męża ciągle z nim jest mimo, że sąsiedzi słyszą dzień w dzień awantury.

a tutaj nic, zero wstydu, refleksji, pokazywanie się ludziom jak gdyby nigdy nic i udawanie, że nic się nie wydarzyło. 

ja po takiej sytuacji,jak ta z bartkiem, gdy pół polski zobaczyło jak siedzi i ogląda gołe cyce, jak zobaczyło screeny z rozmowy z małą mi, jak widzą, że chodzi brudna, nieumyta, nieuczesana, coraz grubsza - ja bym się naprawdę już na oczy ludziom nie pokazała. wiecie, co innego wyjście z domu, a co innego wystawianie się świadomie na publiczny widok. 

zero wstydu jest niestety oznaką ludzi mało inteligentnych, zarówno emocjonalnie jak i intelektualnie - kolejny dowód na to, że boguśka jest zwyczajnie osobą głupią, tępą, z i d io ciałą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×