Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Queen of Reda city

Bajtek, zasłałam łóżko! Dziękuję Misju.... Płosze bałdzo Bejtuś

Polecane posty

Gość gosc
7 minut temu, Gość goscc napisał:

A ja myślę, że bedzie zaklinać rzeczywistość i mówić, ze nie spodziewała się wcale spektakularnych efektów i że na zewnątrz może nic nie widać, ale ona lepiej się czuję i jest znacznie jędrniejszy ble ble. Takie wiecie, pitolenie dla pitolenia. Raczej nikomu nie wmówi, że jest mniejszy a ona sama chudsza, jeśli by tak było to uwazam, że pogrąży się na amen i odwrócą się od niej nawet najtrwalsze Janeczki i Grażynki. 

A może da serie zdjęć z różnych miesięcy i w ten sposób omówi efekty 😆 na koniec wleci gadka okraszona gadającym łbem z insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A może da serie zdjęć z różnych miesięcy i w ten sposób omówi efekty 😆 na koniec wleci gadka okraszona gadającym łbem z insta

ten gadający łeb jest przerażający, mogłby robić za horror serio. ona tego nie widzi? nie widzi, że wygląda już jak kosmita i to nie jest komplement? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość goscc napisał:

swoją drogą ja naprawdę nie mogę się nadziwić, że taki człowiek jak ona nie ma wstydu. 

zdrowi ludzie wstydzą się tego, że odwalają jakieś akcje, że się kompromitują (vide sytuacja z galerią północną), że komuś chcieli zniszczyć życie (vide wydzwanianie do pracodawców), albo że kobieta zaniedbywana przez męża ciągle z nim jest mimo, że sąsiedzi słyszą dzień w dzień awantury.

a tutaj nic, zero wstydu, refleksji, pokazywanie się ludziom jak gdyby nigdy nic i udawanie, że nic się nie wydarzyło. 

ja po takiej sytuacji,jak ta z bartkiem, gdy pół polski zobaczyło jak siedzi i ogląda gołe cyce, jak zobaczyło screeny z rozmowy z małą mi, jak widzą, że chodzi brudna, nieumyta, nieuczesana, coraz grubsza - ja bym się naprawdę już na oczy ludziom nie pokazała. wiecie, co innego wyjście z domu, a co innego wystawianie się świadomie na publiczny widok. 

zero wstydu jest niestety oznaką ludzi mało inteligentnych, zarówno emocjonalnie jak i intelektualnie - kolejny dowód na to, że boguśka jest zwyczajnie osobą głupią, tępą, z i d io ciałą. 

To, że ma małe IQ to jedno, ale tu chyba głównie chodzi o to, że jest zwyczajnie uzależniona od nadawnia na IS i dzielenia się wszystkim w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Bogusia ma cudowne brazylijskie fatty boom boom krytykują ją faceci, którzy mają kompleksy, że nie podołają takiej kocicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Onion na insta pod zdjęciem wózka do jakiejś laski: "auto to wygoda, wózek to konieczność". Ach, Bogu i rodzinka nie mogą przeboleć, że nie wszyscy są chorzy/niepełnosprawni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To, że ma małe IQ to jedno, ale tu chyba głównie chodzi o to, że jest zwyczajnie uzależniona od nadawnia na IS i dzielenia się wszystkim w internecie

ale żeby do tego stopnia, że została skompromitowana na pół Polski i każdy już wie, że jej "idealne życie" nie istnieje i ma się naprawdę źle, a ona brnie w zaparte? to jest dla mnie chore, nienormalne, wręcz masochistyczne. ale w sumie może i masz rację, ona nie ma żadnych przyjaciół (Dałia to nie jest przyjaciółka, sorry, spotykanie się raz w miesiącu na żarcie to nie ejst przyjaźń), ma mężą pijaka i erotomana, z którym pewnie porozmawiać nie idzie, bo to tępe, grube dziadostwo. Z rodzicami chyba tez mało co rozmawia, myslę, że się trochę od niej odwrócili. 

No to gadający łeb musi pogadać do ludzi w necie. Jezu, jakie to wszystko jest cringe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Onion na insta pod zdjęciem wózka do jakiejś laski: "auto to wygoda, wózek to konieczność". Ach, Bogu i rodzinka nie mogą przeboleć, że nie wszyscy są chorzy/niepełnosprawni..

konieczność? koniecznością jest wózek ręczny, najtanszy, tu się zgodzę, ale wozek elektryczny to już jest "wygoda". idąc tym tropem myślenia autobus i tramwaj to konieczność, skoro auto jest wygodą. co za pieprzenie osób, które są sfrustrowane swoim życiem i niepogodzone z losem. przez 30 lat. ta rodzina to tragedia, rodzina Adamsów dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Onion na insta pod zdjęciem wózka do jakiejś laski: "auto to wygoda, wózek to konieczność". Ach, Bogu i rodzinka nie mogą przeboleć, że nie wszyscy są chorzy/niepełnosprawni..

Dlatego tak wszystkim życzą choroby. Prawdziwa ameba umysłowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcio
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Dlatego tak wszystkim życzą choroby. Prawdziwa ameba umysłowa 

Braciszek pewnie nie ma prawda, auta też brak, berni to już w ogóle - ma wręcz wmówione, że prawko mu niepotrzebne 😄 

rodzina Adamsów to przy nich geniusze. czujecie to, mieć tak niepełnosprawnego człowieka w domu i nie mieć auta? przecież im taki van albo jakieś większe auto załatwiłoby kupę problemów, a ile to wygody! no ale po co, przeciez wówczas berni mógłby wyrwać jakaś blacharę hahhaa 😄 IQ rozwielitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość lolcio napisał:

Braciszek pewnie nie ma prawda, auta też brak, berni to już w ogóle - ma wręcz wmówione, że prawko mu niepotrzebne 😄 

rodzina Adamsów to przy nich geniusze. czujecie to, mieć tak niepełnosprawnego człowieka w domu i nie mieć auta? przecież im taki van albo jakieś większe auto załatwiłoby kupę problemów, a ile to wygody! no ale po co, przeciez wówczas berni mógłby wyrwać jakaś blacharę hahhaa 😄 IQ rozwielitek.

A do tego Berni musiałby przede wszystkim wstrzymać się z codzienną porcją piwerek. A jak na trzeźwo z gadającym łbem wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale Piotruś podnieca się tym, że siostrzyczka aktywna seksualnie. Może chociaż dają onionowi popatrzeć? Chociaż tyle chłop miałby z seksu, bo jak wiemy żadna go nie chce i frustracja narasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale Piotruś podnieca się tym, że siostrzyczka aktywna seksualnie. Może chociaż dają onionowi popatrzeć? Chociaż tyle chłop miałby z seksu, bo jak wiemy żadna go nie chce i frustracja narasta.

Hahahaha soooo creepy 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale Piotruś podnieca się tym, że siostrzyczka aktywna seksualnie. Może chociaż dają onionowi popatrzeć? Chociaż tyle chłop miałby z seksu, bo jak wiemy żadna go nie chce i frustracja narasta.

To jest najbardziej obrzydliwe w tym wszystkim. Rodzina się cieszy, bo córka "uprawia seks"...Dramat. Ci ludzie nie mają wstydu, to są takie Karyny i Sebki z fejsbuka, które chwalą się, że bombelek zrobił kupkę. 

Obrzydliwi ludzie, to jest chore. Braciszek to widać, że by chyba puknął wszystko co się rusza, bo mając 30 lat nic nigdy nie zar***ał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie blokowanie przez nią takiego chamidła świadczy tylko o jednym ... 😂 

Mąż jej nie broni, to młodszy braciszek musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie blokowanie przez nią takiego chamidła świadczy tylko o jednym ... 😂 

Mąż jej nie broni, to młodszy braciszek musi.

Mąż musi jakoś odreagować swoje życie wśród ludzi wyłącznie niepełnosprawnych, więc po pracy uskutecznia chlanie przed monitorem i ani w głowie mu bronienie żony. 

Ten to ma zje ba ne życie. Z pracy do jeszcze gorszej pracy. W pracy to on w sumie odpoczywa, bo tam nikogo nie musi przewijać, a w domu...babranie się w pieluchach, podmywanie, podcieranie kup, boże...ja nie wiem, że on to wytrzymuje. Naprawdę musi być non stop napruty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość lolcio napisał:

Braciszek pewnie nie ma prawda, auta też brak, berni to już w ogóle - ma wręcz wmówione, że prawko mu niepotrzebne 😄 

rodzina Adamsów to przy nich geniusze. czujecie to, mieć tak niepełnosprawnego człowieka w domu i nie mieć auta? przecież im taki van albo jakieś większe auto załatwiłoby kupę problemów, a ile to wygody! no ale po co, przeciez wówczas berni mógłby wyrwać jakaś blacharę hahhaa 😄 IQ rozwielitek.

Nie no, co Ty,  im to wcale niepotrzebne, przecież Warszawa jest świetnie skomunikowana i doskonale się jeździ autobusami (zwłaszcza o 22 z wielkimi zakupami po całodniowym pobycie w Arkadii 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie no, co Ty,  im to wcale niepotrzebne, przecież Warszawa jest świetnie skomunikowana i doskonale się jeździ autobusami (zwłaszcza o 22 z wielkimi zakupami po całodniowym pobycie w Arkadii 😉

I pomysl ile ubezpieczenie autka kosztuje, amortyzacja, paliwo, problem z parkowaniem,... Tylko idioci jeżdżą autem 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie no, co Ty,  im to wcale niepotrzebne, przecież Warszawa jest świetnie skomunikowana i doskonale się jeździ autobusami (zwłaszcza o 22 z wielkimi zakupami po całodniowym pobycie w Arkadii 😉

Zwłaszcza wtedy, kiedy trzeba czekać na mrozie aż przyjedzie tramwaj niskopodłogowy, czyli czasem nawet i 40 minut hahaha, to są łby.

Warszawa jest dobrze skomunikowana, owszem, ale to nie jest argument. Jak trzeba jechać poza miasto, albo własnie zrobić wieksze zakupy to zdecydowanie bez auta ani rusz. Mieszkam w innym dużym mieście i niestety, ale auto to czasem konieczność, nie tylko wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I pomysl ile ubezpieczenie autka kosztuje, amortyzacja, paliwo, problem z parkowaniem,... Tylko idioci jeżdżą autem 😆

na pewno mniej niż kilka nowych paciajków z sephory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oj tam, pani kierowniczce wystarcza do szczęścia metro i tramwaje. Pokazuje ludzką twarz, a jak musi zajechać do podkovy turlają się PKP. I tak robią zwyczajni ON, a wiadomo, ze bunia jest nadzwyczajna ✌️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcio
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Oj tam, pani kierowniczce wystarcza do szczęścia metro i tramwaje. Pokazuje ludzką twarz, a jak musi zajechać do podkovy turlają się PKP. I tak robią zwyczajni ON, a wiadomo, ze bunia jest nadzwyczajna ✌️

Rzeczywiście, nie da się ukryć, jest NADzwyczajna. pod każdym względem. głupoty, kilogramów, wyglądu, brzydoty,  sp ie r do lonego życia na własne życzenie. przyznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boczek pieczony

Nie było apelu o zbiórkę na naprawę ? No jakże to tak ? A pamiętacie jak apelowała o to by ktoś zasponsorował im przeprowadzkę do babci? No bo 200 zł to dla nich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locha na kółkach

Ciekawe jak się skończyła sprawa z mała mi. Czy buka ją straszyła i wydzwaniała do wszystkich instytucji ? Bo w q@a opowiadała,  że to zła osoba chciała zniszczyć szczęście misia i misi. Wszyscy są winni tylko nie Berni. On chodzi na Roksy a buka wydzwania do bab z ogłoszenia. Co za .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blelelle
6 minut temu, Gość Boczek pieczony napisał:

Nie było apelu o zbiórkę na naprawę ? No jakże to tak ? A pamiętacie jak apelowała o to by ktoś zasponsorował im przeprowadzkę do babci? No bo 200 zł to dla nich dużo.

Ta, a dzień wcześniej kupili spieniacz do ulepkow za 150zl. Jaka była oburzona jak wtedy ludzie jej to wytykali. Dej dej! Bo by biedni!

glupie karynisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blelelle
2 minuty temu, Gość Locha na kółkach napisał:

Ciekawe jak się skończyła sprawa z mała mi. Czy buka ją straszyła i wydzwaniała do wszystkich instytucji ? Bo w q@a opowiadała,  że to zła osoba chciała zniszczyć szczęście misia i misi. Wszyscy są winni tylko nie Berni. On chodzi na Roksy a buka wydzwania do bab z ogłoszenia. Co za .... 

Ona mówiła o kafeterii, ze chcieliśmy jej zniszczyć życie :D ciekawe jak, może photoshop? Albo my wypisywalismy do małej mi z prośba o zdjęcia? 

Berni niewinny bo kto inny bedzie chętny do babrania się w kupie 24h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie no, powiedziała (czy też napisała w komentarzu), że @partnerżyciowy swoje za uszami ma, ale racja, że większość winy za całą sytuację zrzuciła na innych (pewnie w domyśle kafe, małą mi itd.). Zastanawiające, że w ogóle nie widzi w tym własnej winy...🤔 Nic a nic. Bejtek tak, obcy ludzie też, a ona w ogóle nie przyczyniła się do sytuacji. No aniołek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie no, powiedziała (czy też napisała w komentarzu), że @partnerżyciowy swoje za uszami ma, ale racja, że większość winy za całą sytuację zrzuciła na innych (pewnie w domyśle kafe, małą mi itd.). Zastanawiające, że w ogóle nie widzi w tym własnej winy...🤔 Nic a nic. Bejtek tak, obcy ludzie też, a ona w ogóle nie przyczyniła się do sytuacji. No aniołek 😉

Ona jest taka piękna i doskonała, więc logiczne, że mąż nie mógłby sam mimowolnie spojrzeć na inną kobietę i pisać do niej, że chciałby obejrzeć jej nudesy. Mala mi to spisek i manipulacja kafeterii, to zlepek miliona wiadomości/ wypowiedzi misia, a wszystko spreparowane w fotoszopie jak u otry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Guziczek

Potwierdzam, jestem na tropie spisku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububububnia
Przed chwilą, Gość Kapitan Guziczek napisał:

Potwierdzam, jestem na tropie spisku!

Guziczku, nie dokładaj sobie problemów, już i tak masz w domu oszołoma. Ciebie akurat lubimy, kapitanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Onion chce zniszczyć Kafeterię, zanim Kafeteria zniszczy małżeństwo Bogusi, bo wtedy Piotruś, jako stary kawaler, będzie musiał przejąć obowiązki Bartka i zająć się siostrą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×