Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konfliktowa corka marnotra

Konflikt z matką

Polecane posty

Gość konfliktowa corka marnotra

Mam taką sytuację, że mam konflikt z matką. Ona dostała wszystko od swoich rodziców. Utrzymanie, ładne ciuchy, dawali jej pieniądze na szkołę, potem wyprawili wielkie huczne wesele, 3 lata po porodzie mieszkała u nich w 2 pietrowym wielkim domu ze mną małą i nie musiała na nic płacić, martwić się o jedzenie i czynsz, potem rodzice dali jej 2 dzialki, jedną w mieście drugą na wsi żeby mogła wybrać gdzie się wybuduje. Wybrała wieś i sprzedała działkę w mieście. Łącznie na dom miała 300 tys. Długo ukrywała ten fakt że dostała takie pieniądze na dom od rodziców. Ciagle powtarzała że "do wszystkiego doszliśmy sami" i wypominała mi że na moje wesele wydała 30 tys a przez 6lat studiów dała mi aż 40 tys zł. Pomijając fakt że od małego pomagałam im w rodzinnej fimie, każde wakacje od skończenia 15 rż pracowałam, a na studiach po 1,5 roku dziennych znudziło im się płacenie mimo wcześniejszych zapewnień że mogę iść na studia, i musiałam iść na zaoczne i utrzymać się sama. Moja matka czesto powtarza zdanie że "Pieniadze nie są w życiu najważniejsze". Jest nas 2 rodzeństwa. Z każdym dziekciem siedziała 5lat w domu. Razem 10 lat bez pracy. Mówi mi że jestem bezczelna że wypominam jej że puściła mnie gołą i wesołą w świat. Mąż dostał od swoich rodziców działkę na której kiedyś w przyszłości chcielibyśmy postawić dom. Jego rodzina uważa mnie za biedną bo nic od rodziców nie dostałam. Matka chciałaby żebym przyjeżdżała kilka razy w miesiącu bo chce "utrzymywać kontakt" a ja mam do niej 60 km w jedną stronę, i nigdy  nie dostałam kasy na paliwo ani nawet paczki jajek ze wsi, ale ona do mnie nie przyjedzie. Jak myślicie taka ze mnie córka marnotrawna bo wypomninam że nie zabezpieczyła mnie na przyszłość sama dostając wszystko od rodziców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfliktowa

Macie podobnie czy tylko ja jestem takim "przypadkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Twoja matka jest jebnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×