Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Magdalena

Zmiana koloru oczu na stałe za pomocą lasera - czy ktoś korzystał?

Polecane posty

Gość Magdalena

Czy ktoś z Was zmienił sobie na stałę kolor oczu za pomocą lasera?  moja niemiecka znajoma poddała się temu zabiegowi ostatnio w Turcji ponieważ tam to robią. Miała brązowe oczy a teraz ma niebieskozielone.  Ja chcę zmienić kolor oczu z niebieskiego na brązowy lub czarny bo do ciemnej opalonej karnacji i czarnych włosów lepiej mi pasują brązowe lub czarne oczy ale się boje że kiedyś po tym stracę wzrok. Lekarze zapewniają że jest to bezpieczny zabieg ponieważ działa tylko na pigment w tęczówce oka ale ja mimo tego boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Czy ktoś z was byłby gotów przetestować to?poddać się zabiegowi?

Robią to w tej klinice: www.vipeyelaser.com w Istanbule (Turcja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Druga taka klinika w której to robią jest w Barcelonie. Jest dużo takich klinik, są w różnych krajach więc takie zabiegi muszą być popularne

 

https://neweyeslaser.com/#testimonials

Clínica Eyecos
Calle Tuset, 23-25
08006 Barcelona
Spain

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A nie prosciej i bezpieczniej kupic sobie kolorowe soczewki kontaktowe?Jaka masz gwarancje, ze wszystko pojdzie dobrze?Oko to zbyt wazny narzad, zeby bezmyslnie narazac je na takie eksperymenty. A potem, jak cos sie nie uda, to placz i lament. Zupelnie jak ta wariatka, co sobie wydziarala galki oczne i stracila wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa
Dnia 15.05.2019 o 00:25, Gość Magdalena napisał:

Czy ktoś z Was zmienił sobie na stałę kolor oczu za pomocą lasera?  moja niemiecka znajoma poddała się temu zabiegowi ostatnio w Turcji ponieważ tam to robią. Miała brązowe oczy a teraz ma niebieskozielone.  Ja chcę zmienić kolor oczu z niebieskiego na brązowy lub czarny bo do ciemnej opalonej karnacji i czarnych włosów lepiej mi pasują brązowe lub czarne oczy ale się boje że kiedyś po tym stracę wzrok. Lekarze zapewniają że jest to bezpieczny zabieg ponieważ działa tylko na pigment w tęczówce oka ale ja mimo tego boję się

cześć. zmiana koloru jest możliwa jedynie z ciemnych oczu na jasne - jak w przypadku twojej znajomej. jasne oczy to skarb. jeszcze nie slyszałam o jasnookiej osobie, która pragnie zmienić koloru oczu na ciemny. w twoim przypadku jedynie soczewki kontaktowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×