Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TakaJa

Uporczywe cellulit

Polecane posty

Kochani doradzcie proszę co jeszcze mam zrobić? Jak pozbyć się tego wstretnego cellulitu. Na siłowni spędzam ok 9 godzin tygodniowo,  od pasa w górę wyglądam całkiem  dobrze ale nogi to moja osobista porażka. Cellulit nie znika mimo zdrowej diety, ćwiczeń, picia dużej ilości wody, nawet endermologia mi nie pomogła. Dodam że jestem szczupła osoba mam 164 cm wzrostu i 53kg wagi. Co jeszcze mogę zrobić? Może jest ktoś w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam/mialam podobny problem. Dolacz:

1. Domowy scrub, peeling z kawą,, tak 2-3 razy w tygodniu,

2. Codzienne smarowanie (najlepiej rano i wieczorem), mogą być najtańsze balsamy, anty cellulitowe czy wyszczuplające, te które akurat są w promocji,: Belleda, Dax Cosmetics, Eveline itp. 

3. Domowy krem cynamonowy, folia i ciepelko raz na kilka dni.

4. Rollowanie po treningu tych części ciala. Jak nie masz rollera to na początek możesz z butelką albo jakaś twardą tubą. Na YT znajdziesz filmiki jak to robić. Dobrze, żeby bylo na rozgrzanych mięśniach.

Jak bylam młodsza to zabiegi typu drenaż limfatyczny, algi, blota itp pomagaly, ale problem ciagle wracal a koszty rosly 😉 Najdroższe balsamy nie były lepsze niż te najtańsze, więc nie daj się złapać na reklamę. Chodzi głównie o masaż  i lepsze napięcie skory, każdy balsam anty tak zadziala.

Trzy pierwsze sposoby (lacznie) znacznie polepszyly, przynajmniej wizualnie, wygląd skory. Z przodu i z boku golym okiem nie widac ale tyl ud wciaz byl kiepski, pośladki przy napietych miesniach jeszcze gorzej. Już sie poddalam, ale ostatnio sięgnęłam właśnie po roller i juz po trzecim razie widzę znaczną poprawę. 

Dodam, że mam swoje lata, więc ciało mniej chętne do współpracy. Jak jesteś młoda  to powinno być łatwiej.

Jak coś to pytaj,  jak będę przy komputerze, to mogę wkleić linki do filmików, z których ja korzystam czy podac sklad moich domowych kosmetykow.

Daj znać, czy potrzebujesz.

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź,  piling z kawy i maseczka z cynamonu stosuje od 2 tygodni, ale jeszcze efektów brak. Spróbuje jeszcze z tym rollerem może to coś pomoże.  Tym razem się uparlam i będę walczyć do końca.  Trzymaj kciuki kochana❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No 2 tygodnie to za malo na efekty, co najwyzej skora robi sie ladniejsza. Odezwij sie po kilku rolowaniach.

Trzymam kciuki ✊ i sama tez walczę dalej.

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nic nie zrobisz, to są hormony... sportsmenki olimpijskie miewają cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×