Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamek

10 tygodniowe niemowle a uśmiech

Polecane posty

Gość Mamek

Hej mamy! Chciałam się was spytać jak wygladały pierwsze uśmiechy waszych pociech? W wszelakich książkach czytam ze juz w 8 tyg dzieciaczek powinien reagować usmiechem na mój usmiech. A moja pociecha w 8 tygodniu co prawdy zaczęła się uśmiechać, jednak robi to zupełnie bez powodu - niezależnie jak głupie i usmiechniete miny robię - on uśmiecha się tylko czasami, tylko gdy mu się zachce. Czy tak własnie wygladają te pierwsze uśmiechy? Czy u was w 10tyg dziecko już prawdziwie uśmiechało się w odpowiedzi na każdy wasz śmiech? Pociecha pięknie skupia i śledzi wzrokiem za zabawkami i twarzą - jednak bez uśmiechów. Dajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Moja dzidzia ma właśnie skończone 10 tygodni i od paru tygodni już ładnie się śmieje, uśmiecha, wydaje pierwsze dźwięki, jakby chciała pogadać 😉 Jak coś do niej mówię i robię miny to czasem mnie obserwuje, czasem się cieszy, próbuje w jakiś sposób naśladować, czasem się dziwi itp, różne są reakcje. Myślę, że tak to wygląda i wszystko idzie w dobrym kierunku 😋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mojego 2 syna ciężko było rozśmieszyć taki był zblazowany i poważny 😂 zdjęcia gdzie się uśmiecha mogę policzyć na palcach jednej ręki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×