Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naneczka6450

Spóźniający się okres

Polecane posty

Witam. Mam pytanie dotyczące ciąży. A wiec, cykle mam nieregularne ostatnie miesiączki dostawałam raz po 27 dniach, raz po 25 dniach. Ostatnia miesiączka zaczęła się 7.04 i skończyła się 13.04, stosunek odbył się 20 i 21.04 były to stosunki przerywane ale krótkie. Jednak do dzisiaj (16.05) nie dostałam miesiączki. Oprócz jej braku nie mam żadnych objawów które wskazywały by na ciąże jedynie czasami lekki dyskomfort w podbrzuszu. Czuje się jak bym miała dostać miesiączkę jednak jej nie ma. Jest to 40sty dzień cyklu. Czy jest możliwość ze jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs

Po pierwsze masz cykle regularne, po drugie zrób test lub bete, po trzecie- długość stosunku nie ma żadnego znaczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze 29.04 byłam u ginekologa. Było wykonane usgdopochwowe i cytologia. Czy jest możliwość ze usg nie  wykryło by jeszcze  ewentualnej ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs

Oczywiście że możliwe, co miałoby wykryć po 8 dniach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

1. Cykle nieregularne byłyby wtedy gdybyś miała różnice powyżej 7 dni. 

2. Seks przerywany nie jest metoda antykoncepcyjna.

3. Długość stosunku nie ma wpływu. 

4. Przed wytryskiem często wydziela się preejakulat w którym są plemniki. Plemniki mogą żyć od 3-5 dni. 

5. Usg po kilku dniach od stosunku nie wykryje ciąży.  

6. Zrób test ciążowy a najlepiej test z krwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Oczywiście, że jest możliwość, że jesteś w ciąży. Stosunek przerywany to nie jest żadna metoda antykoncepcji i nie ważne, że były krótkie. Cylki wcale nie masz nieregularnych. Tak, po 8 dniach usg nie wykryje ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Heheszki. Teraz możesz poinformować brata, on Cię nie wsypie mamie, a Twój będzie wniebowzięty. 500tka poleci, na ryż do mleka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheheszki niestety żart nie udany. Brata nie mam a śp Mamy również ze mną już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty jesteś jakaś z...a? Od paru miesiącu co miesiąc zakładasz podobne tematy. Na prezerwatywy was nie stać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś jakaś z...a? Od paru miesiącu co miesiąc zakładasz podobne tematy. Na prezerwatywy was nie stać? 

Myśle ze nie powinno cie to obchodzić mam ochotę to będę se zakładać te tematy nawet i codziennie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś jakaś z...a? Od paru miesiącu co miesiąc zakładasz podobne tematy. Na prezerwatywy was nie stać? 

Ale chętnie odpowiem na pytanie. Stać nas. Jednak moj mąż nie chce prezerwatyw bo jest przekonany ze zawsze uważa i nie mogę zajść w ciąże. Jeśli by się zdążyła ciąża to bym się cieszyła wiec ten sposób „zabezpieczania” jest dla mnie okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
4 minuty temu, naneczka6450 napisał:

Ale chętnie odpowiem na pytanie. Stać nas. Jednak moj mąż nie chce prezerwatyw bo jest przekonany ze zawsze uważa i nie mogę zajść w ciąże. Jeśli by się zdążyła ciąża to bym się cieszyła wiec ten sposób „zabezpieczania” jest dla mnie okej.

To po co co miesiąc pytasz czy możesz być w ciąży. Owszem jeżeli uprawiasz seks bez zabezpieczenia to możesz. A żeby to sprawdzić należy zrobić test ciążowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To wreszcie mąż czy chłopak? 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Cała wioska huczy, że podrywa żonatego faceta (On jest mężem, ale nie Jej), który ma dwoje dzieci. Ali Mendy przydadzą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Jan napisał:

Cała wioska huczy, że podrywa żonatego faceta (On jest mężem, ale nie Jej), który ma dwoje dzieci. Ali Mendy przydadzą się.

Japi#rd*le gościu ty chyba fora pomyliłeś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×