Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marika3203

Powinnam go przeprosić?

Polecane posty

Zakochałam się ze wzajemnością w takim chłopaku.Piszemy ze sobą od miesiąca.Mówi że mnie kocha że jestem dla niego wszystkim i tydzień temu zaproponował mi spotkanie,ale musiałam odmówić bo jechałam z rodzicami do rodziny i nie miałam jak,więc zaproponowałam mu żebyśmy spotkali się jutro.Niestety dzisiaj dostałam gorączki i napisałam mu że przepraszam ale nie dam rady,bo okropnie się czuje.On się wściekł,powiedział żebym do niego nie pisała i mnie zablokował,byłam w szoku.Za pare godzin założyłam nowe konto i napisałam do niego że chce pogadać,a on do mnie żebym spadała,że pewnie kłamie bo nie chce się spotkać i żebym dała mu zdeechnąć w samotności,ja wygarnełam mu że jest egoistą,że ma gdzieś to co ja czuje,że nie potrzebuje takiego chłopaka który cały czas ma jakieś fochy i żeby do mnie już nie pisał,on odczytał i już nic nie napisał.Dodam że on ma depresje,kiedyś próbował nawet popełnić samobójstwo.Nie wiem co robić,cały czas o nim myśle,żałuje że mu tak napisałam,tęsknie za nim,ale z drugiej strony jestem na niego wściekła.Powinnam go przeprosić czy olać,jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość niedzielny

Nie słuchaj tego powyżej . Przepraszam że to mówię,  ale ten chlopak jest toksyczny, nie skontaktuj się z nim więcej, zapomnij  i znajdź za jakiś czas kogoś kto będzie dla Ciebie oparciem a nie kłopotem. Mówię Ci to ja, starsza koleżanka, która zmarnowała pół życia z człowiekiem podobnym do Twojego byłego. Bądź twarda. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
8 minut temu, Marika3203 napisał:

powiedział żebym do niego nie pisała i mnie zablokował,(...)  żebym spadała,że pewnie kłamie bo nie chce się spotkać i żebym dała mu zdeechnąć w samotności,

Chce być samotny -napisał przecież. Znajdź sobie nomalnego, co chce mieć 4 dzieci, bo z nim całe Ż będziesz się użerać a po co Ci to. Chyba że masz nie po kolei jak on to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość niedzielny

Mnie też nie słuchaj . Mam downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ten chłopak to jakiś dzieciak Haha po co tracisz czas na takiego głupka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

a poza tym masturbuje sie dzis ogorkiem ohhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
1 minutę temu, Gość Lola napisał:

a poza tym masturbuje sie dzis ogorkiem ohhh

Te rzeczy mogą tylko dorosłe! Myśl o tym jaką zetę wybierzesz aby po szkole zarabiać te 3100 przynajmniej, jak piekarz i murarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sso

Przeproszenie a odnowienie relacji to dwie odrębne sprawy. Przecież wiesz co jest słuszne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1991

Młoda jesteś. Spotkasz jeszcze fajnego i bezproblemowego chłopaka. Na co ci stresy i nieprzespane noce, które masz jak w banku jeżeli będziesz się spotykać z chłopakiem którego opisałaś w swoim poście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co jeszcze zawracasz sobie nim głowę, przecież napisał Ci wyraźnie co masz zrobić, skoro jest wulgarny, to niech sam spada. Wiem, że utracona miłość boli, ale najlepsze lekarstwo na utraconą miłość jest druga miłość. Poszukaj sobie bardziej wartościowego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×