Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Przesadzam ja czy mąż? Proszę o opinię

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 17.05.2019 o 15:33, Gość Gość napisał:

Spacery spacerami, z tą tęsknotą już nie przesadzaj cię. Matka 1,5 dziecka ma co robić w domu i co ma rzucać wszystko bo mąż chce żeby mu pomachać, zastanówcie się. W domu się napatrzy i namacha dziecku. Czasem można wyjść, ale bez przesady.

Jak mój syn miał 1,5 roku to od pół roku pracowałam. Po pracy ogarniałam dom i robiłam co trzeba a o 18 chodziliśmy z synem na przerwę do męża bo mijaliśmy się każdego dnia i zwyczajnie za sobą tesknilismy. I wszyscy byli zadowoleni. Tyłka te biedne umeczona co całymi dniami w domu siedzą na nic nie mają czasu a durny mąż jeszcze jakieś zachcianki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ...ka
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak mój syn miał 1,5 roku to od pół roku pracowałam. Po pracy ogarniałam dom i robiłam co trzeba a o 18 chodziliśmy z synem na przerwę do męża bo mijaliśmy się każdego dnia i zwyczajnie za sobą tesknilismy. I wszyscy byli zadowoleni. Tyłka te biedne umeczona co całymi dniami w domu siedzą na nic nie mają czasu a durny mąż jeszcze jakieś zachcianki ma.

To, że Ty jesteś madka polka to nie znaczy, że każda chce nią być. Idź do pracy, potem jedź na szmacie resztę dnia a na koniec idź podlizac się mezulkowi. A najlepiej zrób sobie jeszcze z piątkę dzieci wtedy mąż już z pracy w ogóle nie wyjdzie żeby na Was zapierdalac i bedziesz mogła go odwiedzac non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×