Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sic

Aga in america zaglodzila fanke

Polecane posty

Tej pseudo youtuberce powinni zabrać dzieci bo jeszcze im krzywde. Szkoda dziewczyny całe życie miała przed sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Też nie widzę jej winy. Każdy ma swój rozum i odpowiada za siebie.

I uważasz, że można bezkarnie gadać głupoty?  Wmawiać dziewczynom z podstawówki(bo czasem w takim wieku są widzki Agi), że b 12 pozyskuje się lizania brudnych genitaliów, że ryż jest trujacy podobnie jak ryby, mięso, jajka, że owoce mają  wszystko.  Uważasz, że można mówić, że pryszcze, opryszczka, to oczyszczanie a zanik menstuacji jest super i to informacja od ciała, że się oczyściło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona tak mówiła że B12 tak pozyskuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah

Tak, kiedyś w filmie wspomniała o tym, że B12 można z powodzeniem pozyskiwac w trakcie miłości francuskiej 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mówiła w dodatku powiedziała, że genitalia powinny być niemyte. W jej przypadku to żadna różnica skoro ona używa tylko wody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są zwolennicy biologii totalnej, którzy nie leczą żadnych schorzeń konwencjonalnie. Są religie, które leczą raka modlitwą. Są joginki, które pokazują jak robić mostek, a przecież można sobie kręgosłup złamać. Są elektrycy, którzy pokazują jak zmienić gniazdko, a może zabić cię prąd. 

Ona za nic nie odpowiada. Natomiast wy odpowiadacie za pomówienie i za oskarżanie jej, że kogoś ZAGŁODZIŁA czyli zabiła!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG!!!
3 godziny temu, Gość Sarah napisał:

Tak, kiedyś w filmie wspomniała o tym, że B12 można z powodzeniem pozyskiwac w trakcie miłości francuskiej 😜

😱😱😱🤮🤮🤮🚑🚑🚑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plmb
9 godzin temu, Gość jjj napisał:

a Czy Aga podała ile ważyła przed głodówką to raz ? dwa waga sama nie jest wyznacznikiem ,Każdy po głodowce sie dobrze czuje wiec nie widze w tym nic dziwnego , w ryzu jest arszenik z tego co czytałam, a ryby zawieraja niestety rtec ,za gatunki ktore mniej sa tez z hodowli dobrych ale wszyscy trabia o rteci w rybach.A jeśli dziewczyna miała anoreksje juz jakiś czas to jwej organizm musila byc niezle zaglodzony a przeciez nie wiemy czy ona robiac deite frutarianska nie cierpiala na anoreksje , bo mogla np jesc marchewke dziennie,blagam nie oceniajcie sytuacji jesli nie wiecie jak bylo.Dziewczyna pisala ze jej rodzicom na niej nie zalezalo i ze mo gla robic co chce - gdzie byli jej rodzice jak widzieli ze cierpie an anoreksje ? zreszta jesli to pato rodzice to nawet choroba corka mogla ich obejsc tak naprawde a corka mogla to czuc i co ,nawet jak byla w szpitalu gdziej ak mowila wpychano w nia jedzenie to po wyjsciu znowu mogla przez nierozwiazen problemy wrocic do anoreksji na sorywm pozywieniu,no i wlasnie wpychano ,lekarze tez sa glupi bo jesli ktos ma anoreksje i problemy psychiczne to czesto organizm jest zrujnowany ma slabe krazenie ipwtychanie jedzenia na sile w ilosciach wielkich jest glupota.no ale szkoda ze takie rzeczy sie dzieja ,anoreksje,bulimie,depresje, ale to co dzieje sie w rodzinie jest kluczowe bo jesli mlodzi ludzie mieli by okazywana milosc,wsparcie od rodzicowto bye nie zachowywali sie w taki spsoob i by bylo mniej zachroowan na anoreksje czy np mniej wchodzenia w uzywki bo dziecko by nie "potrzebowalo" sobie poszukac np jakiejs choroby itp do tego zeby wyprzec brak milosci zestrony rodzicow itp

Ciężko sie to czytało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksiu
18 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Pudelek będzie mial proces za ten artykuł. Dziewczyna miała anoreksje i zadna frutarianka z internetu nie jest temu winna.

Marcelina miala psychiczne problemy od 12 roku zycia, zmarla majac 19 lat. Pisala, ze czuje sie opuszczona przez rodzine, a jej matka wyjechala ,,sluzbowo,, na pol roku, zostawiajac dzieci pod opieka ojca. Tam bylo sporo rodzinnych problemow.

Oby faktycznie musieli wszyscy po kolei odszczekac, jak Pudelek bedzie musial zapacic za znieslawienie, to adwokat zrobi za jednym zamachem kolo dupy tedz dziobatej pod palmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
54 minuty temu, Gość Reksiu napisał:

Marcelina miala psychiczne problemy od 12 roku zycia, zmarla majac 19 lat. Pisala, ze czuje sie opuszczona przez rodzine, a jej matka wyjechala ,,sluzbowo,, na pol roku, zostawiajac dzieci pod opieka ojca. Tam bylo sporo rodzinnych problemow.

Oby faktycznie musieli wszyscy po kolei odszczekac, jak Pudelek bedzie musial zapacic za znieslawienie, to adwokat zrobi za jednym zamachem kolo dupy tedz dziobatej pod palmami.

Niczego nie będzie musiał Pudel płacić, bo zacytował innego vlogera i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Reksiu napisał:

Marcelina miala psychiczne problemy od 12 roku zycia, zmarla majac 19 lat. Pisala, ze czuje sie opuszczona przez rodzine, a jej matka wyjechala ,,sluzbowo,, na pol roku, zostawiajac dzieci pod opieka ojca. Tam bylo sporo rodzinnych problemow.

Oby faktycznie musieli wszyscy po kolei odszczekac, jak Pudelek bedzie musial zapacic za znieslawienie, to adwokat zrobi za jednym zamachem kolo dupy tedz dziobatej pod palmami.

A Aga przestanie kiedykolwiek mówić głupoty, doradzać cukrzykom i anorektyczkom? Czy wszyscy fani Agi mają jakieś halo, że muszą zawsze procesami straszyć. AiA już nawet nie wypuszcza filmów z możliwością komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

A Aga przestanie kiedykolwiek mówić głupoty, doradzać cukrzykom i anorektyczkom? Czy wszyscy fani Agi mają jakieś halo, że muszą zawsze procesami straszyć. AiA już nawet nie wypuszcza filmów z możliwością komentarzy.

Nie jestem fanką Agi. Jednak oskarżanie jej o zagłodzenie czyli doprowadzenie drugiego człowieka do śmierci to przestępstwo. To jest kafeteria. Można sobie pisać, że jej styl wychowania dzieci dla ciebie jest nie ok. Można stwierdzić, że wg ciebie dieta owocowa to głupota. Możesz pisać, że Aga wygląda jak koń, gada bzdury, jest głupia (chamskie uwagi, masz jednak do nich prawo). Jednak oskarżać kogoś o zabicie 2go człowieka nie można, bo to przestępstwo. Czego nie rozumiesz? Tak cię zaślepiła nienawiść do niej, że przestałaś myśleć. W necie ludzie polecają różne rzeczy. Ty wszystko robisz, co ktoś poleca? 

Kojarzysz Adama Małysza? Widziałaś jak skacze na nartach? I jeśli pójdziesz na skocznię i zrobisz to samo, to on cię zabił? Rusz mózgownicą. Nie lubisz jej. To widać. Masz do tego prawo. Ale nie masz prawa pomawiać, ze ktos dopuscil do czyjejś smierci, BO TO JEST PRZESTĘPSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie jestem fanką Agi. Jednak oskarżanie jej o zagłodzenie czyli doprowadzenie drugiego człowieka do śmierci to przestępstwo. To jest kafeteria. Można sobie pisać, że jej styl wychowania dzieci dla ciebie jest nie ok. Można stwierdzić, że wg ciebie dieta owocowa to głupota. Możesz pisać, że Aga wygląda jak koń, gada bzdury, jest głupia (chamskie uwagi, masz jednak do nich prawo). Jednak oskarżać kogoś o zabicie 2go człowieka nie można, bo to przestępstwo. Czego nie rozumiesz? Tak cię zaślepiła nienawiść do niej, że przestałaś myśleć. W necie ludzie polecają różne rzeczy. Ty wszystko robisz, co ktoś poleca? 

Kojarzysz Adama Małysza? Widziałaś jak skacze na nartach? I jeśli pójdziesz na skocznię i zrobisz to samo, to on cię zabił? Rusz mózgownicą. Nie lubisz jej. To widać. Masz do tego prawo. Ale nie masz prawa pomawiać, ze ktos dopuscil do czyjejś smierci, BO TO JEST PRZESTĘPSTWO.

Jesli Aga oglosi zrzutke na proces przeciwko dzobatej pod palmami - jestem w pierwszej trojce najszybciej wplacajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie jestem fanką Agi. Jednak oskarżanie jej o zagłodzenie czyli doprowadzenie drugiego człowieka do śmierci to przestępstwo. To jest kafeteria. Można sobie pisać, że jej styl wychowania dzieci dla ciebie jest nie ok. Można stwierdzić, że wg ciebie dieta owocowa to głupota. Możesz pisać, że Aga wygląda jak koń, gada bzdury, jest głupia (chamskie uwagi, masz jednak do nich prawo). Jednak oskarżać kogoś o zabicie 2go człowieka nie można, bo to przestępstwo. Czego nie rozumiesz? Tak cię zaślepiła nienawiść do niej, że przestałaś myśleć. W necie ludzie polecają różne rzeczy. Ty wszystko robisz, co ktoś poleca? 

Kojarzysz Adama Małysza? Widziałaś jak skacze na nartach? I jeśli pójdziesz na skocznię i zrobisz to samo, to on cię zabił? Rusz mózgownicą. Nie lubisz jej. To widać. Masz do tego prawo. Ale nie masz prawa pomawiać, ze ktos dopuscil do czyjejś smierci, BO TO JEST PRZESTĘPSTWO.

Fanka nie jesteś ale rozumem nie grzeszysz jak i Aga. Małysz i Aga tos porownala. Po pierwsze Małysz nie mowi ze skakanie za skoczni chroni od raka. Po drugie nawet male dzieci wiedza ze żeby skakac z duzej skoczni trzeba cwiczyc latami a na poczatek nauczyc sie jeździć na nartach. 

Ps. Widac ze nie wiesz nic o psychice ludzkiej a w szczegolnosci o psychice młodzieży ktora nie jest jeszcze dojrzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Arek napisał:

Jesli Aga oglosi zrzutke na proces przeciwko dzobatej pod palmami - jestem w pierwszej trojce najszybciej wplacajacych

Czyli dorzucisz się na proces dla kobiety która bez znajomości podstaw dietetyki doradza cukrzykom, osobom z zaburzeniami odżywiania i innymi schorzeniami? Czy do Was dociera, że prowadzac kanał o tematyce zdrowotnej badz co badz sugeruje ludziom co mają robić? Czy wymaganie tego by zamiesciła informacje o tym, że ta dieta moze wywołać pewne chroby to dla Was az tak dużo?

Gdzie ja oskarżyłam Aga o zabicie 2giego człowieka? Uważam tylko ze robi duzo rzeczy które nie powinna. Sam fakt, że banuje ludzi za byle głupoty świadczy o jej szkodliwości. Dopowiedziałaś sobie z jednego zdania tyle że głowa mała. Mówienie głupot (np. że ludzie nie trafią mleka i mięsa) to nie nazywanie jej głupią. 

Niech Aga pozwie najlepiej cała kafeterię będzie spokój. Tak będzie najweselej dorzućie 5 zł na pewno dziewczyna się ucieszy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fanka nie jesteś ale rozumem nie grzeszysz jak i Aga. Małysz i Aga tos porownala. Po pierwsze Małysz nie mowi ze skakanie za skoczni chroni od raka. Po drugie nawet male dzieci wiedza ze żeby skakac z duzej skoczni trzeba cwiczyc latami a na poczatek nauczyc sie jeździć na nartach. 

Ps. Widac ze nie wiesz nic o psychice ludzkiej a w szczegolnosci o psychice młodzieży ktora nie jest jeszcze dojrzala.

Są zwolennicy biologii totalnej, którzy nie leczą żadnych schorzeń konwencjonalnie. Są religie, które leczą raka modlitwą. Są joginki, które pokazują jak robić mostek, a przecież można sobie kręgosłup złamać. Są elektrycy, którzy pokazują jak zmienić gniazdko, a może zabić cię prąd. 

Ona za nic nie odpowiada. Natomiast wy odpowiadacie za pomówienie i za oskarżanie jej, że kogoś ZAGŁODZIŁA czyli zabiła!

xxx

Nie obrażaj mnie. Nie znasz mnie. Nie wiesz, kim jestem. Ludzie robią różne rzeczy w tv, w necie. Różne rzeczy polecają. Mnóstwo osób poleca bieganie, które dla większości przy ich otyłości czy skrzywieniu kręgosłupa jest szkodliwe. I jeśli ja, za radą jakiejś pani z neta, pójdę pobiegać, dostanę zawału, to co? Wszystkich propagujących bieganie zamkną za zabójstwo?

Co zaś się tyczy dzieci i młodzieży, za ich bezpieczeństwo odpowiadają rodzice, nie ludzie w necie. Bo rozumiem, że jeśli ktoś w necie wypije piwko na raz, a twój dzieciak to zmałpuje i wyląduje na detoksykacji, to parę tysięcy osób w necie pójdzie siedzieć za usiłowanie zabójstwa...

PS. Nie wiem, co ty we mnie widzisz, a czego nie widzisz. Jednak bardziej spudłować nie mogłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Fanka nie jesteś ale rozumem nie grzeszysz jak i Aga. Małysz i Aga tos porownala. Po pierwsze Małysz nie mowi ze skakanie za skoczni chroni od raka. Po drugie nawet male dzieci wiedza ze żeby skakac z duzej skoczni trzeba cwiczyc latami a na poczatek nauczyc sie jeździć na nartach. 

Ps. Widac ze nie wiesz nic o psychice ludzkiej a w szczegolnosci o psychice młodzieży ktora nie jest jeszcze dojrzala.

A wiesz ,że sa badania ,że mięso powoduje raka.Wiesz ,że niekotrzy wyszli z nowotworów na głodowce,diecie witarianskiej itp ? czy moze masz klapki na oczach ? po za tym czasami zaden cud nie pomoze i ktos umiera takie jest zycie niestety..Teraz Ty slabo porownalas bo pisanie "Małysz nie mówi ze skakanie ze skoczni chorni od raka" porównanie nielogiczne . A wiesz ,ze myślący człowiek czyli tak od około powiedzmy 14 roku zycia powiedzialabym ,wie ze glodowanie ma powazne konsekwencje i mozna umrzec,Hmm a moze jest tak ze dopiero ludzie po 18 roku zycia dostaja jakas postawowa madrosc i oswieca ich ze glodowka taka wies na stale chorobowa moze oznaczac smierc ? Gdzie była jej matka,jej rodzice?dziewczyna - o ile to ni e jest fake pisala ze czula ze nie obchodzi rodzicow i mzoe robic co chce , gdzie byl irodzice jakl jej dziecko tylu schudlo ? wtedy tez nic sobie z tego nie chcieli zaczac robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A propos Małysza, to przykład z artykułu nt wpływu gier komputerowych na przestępczość. Część naukowców próbowała dowieść, że dzieci naśladują to, co widzą. I tu właśnie profesor podał przykład Małysza. Dzieci, które mają problem z agresją, naśladują zachowania agresywne, a jeśli ich nie naśladują, to tworzą je bez naśladowania. Nie tworzy się w nich agresja od naśladowania, tylko tę agresję uprzednio w sobie mieli. Ponieważ np. nie naśladują bardzo wielu zachowań, które widzą. 

I analogicznie. Jeśli kobieta ma w sobie skłonności autodestrukcyjne i chce sobie zrobić krzywdę, to ją sobie zrobi. Może ją zrobić ze wskazówkami ze strony anoreksjamojaprzyjaciółka, a może ją zrobić bez wskazówek. Natomiast nie będzie naśladowała zachowań radosnej grubaski czy Adama Małysza. Wybór jest po stronie każdego dorosłego człowieka. Za zachowanie dzieci odpowiadają rodzice. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drażyna

Ej, a wiecie co się stało z psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie obrażaj mnie. Nie znasz mnie. Nie wiesz, kim jestem. Ludzie robią różne rzeczy w tv, w necie. Różne rzeczy polecają. Mnóstwo osób poleca bieganie, które dla większości przy ich otyłości czy skrzywieniu kręgosłupa jest szkodliwe. I jeśli ja, za radą jakiejś pani z neta, pójdę pobiegać, dostanę zawału, to co? Wszystkich propagujących bieganie zamkną za zabójstwo?

Co zaś się tyczy dzieci i młodzieży, za ich bezpieczeństwo odpowiadają rodzice, nie ludzie w necie. Bo rozumiem, że jeśli ktoś w necie wypije piwko na raz, a twój dzieciak to zmałpuje i wyląduje na detoksykacji, to parę tysięcy osób w necie pójdzie siedzieć za usiłowanie zabójstwa...

PS. Nie wiem, co ty we mnie widzisz, a czego nie widzisz. Jednak bardziej spudłować nie mogłaś. 

Ty wciąż nie rozumiesz. Adze nie powinno się zabronić mówić tego co myśli tyle, że kobita udziela porad medycznych nie mając do tego kwalifikacji (na co jest paragraf- może tutaj mama Marceliny zadziałać jeżeli w korespondencji z jej córką rzeczywiście były takie porady). Akurat wiele osób które poleca bieganie też mówi o zagrożeniach takiej rekreacji więc sorry argument bez sensu. Chyba, że jest jakiś kanał/blog gdzie ludzie mówią, że bieganie jest dobre na wszystko to wtedy co innego. To wtedy jest zwykłym oszustwem.

Nie każda dziewczyna/chłopak ma szczęście i ma rodziców którzy się o nich troszczą. Czasami są zagubieni i trafią na taki kanał Agi i może myślą, że znajda rozwiązanie swoich problemów, a zamiast tego nabawią się chorób (bo to co promuje Aga jest szkodliwe). Jak jakiś dzieciak trafi do sekty to też będzie wyłącznie wina rodziców, a guru sekty będzie niewinny?

Jak pisałam niech ostrzega, że to co robi może mieć konsekwencję, a cała g/ó/wnoburza się skończy, ale trzeba być dorosłym by przyznać się do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty wciąż nie rozumiesz. Adze nie powinno się zabronić mówić tego co myśli tyle, że kobita udziela porad medycznych nie mając do tego kwalifikacji (na co jest paragraf- może tutaj mama Marceliny zadziałać jeżeli w korespondencji z jej córką rzeczywiście były takie porady). Akurat wiele osób które poleca bieganie też mówi o zagrożeniach takiej rekreacji więc sorry argument bez sensu. Chyba, że jest jakiś kanał/blog gdzie ludzie mówią, że bieganie jest dobre na wszystko to wtedy co innego. To wtedy jest zwykłym oszustwem.

Nie każda dziewczyna/chłopak ma szczęście i ma rodziców którzy się o nich troszczą. Czasami są zagubieni i trafią na taki kanał Agi i może myślą, że znajda rozwiązanie swoich problemów, a zamiast tego nabawią się chorób (bo to co promuje Aga jest szkodliwe). Jak jakiś dzieciak trafi do sekty to też będzie wyłącznie wina rodziców, a guru sekty będzie niewinny?

Jak pisałam niech ostrzega, że to co robi może mieć konsekwencję, a cała g/ó/wnoburza się skończy, ale trzeba być dorosłym by przyznać się do błędu.

Nie. To ty nie rozumiesz. Różnica między poradą w necie a zaleceniem lekarskim jest oczywista, a dotyczy źródła tej porady. Przestępstwem byłoby, gdyby Aga mówiła, że jest lekarzem. Natomiast gdy pani Rozenek poleca wcinanie awokado, na które mam uczulenie i mogę po nim dostać wstrząsu anafilaktycznego, to jest mój problem. Awokado dobre na wszystko - brzmi co drugi tytuł w kolorowej gazetce. Rozwiązemy twoj problem z bolesnym okresem - chwali się Życie na goraco.

Mnóstwo osób poleca bieganie, morsowanie i nie mówi o zagrożeniach. Aga o nich wspominała. Wybierasz argumenty pod tezę.

Rodzice odpowiadają za swoje dzieci. Nie każde dziecko ma fajnego rodzica, ale niefajny czy fajny dalej odpowiada za nie. Takie jest prawo czy chcesz czy nie.

Dorośli odpowiadają za swoje wybory. Na jednym kanale powiedzą, że najlepiej spać 6 godzin, na drugim 8, a na trzecim, że 12. I ja mam do sądu ich podać, że doznałam pomieszania zmysłów? No nie. Jestem dorosła. Wybieram. Decyduję.

Dla osoby z tendencjami autoagresywnymi, depresyjnymi, każda treść łącznie ze sceną pochmurnego nieba, może prowadzić do targnięcia się na swoje życie. Dla agresywnego człowieka, każdy argument dobry, żeby okazać agresję.

Widziałam parę jej filmików. Nie stałam się frutarianką ani nawet weganką. Jak to możliwe?

Jeżeli ja zacznę dziś propagować niepalenie papierosów, to myślisz, że wszyscy, którzy zobaczą mój filmik rzucą? Nie. Rzucą ci, którzy chcą rzucić i są na to gotowi. A ci, którzy chcą palić, stwierdzą, że przesadzam i pieprzę głupoty. Nie doceniasz człowieka jako centrum decyzyjnego.

I szkoda mi takich ludzi jak ty, bo jak dostaniesz wpie r dol od chłopa, to potem bez problemu wmówi ci, że to twoja wina, ty sprowokowałas, zmusiłas, zachęciłaś. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laik
27 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie. To ty nie rozumiesz. Różnica między poradą w necie a zaleceniem lekarskim jest oczywista, a dotyczy źródła tej porady. Przestępstwem byłoby, gdyby Aga mówiła, że jest lekarzem. Natomiast gdy pani Rozenek poleca wcinanie awokado, na które mam uczulenie i mogę po nim dostać wstrząsu anafilaktycznego, to jest mój problem. Awokado dobre na wszystko - brzmi co drugi tytuł w kolorowej gazetce. Rozwiązemy twoj problem z bolesnym okresem - chwali się Życie na goraco.

Mnóstwo osób poleca bieganie, morsowanie i nie mówi o zagrożeniach. Aga o nich wspominała. Wybierasz argumenty pod tezę.

Rodzice odpowiadają za swoje dzieci. Nie każde dziecko ma fajnego rodzica, ale niefajny czy fajny dalej odpowiada za nie. Takie jest prawo czy chcesz czy nie.

Dorośli odpowiadają za swoje wybory. Na jednym kanale powiedzą, że najlepiej spać 6 godzin, na drugim 8, a na trzecim, że 12. I ja mam do sądu ich podać, że doznałam pomieszania zmysłów? No nie. Jestem dorosła. Wybieram. Decyduję.

Dla osoby z tendencjami autoagresywnymi, depresyjnymi, każda treść łącznie ze sceną pochmurnego nieba, może prowadzić do targnięcia się na swoje życie. Dla agresywnego człowieka, każdy argument dobry, żeby okazać agresję.

Widziałam parę jej filmików. Nie stałam się frutarianką ani nawet weganką. Jak to możliwe?

Jeżeli ja zacznę dziś propagować niepalenie papierosów, to myślisz, że wszyscy, którzy zobaczą mój filmik rzucą? Nie. Rzucą ci, którzy chcą rzucić i są na to gotowi. A ci, którzy chcą palić, stwierdzą, że przesadzam i pieprzę głupoty. Nie doceniasz człowieka jako centrum decyzyjnego.

I szkoda mi takich ludzi jak ty, bo jak dostaniesz wpie r dol od chłopa, to potem bez problemu wmówi ci, że to twoja wina, ty sprowokowałas, zmusiłas, zachęciłaś. 

 

no właśnie tak sie teraz zastanawiam , Byłam w podstawówce i czytałam w gazecie ,że nabiał jest zdrowy i ,że pomaga w odchudzaniu.A po kilku latach odkryłam ,że nabiał nie odchudza,jest niezdrowy i pogorszył stan mojego zdrowia znacznie i co mam teraz pozwac gazete za to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czyli dorzucisz się na proces dla kobiety która bez znajomości podstaw dietetyki doradza cukrzykom, osobom z zaburzeniami odżywiania i innymi schorzeniami? Czy do Was dociera, że prowadzac kanał o tematyce zdrowotnej badz co badz sugeruje ludziom co mają robić? Czy wymaganie tego by zamiesciła informacje o tym, że ta dieta moze wywołać pewne chroby to dla Was az tak dużo?

Gdzie ja oskarżyłam Aga o zabicie 2giego człowieka? Uważam tylko ze robi duzo rzeczy które nie powinna. Sam fakt, że banuje ludzi za byle głupoty świadczy o jej szkodliwości. Dopowiedziałaś sobie z jednego zdania tyle że głowa mała. Mówienie głupot (np. że ludzie nie trafią mleka i mięsa) to nie nazywanie jej głupią. 

Niech Aga pozwie najlepiej cała kafeterię będzie spokój. Tak będzie najweselej dorzućie 5 zł na pewno dziewczyna się ucieszy.  

Jest tylu laikow (lacznie z Palma, Keksem, Judyta, Ketokocurem etc) prowadzacych kanaly na YT  pt,. ,,co ja jem,, ze zycia zabrakloby na eksperymentowanie na sobie jednego zalecenia po drugim...  Wczoraj palma manipulowala o odpowiedzialnosci za czyny, szkoda, ze do ciebie nie dotarlo... A moze dotarlo tylko tyle, ze jedna jedyna Aga ponosi odpowiedzialnosc, a cala reszta jest zwolniona? No, mozna sobie tak rodzynki z ciasta wybierac cale zycie...

Palma mowi - ,,jak bierzecie ze mnie przyklad to jestescie ...ami,,  a mimo wszystko zobacz ilu ma nasladow, piszacych jej dziekczynne peany w komentarzach.  Aga tez powinna traktowac ludzi ja ogladajacych jak ...i? Nic by to nie dalo, bo kazdy z nas ma prawo dokonywac samodzielnych wyborow, ale musi tez sam ponosic konsekwencje.

Co do banowania to ma racje, bo ludzie nie maja juz zadnych moralnych hamulcow i za jednym pytaniem toczy sie lawina obrzydliwego hejtu, przepelnionego nienawiscia, popatrz na watek o papaji tu na kafeterii, myslisz, ze ktos pozwoli na takie g_u_W_N_O  na swoim kanale? Anonimowy rynsztok, swiadczacy o poziomie intelektualnym autorek.

Mysle, ze Kafeterie Aga ma gleboko w powazaniu, bo tu nie ma nad czym sie zastanawiac, kolko wzajemnej adoracji sfrustrowanych dewiantek umyslowych.

Delkaruje zrzutke na proces o znieslawienie, bo Palma to wrzod moralny, ktory wytresowal sobie bande anonimowych inkwizytorow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A widzisz w Stanach był proces dziewczyny i poszła siedzieć, bo namówiła kolegę do samobójstwa. Zabiła go? Praktycznie nie, ale teoretycznie miała na to wpływ. Trzeba ogromnie uważać na to co się komuś radzi, w necie lub realu. Szczególnie nastoletnim dzieciom. Dlaczego myślisz naraz te klauzule, że Oni za nic nie są odpowiedzialni? Robisz to jak masz czyste sumienie? Po co w ogóle pokazywać te wszystkie głodówki, foodbooki? No po co? Chciała pieniądze dla szamana z Kostaryki? Chciała, już znając fakty, że paru ludzi zmarło. Dlaczego filmik usunęła? Nie bój się jest kuta na cztery nogi i szkodliwa w necie. Tak jak Oni wszyscy bo kreują kłamliwe wizerunki życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie. To ty nie rozumiesz. Różnica między poradą w necie a zaleceniem lekarskim jest oczywista, a dotyczy źródła tej porady. Przestępstwem byłoby, gdyby Aga mówiła, że jest lekarzem. Natomiast gdy pani Rozenek poleca wcinanie awokado, na które mam uczulenie i mogę po nim dostać wstrząsu anafilaktycznego, to jest mój problem. Awokado dobre na wszystko - brzmi co drugi tytuł w kolorowej gazetce. Rozwiązemy twoj problem z bolesnym okresem - chwali się Życie na goraco.

Mnóstwo osób poleca bieganie, morsowanie i nie mówi o zagrożeniach. Aga o nich wspominała. Wybierasz argumenty pod tezę.

Rodzice odpowiadają za swoje dzieci. Nie każde dziecko ma fajnego rodzica, ale niefajny czy fajny dalej odpowiada za nie. Takie jest prawo czy chcesz czy nie.

Dorośli odpowiadają za swoje wybory. Na jednym kanale powiedzą, że najlepiej spać 6 godzin, na drugim 8, a na trzecim, że 12. I ja mam do sądu ich podać, że doznałam pomieszania zmysłów? No nie. Jestem dorosła. Wybieram. Decyduję.

Dla osoby z tendencjami autoagresywnymi, depresyjnymi, każda treść łącznie ze sceną pochmurnego nieba, może prowadzić do targnięcia się na swoje życie. Dla agresywnego człowieka, każdy argument dobry, żeby okazać agresję.

Widziałam parę jej filmików. Nie stałam się frutarianką ani nawet weganką. Jak to możliwe?

Jeżeli ja zacznę dziś propagować niepalenie papierosów, to myślisz, że wszyscy, którzy zobaczą mój filmik rzucą? Nie. Rzucą ci, którzy chcą rzucić i są na to gotowi. A ci, którzy chcą palić, stwierdzą, że przesadzam i pieprzę głupoty. Nie doceniasz człowieka jako centrum decyzyjnego.

I szkoda mi takich ludzi jak ty, bo jak dostaniesz wpie r dol od chłopa, to potem bez problemu wmówi ci, że to twoja wina, ty sprowokowałas, zmusiłas, zachęciłaś. 

 

Sama wybierasz argumenty pod tezę i tworzysz tak absurdalne teorie, że głowa mała. Czy ktoś z morsowania i joggingu propaguje to jako jedyną i słuszną drogę? Czy ktoś z nich mówi, że niemorosowanie powoduje raka? Czy podawanie w internecie nieprawdziwych informacji jest twoim zdaniem ok? Mnie się tylko o to rozchodzi. Chciałabym aby Aga, radząc komuś żarcie tylko owoców przy cukrzycy czy zaburzeniach odżywania miała świadomość, że komuś może wyrządzić krzywdę. Tak, mogę jako widz tego wymagać.

Jeżeli jacyś rodzice nie zaszczepią swojego dziecka na odrę pod wpływem antyszepionkowego guru, który podaje nieprawdziwe informacje i to dziecko umrze to będę winiła zarówno rodziców jak tego kolesia i co mi zrobisz. Idź i wpłać kasę na proepidemików żeby mi proces wytoczyli.

Dla mnie to co mówi Aga jest dietetycznym bełkotem. I ma prawo do takiego życia, ma prawo głosić swoje p/ierdoły, ja uważam, że powinna ostrzegać, że może komuś zaszkodzić taki styl życia jaki ona poleca. Zdaje sobie sprawę, że to może podważyć jej autorytet i zwyczajnie nie dorosła do tego, ale widać ona ma inne priorytety.

To, że Ty nie stałaś się weganką ani frutarianką o niczym nie świadczy, bo na świecie są też inni ludzie. Może są trochę nieogarnięci życiowo, może mają problemy, może są słabsi psychicznie ale to nie powód by mieć ich gdzieś.

Ostatniego akapitu z litości nie skomentuje, bo z uporem maniaka będziesz podawała absurdalne porównania, nie mające związku z omawianym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
17 minut temu, Gość Aska napisał:

Jest tylu laikow (lacznie z Palma, Keksem, Judyta, Ketokocurem etc) prowadzacych kanaly na YT  pt,. ,,co ja jem,, ze zycia zabrakloby na eksperymentowanie na sobie jednego zalecenia po drugim...  Wczoraj palma manipulowala o odpowiedzialnosci za czyny, szkoda, ze do ciebie nie dotarlo... A moze dotarlo tylko tyle, ze jedna jedyna Aga ponosi odpowiedzialnosc, a cala reszta jest zwolniona? No, mozna sobie tak rodzynki z ciasta wybierac cale zycie...

Palma mowi - ,,jak bierzecie ze mnie przyklad to jestescie ...ami,,  a mimo wszystko zobacz ilu ma nasladow, piszacych jej dziekczynne peany w komentarzach.  Aga tez powinna traktowac ludzi ja ogladajacych jak ...i? Nic by to nie dalo, bo kazdy z nas ma prawo dokonywac samodzielnych wyborow, ale musi tez sam ponosic konsekwencje.

Co do banowania to ma racje, bo ludzie nie maja juz zadnych moralnych hamulcow i za jednym pytaniem toczy sie lawina obrzydliwego hejtu, przepelnionego nienawiscia, popatrz na watek o papaji tu na kafeterii, myslisz, ze ktos pozwoli na takie g_u_W_N_O  na swoim kanale? Anonimowy rynsztok, swiadczacy o poziomie intelektualnym autorek.

Mysle, ze Kafeterie Aga ma gleboko w powazaniu, bo tu nie ma nad czym sie zastanawiac, kolko wzajemnej adoracji sfrustrowanych dewiantek umyslowych.

Delkaruje zrzutke na proces o znieslawienie, bo Palma to wrzod moralny, ktory wytresowal sobie bande anonimowych inkwizytorow.

 

a zauważyłaś ,że jak Palma to mówi - to robi to dosyć sarkastycznie , z jednej strony nie naśladyjcie mnie , ale za chwilke mówi no bo przeciez taka dieta to zło - haha jedno wyklucza drugie czyli ak naprawde zachca ludzi tylko w taki sposob glupkowaty to robi ze az sie zastanawiam czy ona jest normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszelkie zjawiska  które są szkodliwe  dla zdrowia i życia powinny być napietnowane społecznie. Ani wygląd  pani A. i jej rodziny ani bełkot  który prezentuje w necie ( nie poparty naukowa teorią )  nie jest godny poklasku i  naśladowania. Dorosłe  i swiadome spoleczenstwo zawsze chroni słabszych w tym  min. dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Sama wybierasz argumenty pod tezę i tworzysz tak absurdalne teorie, że głowa mała. Czy ktoś z morsowania i joggingu propaguje to jako jedyną i słuszną drogę? Czy ktoś z nich mówi, że niemorosowanie powoduje raka? Czy podawanie w internecie nieprawdziwych informacji jest twoim zdaniem ok? Mnie się tylko o to rozchodzi. Chciałabym aby Aga, radząc komuś żarcie tylko owoców przy cukrzycy czy zaburzeniach odżywania miała świadomość, że komuś może wyrządzić krzywdę. Tak, mogę jako widz tego wymagać.

Jeżeli jacyś rodzice nie zaszczepią swojego dziecka na odrę pod wpływem antyszepionkowego guru, który podaje nieprawdziwe informacje i to dziecko umrze to będę winiła zarówno rodziców jak tego kolesia i co mi zrobisz. Idź i wpłać kasę na proepidemików żeby mi proces wytoczyli.

Dla mnie to co mówi Aga jest dietetycznym bełkotem. I ma prawo do takiego życia, ma prawo głosić swoje p/ierdoły, ja uważam, że powinna ostrzegać, że może komuś zaszkodzić taki styl życia jaki ona poleca. Zdaje sobie sprawę, że to może podważyć jej autorytet i zwyczajnie nie dorosła do tego, ale widać ona ma inne priorytety.

To, że Ty nie stałaś się weganką ani frutarianką o niczym nie świadczy, bo na świecie są też inni ludzie. Może są trochę nieogarnięci życiowo, może mają problemy, może są słabsi psychicznie ale to nie powód by mieć ich gdzieś.

Ostatniego akapitu z litości nie skomentuje, bo z uporem maniaka będziesz podawała absurdalne porównania, nie mające związku z omawianym problemem.

Kobieto ,czy ty wogóle jesteś rozumna ? Joga czy inne sporty to jest forma ruchu,a rak to czesto wina tego co w siebie pwychamy a nasze cialo tego nie akcptuje,joga,cwiczenia,picie wody,slonce,relaks,sen owszem sa wazne ale najgorsze dla nas to smieciowe przetworzone zarcie ,pestycydy,smog itp.

Przecie sa badania gdzie ludziom sie cukrzyca cofala na witarianizmie,Aga in ameirca pokazuje swoje życie,ona sluha siebie ,robi toco uwaza la siebie za sluszne czy mowi komus zachorujesz na raka jak nie przejdziesz na owocozerstwo ? czy ona kiedys tak powiedziala komukolwiek ? a nawet jesli by powiedziala to kazdy ma swoj rozum ,jak tos by mi powiedzial ze jesli nie bede piła 3 litrów wody bo sa badania ze to i tamto a ja pije sobie 1.5 to myslisz ze poslucham na slepo i bez wzgledu na to jak bede sie czula pijac 3 litry nie przestane tego robic ? haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

10 minut temu, Gość Gość napisał:

Sama wybierasz argumenty pod tezę i tworzysz tak absurdalne teorie, że głowa mała. Czy ktoś z morsowania i joggingu propaguje to jako jedyną i słuszną drogę? Czy ktoś z nich mówi, że niemorosowanie powoduje raka? Czy podawanie w internecie nieprawdziwych informacji jest twoim zdaniem ok? Mnie się tylko o to rozchodzi. Chciałabym aby Aga, radząc komuś żarcie tylko owoców przy cukrzycy czy zaburzeniach odżywania miała świadomość, że komuś może wyrządzić krzywdę. Tak, mogę jako widz tego wymagać.

Jeżeli jacyś rodzice nie zaszczepią swojego dziecka na odrę pod wpływem antyszepionkowego guru, który podaje nieprawdziwe informacje i to dziecko umrze to będę winiła zarówno rodziców jak tego kolesia i co mi zrobisz. Idź i wpłać kasę na proepidemików żeby mi proces wytoczyli.

Dla mnie to co mówi Aga jest dietetycznym bełkotem. I ma prawo do takiego życia, ma prawo głosić swoje p/ierdoły, ja uważam, że powinna ostrzegać, że może komuś zaszkodzić taki styl życia jaki ona poleca. Zdaje sobie sprawę, że to może podważyć jej autorytet i zwyczajnie nie dorosła do tego, ale widać ona ma inne priorytety.

To, że Ty nie stałaś się weganką ani frutarianką o niczym nie świadczy, bo na świecie są też inni ludzie. Może są trochę nieogarnięci życiowo, może mają problemy, może są słabsi psychicznie ale to nie powód by mieć ich gdzieś.

Ostatniego akapitu z litości nie skomentuje, bo z uporem maniaka będziesz podawała absurdalne porównania, nie mające związku z omawianym problemem.

Zamknij cały internet. Wszystkim gęby pozamykaj.

Amerykanie znani są z tego, że zwalają winę za wszystko, a za nic nie czują się odpowiedzialni. Ważę 300kg, to założę sprawę coca coli. Na szczęście ten trend do nas nie dotarł. 

Ludzie dorośli odpowiadają za swoje czyny. Mnóstwo osób poleca palenie marihuany. No cud, miód, orzeszki. Pobudza intuicję, znosi agresję. Osobiście uważam, że odłącza emocje, tłumi je, a nie pozbywa się ich, plus wywołuje paranoję. Lekarze polecają marihuanę chorym na raka. I co teraz? Wybierasz ty. Jednak gdy Ci to zaszkodzi, odpowiadasz też ty. 

Nie podałaś jednego sensownego, logicznego argumentu. Nawet jednego. 

Nie chcę mi się z tobą rozmawiać, bo nie umiesz tego robić merytorycznie. Internet ocieka poradami, które są z dvpy i są spersonalizowane. Kaziowi pomaga taichi, Kaziu uważa, że to dobre na wszystko, daje świetne zdrowie fizyczne i psychiczne. Kazia włączył Krzysztof, który ma problemy psychiczne. Taichi mu nie pomogło. Krzysztof targnął się na swoje życie. Za co odpowiada Kazio, You Tube, a może twórca TaiChi? Rozczaruję Cię - odpowiada za to tylko Krzysztof.

I gdyby w każdym vlogu przestrzegać dorosłych jak małe dzieci mówiąc - kochane, polecam wam wycinanki, ale z góry przepraszam, że nie każdemu się to spodoba, a może i ktoś się skaleczy, a może kogoś to znudzi, a może ktoś idąc po papier kolorowy przechodząc przez ulicę wpadnie pod auto, to mamy już prawie ulotkę jak w opakowaniu z lekami z apteki. 

Jeśli dziewczyna umarla z powodu frutarianizmu, należy podać do sądu pomysłodawcę tej diety, czyli jakiegoś naszego przodka, który zlazł z drzewa, na którym jadł wyłącznie liście i owoce.

Aż żal mi takich ludzi jak ty. Jak można nie łapać, że jedyna odpowiedzialność jest po stronie tego, który na dietę się decyduje? Mój pies by to zrozumiał. A ty nie. 

80% vlogerek poleca diety, produkty. I jeśli ktoś teraz umiera na raka, to może dlatego, że 5 lat temu posłuchał szusz, która polecała żarcie serka feta. Litości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszelkie zjawiska  które są szkodliwe  dla zdrowia i życia powinny być napietnowane społecznie. Ani wygląd  pani A. i jej rodziny ani bełkot  który prezentuje w necie ( nie poparty naukowa teorią )  nie jest godny poklasku i  naśladowania. Dorosłe  i swiadome spoleczenstwo zawsze chroni słabszych w tym  min. dzieci .

To nie włączaj dziecku. Pilnuj go. Wychowuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×