Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sic

Aga in america zaglodzila fanke

Polecane posty

Gość Popieram
Dnia 17.05.2019 o 21:16, Gość Gość napisał:

Ta dziewczyna była ofiarą własnej głupoty i choroby. Chorowała na anoreksję. 

Jak ktoś chorujący na anoreksję i mocno wychudzony zaczyna głodówkę to chyba nietrudno przewidzieć jak to się skończy, nie?

Zwalanie winy na Agę i jej kanał, jest w tym wypadku perfidną manipulacją.

oczywiście szukają winnych bo nie mają odwagi przyznać że Marcelina coś pokręciła.

Aga jakoś dobrze się ma, inni też stosują posty na wodzie https://www.youtube.com/watch?v=liS4UtO6J9M  i jakoś nikt nie umiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups

Wejdzcie szybko na tvp 2 Pytanie na Śniadanie.O zmarłej dziewczynie i frutarianizmie.Eksperci mówią może gdzieś w internecie będzie powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ponieważ głupi ludzie wierzą, że można wyeliminować z diety białko, wapń, węgle z warzyw i zdrowo żyć, a to nieprawda tak to się właśnie końćzy po jakimś czasie ciężką chorobą albo właśnie śmiercią. weganizm jest dla mnie ostatnią utrzymywalną dietą, koniecznie z b12, wszystko co jest następne to czysty szarlatanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.05.2019 o 16:07, Gość Popieram napisał:

oczywiście szukają winnych bo nie mają odwagi przyznać że Marcelina coś pokręciła.

Aga jakoś dobrze się ma, inni też stosują posty na wodzie https://www.youtube.com/watch?v=liS4UtO6J9M  i jakoś nikt nie umiera. 

Z tym nie umieraniem to bym nie przesadzała bo Loren którego promowała Aga jednak przyczynił się do śmierci dwóch osób, a spożywanie samych owoców podobnie jak i głodzenie się może przynieść bardzo przykre konsekwencje w późniejszym okresie.

Zobaczymy co będzie z jej córką za jakieś 10 lat. Czy będzie zdrowa czy będzie niestety wrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj

Kanał przepisy Joli ,promuje niezdrowe przepisy,Przez ten kanał przybyło mi kg i serce mi gorzej pracuje , czy ja powinnam z tym iść do tv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość jjj napisał:

Kanał przepisy Joli ,promuje niezdrowe przepisy,Przez ten kanał przybyło mi kg i serce mi gorzej pracuje , czy ja powinnam z tym iść do tv ?

Hahahaha uwielbiam przepisy Joli😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2019 o 11:23, Gość Gość napisał:

Zobaczymy co będzie z jej córką za jakieś 10 lat. Czy będzie zdrowa czy będzie niestety wrakiem

Dokładnie. Tylko czas pokaże czy ta dieta faktycznie była dla kwietnia dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość jjj napisał:

Kanał przepisy Joli ,promuje niezdrowe przepisy,Przez ten kanał przybyło mi kg i serce mi gorzej pracuje , czy ja powinnam z tym iść do tv ?

Tak, jak najszybciej sie z nimi skontaktuj! Zloz tez pozew, bo to teraz modne :D  A zdrowe przpisy to tylko od gwiazdy z Georgii i od zony Marchwiusza... "Takze  no"  "obczaj" je sobie i bedzie "cool" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobry, merytoryczny materiał o AIA: https:// www. youtube.com / watch?v=jxh5X01GoCo (usunąć spacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżuu
Dnia 18.05.2019 o 01:18, Gość Sarah napisał:

Tak, kiedyś w filmie wspomniała o tym, że B12 można z powodzeniem pozyskiwac w trakcie miłości francuskiej 😜

Wiesz może w którym filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w ktoryms z pierwszych q&a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Dżuu napisał:

Tak, kiedyś w filmie wspomniała o tym, że B12 można z powodzeniem pozyskiwac w trakcie miłości francuskiej

Wiesz może w którym filmiku?

Co to za znaczenie w jakim. Aga przecież nie podawała instrukcji. Po prostu robisz loda facetowi, nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedynie brudny musi byc, bo w brudzie namnaza sie witamina B12. Tak jak nie myje owocow I lubi brudna wykladzine. Moze dlatego nie przeszkadzaja jej biegunki u meza, bo on kolonizuje witamine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jedynie brudny musi byc, bo w brudzie namnaza sie witamina B12. Tak jak nie myje owocow I lubi brudna wykladzine. Moze dlatego nie przeszkadzaja jej biegunki u meza, bo on kolonizuje witamine

Ważne że oboje zadowoleni. Przyjemne z pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziewczyny szkoda mi tej zmarłej Marceliny ale ona chorowała na długo przed tym jak poznała twórczość Agi. Ponoc odkryła kanał Agi  i przeszła na "owocki" po wyjściu ze szpitala gdzie leczono ja z anoreksji. Więc problem miała duuuuużo wczesniej z jedzeniem a właściwie z psychiką.  Zmarła na serce czyli na to, co większość anorektyczek czy osób głodujących. Moim zdaniem Aga nie miała na to wpływu. Jakby Marcelina nie poznala kanału Agi to by sobie zaaplikowała inną "dietę" czy głodówkę a finał byłby ten sam. Bo wciąż była chora! Wciąż nie rozumiała, że musi jeśc by życ. 

Mnie zastanawia gdzie byli jej rodzice, gdy córka po leczeniu szpitalnym zrobiła sobie dietę owocową? Myślę, że była na tyle słaba że nie pracowała na siebie ani nie mieszkała sama (czy się mylę?) Więc pytam - GDZIE BYLI RODZICE???? 

Ciężko gdybać, ale ja nigdy bym nie pozwoliła córce chorującej na anoreksję przejść na jakąkolwiek dietę! Skoro leczenie szpytalne nie dało efektu, szukałabym innego szpitala, innego terapeuty ale nigdy nie zgodziłabym sie na to by jadła tylko owoce. Już prędzej bym ją ubezwłasnowolniła, tak aby nie mogła sama o sobie decydować i normalnie położyła pod kroplówą czy osobiście bym ją pilnowała z jedzieniem, nawet chodziła z nią do łazienki, żeby nie wymiotowała! Nie mówię o wpychaniu karkówki z boczkiem ale pomalu na siłę bym jej wpychała lekkie zupy, chude miesa, jakies delikatne wrzywa... I przede wszystkim odcięła jej internet!!!!

To straszliwa choroba. Ale Aga nie jest winna tej śmierci, bez przesady. 

Rodzice mogli choć tej Marcelinie odłączyć neta, żeby właśnie nie czytała o tych dietach. I już. 

Co do Agi - ona się tak zachowuje bo panicznie boi się choroby i śmierci (matka i siostra umarły na to). Trochę jej się nie dziwię że tak reaguje ale powinna udać się do dobrego terapeuty bo sama sobie grób kopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Jedynie brudny musi byc, bo w brudzie namnaza sie witamina B12. 

Nie to, żeby popierała Agę ale witamina b12 faktycznie nie tyle bierze się z "brudu" ale nie sprzyja jej jałowe środowisko. I nie piszę o p..sie ale o jedzieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie to, żeby popierała Agę ale witamina b12 faktycznie nie tyle bierze się z "brudu" ale nie sprzyja jej jałowe środowisko. I nie piszę o p..sie ale o jedzieniu. 

Jedynie zwierzęta z brudu potrafia wyciągnąć B12, ale co kto lubi, możesz nie myć rąk po skorzystaniu z toalety, zwłaszcza publicznej :)

36 minut temu, Gość gosc napisał:

Ważne że oboje zadowoleni. Przyjemne z pożytecznym.

U nich w domu Nejt rządzi, więc Aga wyjścia nie ma, jej musi smakować.
 

10 minut temu, Gość gosc napisał:

po wyjściu ze szpitala gdzie leczono ja z anoreksji

Z anarchii żywieniowej, nie anoreksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
39 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziewczyny szkoda mi tej zmarłej Marceliny ale ona chorowała na długo przed tym jak poznała twórczość Agi. Ponoc odkryła kanał Agi  i przeszła na "owocki" po wyjściu ze szpitala gdzie leczono ja z anoreksji. Więc problem miała duuuuużo wczesniej z jedzeniem a właściwie z psychiką.  Zmarła na serce czyli na to, co większość anorektyczek czy osób głodujących. Moim zdaniem Aga nie miała na to wpływu. Jakby Marcelina nie poznala kanału Agi to by sobie zaaplikowała inną "dietę" czy głodówkę a finał byłby ten sam. Bo wciąż była chora! Wciąż nie rozumiała, że musi jeśc by życ. 

Mnie zastanawia gdzie byli jej rodzice, gdy córka po leczeniu szpitalnym zrobiła sobie dietę owocową? Myślę, że była na tyle słaba że nie pracowała na siebie ani nie mieszkała sama (czy się mylę?) Więc pytam - GDZIE BYLI RODZICE???? 

Ciężko gdybać, ale ja nigdy bym nie pozwoliła córce chorującej na anoreksję przejść na jakąkolwiek dietę! Skoro leczenie szpytalne nie dało efektu, szukałabym innego szpitala, innego terapeuty ale nigdy nie zgodziłabym sie na to by jadła tylko owoce. Już prędzej bym ją ubezwłasnowolniła, tak aby nie mogła sama o sobie decydować i normalnie położyła pod kroplówą czy osobiście bym ją pilnowała z jedzieniem, nawet chodziła z nią do łazienki, żeby nie wymiotowała! Nie mówię o wpychaniu karkówki z boczkiem ale pomalu na siłę bym jej wpychała lekkie zupy, chude miesa, jakies delikatne wrzywa... I przede wszystkim odcięła jej internet!!!!

To straszliwa choroba. Ale Aga nie jest winna tej śmierci, bez przesady. 

Rodzice mogli choć tej Marcelinie odłączyć neta, żeby właśnie nie czytała o tych dietach. I już. 

Co do Agi - ona się tak zachowuje bo panicznie boi się choroby i śmierci (matka i siostra umarły na to). Trochę jej się nie dziwię że tak reaguje ale powinna udać się do dobrego terapeuty bo sama sobie grób kopie. 

nic nowego,już pisali to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżuu
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Co to za znaczenie w jakim. Aga przecież nie podawała instrukcji. Po prostu robisz loda facetowi, nic nadzwyczajnego.

Nie potrzebuje instrukcji, chciałam posłuchać całej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afera

Miłego oglądania 
You Tube 
"Życie pod palmami Patostreamerka Palma - Życie pod lampami i Wzbudzanie poczucia winy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Afera napisał:

Miłego oglądania 
You Tube 
"Życie pod palmami Patostreamerka Palma - Życie pod lampami i Wzbudzanie poczucia winy"

Po co robisz jej reklame?
Tez masz parcie na szklo?
Robisz to co ona? Wybijasz sie na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe jak teraz czują się psoby które uwierzył w tą całą Marceline która nie istniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe jak teraz czują się psoby które uwierzył w tą całą Marceline która nie istniała?

Te, co tu wyzywały, można znaleźć szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma

"Siedze przed swoim domem " jak mnie to rozbawilo, ani go nie wybudowala, ani nie kupila, ani nie dolozyla do mebli, wprowadzila sie do domu starszego amerykanina. Taki jej dom haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawosci pytam
4 godziny temu, Gość Emma napisał:

"Siedze przed swoim domem " jak mnie to rozbawilo, ani go nie wybudowala, ani nie kupila, ani nie dolozyla do mebli, wprowadzila sie do domu starszego amerykanina. Taki jej dom haha

A ty ile domów wybudowalas lub kupiłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość tak z ciekawosci pytam napisał:

A ty ile domów wybudowalas lub kupiłaś? 

Dziewczyna powyżej stwierdziła tylko to, co jest faktem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy Aga jest chociazby wspolwlascicielka tego domu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A czy Aga jest chociazby wspolwlascicielka tego domu ? 

Wspominała na blogu o intercyzie z rodzynkiem, więc jest goła i wesoła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

raczej chuda, goła i niewesoła 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×