Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Win32SYS

Dlaczego wiele kobiet nie rozchyla szparki przed sikaniem ?

Polecane posty

Gość Win32SYS

Przecież w ten sposób olewają całą szparę.

Rozchylając, puszczają jednolity strumień i wszystko dookoła zostaje czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie nie widziałeś jak kobiety siusiają. Zazwyczaj wystarczy rozchylenie nóg. Cewka moczowa jest na przodzie. Grzebanie przy pipce podczas siusiania może tylko spowodować zakażenie, ponieważ cewka podczas oddawania moczu się u kobiety otwiera. Poproś swoją dziewczynę aby Ci pokazała jak to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Win32SYS

Dziękuję za wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak

Ale śmieszne pytania. W podstawówce już uczą dzieci budowy ludzkich genitalii. I każde dziecko wie, że cewka moczowa kobiety jest przy samym ujściu pochwy i nie ma nic do rozchylania bo mocz wypływa praktycznie bezpośrednio na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mi może lać do pyska jak chce i tak do czysta wszystko wyliżę dokładnie o  pupie nie zapominając też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość chłopak napisał:

Ale śmieszne pytania. W podstawówce już uczą dzieci budowy ludzkich genitalii. I każde dziecko wie, że cewka moczowa kobiety jest przy samym ujściu pochwy i nie ma nic do rozchylania bo mocz wypływa praktycznie bezpośrednio na zewnątrz.

 Moja jak sika to aż dołek w ziemi robi, wiem ze niektóre kobiety mają rozbryzg i po nogach leją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nasze dziewczyny wygłupiały się na grilu - piwko spowodowało że trzeba było często na stronę, asystowaliśmy naszym dziewczynom - niby dla bezpieczeństwa. One dla wygłupu próbowały na stojąco - zdjęły majtki, jeansowe spódniczki w górę, ciemno więc luz, mocno do przodu biodra i właśnie rozszerzone płatki. Niektórym udało się nie posikać po nogach. Było gorąco więc i tak łatwo było się opłukać na zewnątrz, ale zabawa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,a ja zawsze muszę golf ściągać do sikania bez względu na porę roku🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×