Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mbh123

Uległy Szuka Pani

Polecane posty

Mam 24lata i szukam na stały układ Pani chętnej która mnie z niewoli takiej która pragnie i chcę miec na codzień oddanego posłuznego na każde skinienie każdy rozkaz pupila gotów na wszystko na przykład rzeczy takie jak bicie plucie mnie lizać stopy pachy buty wszystko pragnę również bardzo aby zostać prywatną toaletą by Pani sikała i robiła kupke mi na twarz . Jestem świadomy swej decyzji tej w pełni od dawna iż chce pragną być zostać niewolnikiem na stałe . Pragne być poniżany jak pies njagorsza ... codziennie stale . Proszę traktować to głoszenie poważnie i z góry oczekuje tylko poważnych odpowiedzi na moje ogłoszenie chętne i zdecydowane Panie takie które wiedzą czego chcą zapraszam do kontaktu poniżej zostawiam e-mail: Mam 24lata i szukam na stały układ Pani chętnej która mnie z niewoli takiej która pragnie i chcę miec na codzień oddanego posłuznego na każde skinienie każdy rozkaz pupila gotów na wszystko na przykład rzeczy takie jak bicie plucie mnie lizać stopy pachy buty wszystko pragnę również bardzo aby zostać prywatną toaletą by Pani sikała i robiła kupke mi na twarz . Jestem świadomy swej decyzji tej w pełni od dawna iż chce pragną być zostać niewolnikiem na stałe . Pragne być poniżany jak pies njagorsza ... codziennie stale . Proszę traktować to głoszenie poważnie i z góry oczekuje tylko poważnych odpowiedzi na moje ogłoszenie chętne i zdecydowane Panie takie które wiedzą czego chcą zapraszam do kontaktu poniżej zostawiam e-mail do siebie . : Mam 24lata i szukam na stały układ Pani chętnej która mnie z niewoli takiej która pragnie i chcę miec na codzień oddanego posłuznego na każde skinienie każdy rozkaz pupila gotów na wszystko na przykład rzeczy takie jak bicie plucie mnie lizać stopy pachy buty wszystko pragnę również bardzo aby zostać prywatną toaletą by Pani sikała i robiła kupke mi na twarz . Jestem świadomy swej decyzji tej w pełni od dawna iż chce pragną być zostać niewolnikiem na stałe . Pragne być poniżany jak pies njagorsza ... codziennie stale . Proszę traktować to głoszenie poważnie i z góry oczekuje tylko poważnych odpowiedzi na moje ogłoszenie chętne i zdecydowane Panie takie które wiedzą czego chcą zapraszam do kontaktu poniżej zostawiam e-mail : maly12925@gmail.com / lub gg: 68302842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×