Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jack

Facet facetowi w trójkącie 2m+k

Polecane posty

Gość Jack

Jak w temacie. Czy zdarzyło się wam, żeby pan drugiemu panu wziął do buzi podczas zabawy w trójkącie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack

Bo przyznam się że gdyby doszło do trójkąta ,a zapewne bylibyśmy po kropelkach to kto wie. Żona robiła by lodzika podczas gdy ja bym ją brał od tyłu. I wtedy widząc jak ona ssie to może we dwoje byśmy się pobawili kolegi penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack

Bo nie ukrywam jeśli żona bu mu robiła lodzika,podczas gdy ja bym ją brał od tyłu to może sam bym się skusił, żeby possać go na zmianę z żoną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Mnie wystarcza gdy z kochankiem biora w obie dziurki! Albo jednemu robię lorda A drugi rżnie w cipkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie, leczcie się. To co robicie to zboczenie i prędzej czy później odbije się na waszej psychice i na waszym związku. Idźcie do seksuologa i na psychoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

ale 2m+k, to ma zadadanie dopieścić K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Jack napisał:

Jak w temacie. Czy zdarzyło się wam, żeby pan drugiemu panu wziął do buzi podczas zabawy w trójkącie?  

Facet musi być krypto-gejem, żeby uczestniczyć MMF, więc może i się z innym pobawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmk

Największy sens trójkąty mają jak jeden z partnerów jest biseksualny, wtedy jest najwięcej możliwości i najwięcej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×