Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaro buro i ponuro

i co na wczorajszym lajcie?

Polecane posty

Gość gość
14 minut temu, Gość jdkfnjnjklk napisał:

Grubasko, dlaczego już nie blokujesz tematów i udajesz tu koleżankę, po tym jak rozwaliłaś x wątków? Jak śmiesz, świnio? Parę dni locho utrudniałaś nam rozmowę, a teraz jakby nigdy nic zagadujesz. Wy pi er d alaj stąd.

Sama stąd wypie/rdalaj i skończ już z wszczynaniem tych goownoburz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość 1234 napisał:

Noxelia, jak nas wszystkie przeprosisz i obiecasz ze nie bedziesz pisala o swoim kundlu, swoim popychaczu i swoich pasjach, pozwolimy ci z nami rozmawiac 

ile jeszcze razy zmienisz nik, wieczorna paskudo? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

ile jeszcze razy zmienisz nik, wieczorna paskudo? 😄 

Piszesz z przynajmniej dwiema osobami bo ja jestem drugą 😄 Ale nic dziwnego, tego czuba nienawidzą wszyscy. Koniec bycia jak ona - koniec rozwalania tematu, przynajmniej z mojej strony 🙂 Sorcia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość 1234 napisał:

Noxelia, jak nas wszystkie przeprosisz i obiecasz ze nie bedziesz pisala o swoim kundlu, swoim popychaczu i swoich pasjach, pozwolimy ci z nami rozmawiac 

wieczorna pedofilko schizofreniczko ale ty jesteś popierdoIona XDDDDDDDDDDDDDD

po pierwsze pisz za siebie pedofilko

po drugie noxele moze pisać co tylko zechce pod warunkiem że nie łamie prawa np stalkować ludzi, odczłowieczać ich, pisać na temat seksualności zwierząt, pedofilii czy o obrzydzać każdego wypowiedziami o kale 

po trzecie wyrażaj się jak trzeba to jest internetowe forum a twój dom rodzinny, od kundla mozesz nazywac swojego ojca czy tam córkę 

po czwarte pisz za siebie! 

po piąte nie pisz jakbyś była wyżej od noxeli bo pięt jej nie dorastasz 

po szóste ale ty masz smutne życie xD obrażanie od najgorszych obcych ludzi z internetu 

po  7me jedyną osobą która powinna zdobyć się na odwagę i przeprosic multum ludzi jesteś ty, ale tego nie zrobisz bo jesteś osobą chorą psychiczną i nie masz wyrzutów sumienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Nie jestem Wieczorna. Nawet nie wiem, kto to jest. Noxy maja dosc jak widze juz co najmniej 3 osoby.

A jak trafie na Noxe, nie bedzie miala spokoju. W zadnym temacie. Ona juz wie za co.

Tymczasem koniec rozwalania tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Nie jestem Wieczorna. Nawet nie wiem, kto to jest. Noxy maja dosc jak widze juz co najmniej 3 osoby.

A jak trafie na Noxe, nie bedzie miala spokoju. W zadnym temacie. Ona juz wie za co.

Tymczasem koniec rozwalania tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

wieczorna pedofilko schizofreniczko ale ty jesteś popierdoIona XDDDDDDDDDDDDDD

po pierwsze pisz za siebie pedofilko

po drugie noxele moze pisać co tylko zechce pod warunkiem że nie łamie prawa np stalkować ludzi, odczłowieczać ich, pisać na temat seksualności zwierząt, pedofilii czy o obrzydzać każdego wypowiedziami o kale 

po trzecie wyrażaj się jak trzeba to jest internetowe forum a twój dom rodzinny, od kundla mozesz nazywac swojego ojca czy tam córkę 

po czwarte pisz za siebie! 

po piąte nie pisz jakbyś była wyżej od noxeli bo pięt jej nie dorastasz 

po szóste ale ty masz smutne życie xD obrażanie od najgorszych obcych ludzi z internetu 

po  7me jedyną osobą która powinna zdobyć się na odwagę i przeprosic multum ludzi jesteś ty, ale tego nie zrobisz bo jesteś osobą chorą psychiczną i nie masz wyrzutów sumienia 

Noxa, wylogowało cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona srona

Prosię zapomniało jak się kasuje? Czy zapomniało o kasowaniu? Nie do końca rozumiem. Przychodzisz do kogoś przez kilka dni ... mu na wycieraczkę, bo tak. A po kilku dniach rozsiadasz się wygodnie na jego kanapie i zaczynasz zagadywać o kobiecie wampir. Noxa, tu już sobie nie pogadasz. Są wariatko konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona srona
3 minuty temu, Psia Dusza napisał:

Ja jestem cały czas zalogowana, więc nie przypisuj mi cudzych wypowiedzi. Nie mam pojęcia kto to jest jakaś wieczorna ani tym bardziej za co na mnie się mści i guzik mnie to obchodzi. I z góry mówię, że co najmniej kilka-kilkanaście osób blokuje tematy, a nie tylko ja. Ja umiem blokowac, owszem, ale mam faceta, mam tez psiaka, mam swoje życie i nie siedze tu zbyt często. Sa osoby które mają obsesje na moim punkcie i przypisują mi wszystko, a zresztą ...ebać to...

Nie kłam, swinio. Wypad stad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość 1234 napisał:

Nie jestem Wieczorna. Nawet nie wiem, kto to jest. Noxy maja dosc jak widze juz co najmniej 3 osoby.

A jak trafie na Noxe, nie bedzie miala spokoju. W zadnym temacie. Ona juz wie za co.

Tymczasem koniec rozwalania tematu.

Skończ już hejtero. Tylko ty jej tu nienawidzisz w chory sposób i nie potrafisz zignorować oraz tworzysz sztuczny tłum. Wszyscy prócz ciebie, mają ją w doopie. To po tobie wszyscy i po twoim glupim uporze wszyscy pojechali, a nie po niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Skończ już hejtero. Tylko ty jej tu nienawidzisz w chory sposób i nie potrafisz zignorować oraz tworzysz sztuczny tłum. Wszyscy prócz ciebie, mają ją w doopie. To po tobie wszyscy i po twoim glupim uporze wszyscy pojechali, a nie po niej. 

Nieprawda, bo tu osoba nr 2 😄 która nie trawi wariatki. Wariatka ma zakaz wypowiadania się i koniec, wypad stąd, wlazła i znowu zaczyna bełkotać o wyimaginowanym partnerze i zapchlonym obleśnym kundlu. Nie widzicie? Nie umie skonstruować zdania z eby nie wcisnąć czegoś o sobie, choć nie ma ani jednej osoby, którą to zainteresuje. Za utrudnianie nam pisania - won. Na amen, won, zakaz wypowiadania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Nie pamiętasz już jak dwa dni temu szczekałaś że będziesz blokować tematy ludziom na złość, bo nikt nie chce o tobie czytać? Jak kazałaś się przepraszać, szantażowałaś i usiłowałaś wymusic atencje? WON, masz ZAKAZ pisania, gdzie się pojawisz, tam ja zablokuję wątek i wrócisz do patrzenia w ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Noxa, wylogowało cie

Może cię zdziwię, ale noxelia nawet nie ma bladego pojęcia o tym kim jest wieczorna. Więc nie kompromituj się, widząc ją w co drugim poście 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Skończ już hejtero. Tylko ty jej tu nienawidzisz w chory sposób i nie potrafisz zignorować oraz tworzysz sztuczny tłum. Wszyscy prócz ciebie, mają ją w doopie. To po tobie wszyscy i po twoim glupim uporze wszyscy pojechali, a nie po niej. 

dokładnie. wg mnie to ten naczel lub ten drugi psycho-hejter, który ciągle za nią łazi od kilku lat. przez cały weekend walil tymi swoimi standardowymi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
2 minuty temu, Gość Gośc napisał:

Nie pamiętasz już jak dwa dni temu szczekałaś że będziesz blokować tematy ludziom na złość, bo nikt nie chce o tobie czytać? Jak kazałaś się przepraszać, szantażowałaś i usiłowałaś wymusic atencje? WON, masz ZAKAZ pisania, gdzie się pojawisz, tam ja zablokuję wątek i wrócisz do patrzenia w ścianę

Niech tu nie pisze. Moze sobie pisac o wielkiej milosci z alkoholikiem na dziale po 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
1 minutę temu, Gość goscc napisał:

dokładnie. wg mnie to ten naczel lub ten drugi psycho-hejter, który ciągle za nią łazi od kilku lat. przez cały weekend walil tymi swoimi standardowymi tekstami.

Caly weekend mnie nie bylo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość goscc napisał:

dokładnie. wg mnie to ten naczel lub ten drugi psycho-hejter, który ciągle za nią łazi od kilku lat. przez cały weekend walil tymi swoimi standardowymi tekstami.

Ja np jestem "nowym hejterem" bo o tej wariatce się dowiedziałam poprzez google, rozwalała mi mój ulubiony wątek. Nie projektujcie sobie swoich zachowań na zachowania - skądinąd - tłumu, bo ja tu rozpoznaję przynajmniej 4-5 osób. A to ułamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gośc napisał:

Nieprawda, bo tu osoba nr 2 😄 która nie trawi wariatki. Wariatka ma zakaz wypowiadania się i koniec, wypad stąd, wlazła i znowu zaczyna bełkotać o wyimaginowanym partnerze i zapchlonym obleśnym kundlu. Nie widzicie? Nie umie skonstruować zdania z eby nie wcisnąć czegoś o sobie, choć nie ma ani jednej osoby, którą to zainteresuje. Za utrudnianie nam pisania - won. Na amen, won, zakaz wypowiadania się

Osoba nr 3. Też uważam, że nie możemy dać się szantażować jakiejś wariatce. Kilka dni utrudniała nam rozmowę i robiła na złość jak 3letnie dziecko albo właśnie czub. Próbowała nas zmusić do czytania jej chorych opowieści. To teraz niech poniesie odpowiedzialność za swoje zachowanie i wy/p/ie/r/dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gośc napisał:

Nieprawda, bo tu osoba nr 2 😄 która nie trawi wariatki. Wariatka ma zakaz wypowiadania się i koniec, wypad stąd, wlazła i znowu zaczyna bełkotać o wyimaginowanym partnerze i zapchlonym obleśnym kundlu. Nie widzicie? Nie umie skonstruować zdania z eby nie wcisnąć czegoś o sobie, choć nie ma ani jednej osoby, którą to zainteresuje. Za utrudnianie nam pisania - won. Na amen, won, zakaz wypowiadania się

Ale uj kogo obchodzi to o czym ona pisze. To ty masz jakąś dziwnie niezdrowa nerwicę na tym punkcie, jeżeli nie potrafisz przejść obojętnie obok tego. Jeżeli nie pisała na temat to kazdy omijał jej posty. A zaczęła blokowac od czasu od kiedy zaczęłaś wojenki z nią.Wcześniej był spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w tym temacie nie wypowiadałam się jeszcze, a Noxę znam od 2-3 miesięcy z Kafeterii gdzie trafiłam przez temat o Adamie. I jak pisałam w poprzednim wątku, w dodatku kulturalnie, to też ktoś twierdził, że jestem Wieczorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Zaraz, zaraz to ja jestem osoba nr 3!!! 🙄 Ale moge byc nr 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Psia Dusza napisał:

Ja jestem cały czas zalogowana, więc nie przypisuj mi cudzych wypowiedzi. Nie mam pojęcia kto to jest jakaś wieczorna ani tym bardziej za co na mnie się mści i guzik mnie to obchodzi. I z góry mówię, że co najmniej kilka-kilkanaście osób blokuje tematy, a nie tylko ja. Ja umiem blokowac, owszem, ale mam faceta, mam tez psiaka, mam swoje życie i nie siedze tu zbyt często. Sa osoby które mają obsesje na moim punkcie i przypisują mi wszystko, a zresztą ...ebać to...

Siedzisz tu 24/7 i podczas ostatniego tygodniowego epizodu psychotycznego blokowałaś możliwość rozmowy ludziom - tylko za to, że nie chcą cię słuchać i czytać twoich zmyślonych bzdur. Nie zasługujesz na możliwość polemiki z kimkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Osoba nr 3. Też uważam, że nie możemy dać się szantażować jakiejś wariatce. Kilka dni utrudniała nam rozmowę i robiła na złość jak 3letnie dziecko albo właśnie czub. Próbowała nas zmusić do czytania jej chorych opowieści. To teraz niech poniesie odpowiedzialność za swoje zachowanie i wy/p/ie/r/dala.

już nie za/rej się z tych emocji. wiadomo, ze ona jest psychiczna, ma rentę na łeb i jest lekko zacofana, a ty przeżywasz każdy jej post jak jakaś poyebana. chyba sama musisz być jakaś psychiczna.  może faktycznie czas na meliskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

już nie zes/raj *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akurat przez weekend to gość Katowice blokował te wszystkie tematy, a nie Noxelia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona srona

Nie może tak być, że my sobie piszemy i włazi tu jakiś oszołom, który mówi, że albo gadamy o niej albo nie gadamy wcale. Potem przez kilka dni nie pozwala nam gadac, jakbysmy byly jej dziecmi. A teraz wraca i udaje, że nic się nie stało. Sorry, śmieć mną rządził nie będzie. Teraz Noxa przyszedł czas zebrać, co zasiałaś. I uj mnie obchodzi, że jesteś chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Nie wiem kto blokuje tematy, ale Noxa tym grozila, wiec wina jest przypisana jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie tylko groziła, a chwaliła się - tu osoba nr 2, byłam świadkiem jak spod nicku Glania podniecała się, że umie wywalić błąd wątków. A potem leciały lawinowo, bełkotała coś o obronie Bogusi i usuwała również wątki o niej. Z różnych nicków, z wrony, z glanii - wszystkie te konta jej lecą i zakłada nowe. Wyzywała użytkowniczki losowo, że są wariatkami i hejtują, potem sama hejtowała Adama, odgrażała się, że tylko wejdzie na kompa i pousuwa wątki, bo nie chcemy o niej czytać - i tak robiła. A teraz siada tu i pisze. WON. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Ta gruba prostaczka jest najwiekszym hejterem na kafe i hipokryta. Do Adama dopieprza sie o to co sama robi. Ma wielkie ego, jest przekonana ze jest taka wspaniala, a tak naprawde jest nudna i przewidywalna. Nikogo na Kafe nie hejtuje poza nia, ale ona niecg znika stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
Przed chwilą, Psia Dusza napisał:

A gdzie ja niby wymuszam żebyście gadali o mnie, chory deklu? Ostatnie na czym mi zależy to wasza uwaga. Żyję życiem realnym a na forum wpadam tylko od czasu do czasu i ostatni raz podkreślam, że kilka a może nawet kilkanaście osób blokuje tematy. Tematy a których mi zależało też były poblokowane. Osoby z obsesją przypisują wszystko mnie, a ja rzadko przy necie siedze bo mam ciekawsze zajęcia. Mają jakies kompleksy i się wyżywają na mnie. Nie interesuje mnie w co wierzycie. Mojego życia i mojego szczęscia mi nie zabierzecie głupim gadaniem więc dla was mogę być i świrem, wszystko jedno. Przez wiele miesięcy w ogóle nie bywałam na forum, zapomniałam ze istnieje. Wróciłam na trochę bo tylko tutaj był temat o zmodyfikowanym i co? Wciąz ci sami hejetrzy tu warują. Ja stąd mogę zniknąć, mnie wali to forum serio. A że wtrącam coś o sobie w posty no cóż, przychodzi mi to naturalnie. Nie umiem się w pełni interesować kimś obcym, to jest jak jest i tyle. 

W takim razie czy mozesz nareszcie zniknac zyc zyciem realnym, a nie z dyskutowac w watku o Adamie Curlykale z nami nolifami? Zajmij sie prosze tymi pasjonujacymi zajeciami jak zakupy na Allegro, wysrànie psa, zjedzenie lasagne z Biedronki. Upajaj sie swoim szczesciem w konkubinacie z alkoholikiem. Pokaz jak cie to wali. Ty tez nas walisz. Nie mozemy interesowac sie toba, bo interesujemy sie Adamem. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×