Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Byliście w Energylandii?

Polecane posty

Gość Kasia

Jak wrażenia? Czy warto się tam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nam się podobało,  byliśmy 2 lata temu.  W tym roku znowu się wybieramy, bo są nowe atrakcje , a do tego młodsze dziecko już będzie mogło ze wszystkiego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam 3 razy. Rok temu pojechaliśmy 3 raz, bo otworzyli Hyperion, stalowa kolejkę gorska. Mega. W dodatku rok temu już oboje moich dzieci mogli korzystać z wszystkich atrakcji. I tak. Warto. Co toku są nowe atrakcje. W lecie również mega, bo baseny i zjeżdżalnie otwarte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam w zeszłym roku tuż przed zajściem w ciążę i było fantastycznie. W tym roku niestety nie pojedziemy, ale za jakiś czas na pewno tam wrócimy. Hyperion jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teggh

A długo staliście w kolejkach do tych atrakcji?  Dla mnie masakra, byłam 2 razy, z połowy atrakcji nie skorzystałam, bo kolejki takie że do każdej trzeba po przynajmniej pół godziny stać. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie było tak tragicznie. Bilet kupujesz na cały dzień więc masz czas na wszystko. Autorko miej na uwadze że na terenie parku jest też basen bardzo ładnie zrobiony ze statkiem pirackim. Acha i tak w ogóle polecam sie tam wybrać na 2 dni z noclegiem (są domki letniskowe i namioty indiańskie) bo obok jest park z dinozaurami jeszcze i strefa mitów greckich. Na wszystko trzeba kupe czasu poświęcić. W zasadzie cały weekend, aby mieć poczucie że sie skorzystało jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Byłam 3 lata temu. Bardzo fajnie ale faktycznie kolejki bardzo długie czasem nawet po godzinie się stało a wiadomo jak to z dziećmi. Byłam we wrześniu ale kolejki nadal były spore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Teggh napisał:

A długo staliście w kolejkach do tych atrakcji?  Dla mnie masakra, byłam 2 razy, z połowy atrakcji nie skorzystałam, bo kolejki takie że do każdej trzeba po przynajmniej pół godziny stać. Dziękuję.

Ja byłam w tygodniu we wrześniu więc nie było źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z czterolatkiem warto się wybrać? Czy jeszcze nie bardzo, bo na większość atrakcji za mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×