Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dragon M

Kafeterianki chciałybyscie bogatego i głupiego, czy biednego i mądrego męża? ;) ;D

Polecane posty

Gość hubert
1 minutę temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Chyba jestem jedną z niewielu kobiet,co cenią mężczyzn za to jacy są, a nie za to,co posiadają..Ale komplement od rana😁

Dla mnie jesteś ideałem, pewnie jesteś aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłatwa gotowa
3 minuty temu, Gość Taka jedna napisał:

Pieprzysz jak potluczony. Mądry człowiek umie przewidywać i wie, ze życie niesie ze Sobą problemy. Awarie auta, Który kosztują, choroby, podczas których trzeba być finansowo zabezpieczonym... Umie rozróżnić materialistyczne plawienie sie w luksusie od rozsądnego wydawania pieniędzy. Mądry człowiek wie, ze po 25 roku życia nie mieszka się z rodzicami, bo to nigdy nie wróży nic dobrego. Życie kosztuje, trzeba się dostosować. Mądry wie, se trzeba ciężko pracować a nie mamrotac. 

Od razu przypomniał mi sie jeden nieudacznik. Magazynier z Nowej Soli... Chlop lat ok. 30 i tylko pisal, ze on nie będzie kobiety utrzymywał 😂😂😂 ze co? To mu napisałam, ze z pensji magazyniera ledwo jedna osobę idzie utrzymać wie co to logiczne ze nie będzie, bo go na to nie stać 😂 żenada totalna. Był do tego malo urodziwy, niski i nie było właściwie o czym z nim rozmawiać. Kwintesencja męskości Polaków XXI wieku. Dodawać nie muszę, ze zagadywal wyłącznie ładne kobiety. A i ze zarabiam więcej od niego 😂 

czujesz się lepsza bo za twoje niewolnictwo dostajesz więcej cyferek na  koncie w banku? jesteś pustym śmieciem na którego pluć nie warto, nigdy nie znajdziesz nikogo wartościowego, masz skrzywiony obraz rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadaj do ściany
5 minut temu, Gość Oczy skośne piski głośne napisał:

Za robotę się lepiej weź a Nie ma forum od samego rana. 

mam więczór ograniczona pusta pało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
3 minuty temu, Gość tępe dzidy napisał:

typowa baba śmieć, idź obrabiaj pałe ahmedowi, może za pare eurasów dasz se nasrać do ryja jak twoje koleżanki po fachu

No niestety nie masz racji 😂😂😂😂 ja razem z koleżanka poluje na zaradnych Rosjan i Żółtków  inni nas kompletnie nie interesują. Nigdy nie znajdziesz kobiety jak nie zaczniesz zarabiać. Większość kobiet wymaga kasy od faceta, bo dbania o siebie plus dochodzą inne wydatki typu życie codzienne, lekarze, dobrej jakości jedzenie a gdzie w tym wszydtko

 zabiegi medycyny estetycznej, żelowe paznokcie i inne kosmetyczki. Musisz mieć kasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko...i wyłącznie ..mądrego....może być biedny....rozum będzie jego bogactwem.!..i będzie umiał zarobić...a z glupiego jaki pożytek zarobi i zaraz przepości pieniądz..bo rozumu nie ma...samej się dorabiaj...samej...firmę załóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
10 minut temu, Gość Oczy skośne piski głośne napisał:

No niestety nie masz racji 😂😂😂😂 ja razem z koleżanka poluje na zaradnych Rosjan i Żółtków  inni nas kompletnie nie interesują. Nigdy nie znajdziesz kobiety jak nie zaczniesz zarabiać. Większość kobiet wymaga kasy od faceta, bo dbania o siebie plus dochodzą inne wydatki typu życie codzienne, lekarze, dobrej jakości jedzenie a gdzie w tym wszydtko

 zabiegi medycyny estetycznej, żelowe paznokcie i inne kosmetyczki. Musisz mieć kasę 

No dokładnie. To oni by chcieli laski zadbane ale nawet nie wiedza ile te ich niunie z instagrama na siebie wydają. A co najmniej 1000 zl miesięcznie na zabiegi i co najmniej drugie tyle na ubrania. To takie chyba minimum skoro pozuja z samym stroju kąpielowym za 700 zl. Ale nieudaczniki chcą byśmy same sobie na to ciężki pracowały a im tyłka dawały 😂 o nie nie jak kobieta ciężko pracuje na pieniążki, na wygląd i ja sylwetkę to robi to dla przystojnego zaradnego mężczyzny. Nie dla nieroba nieudacznika i chama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty szmato
14 minut temu, Gość Oczy skośne piski głośne napisał:

No niestety nie masz racji 😂😂😂😂 ja razem z koleżanka poluje na zaradnych Rosjan i Żółtków  inni nas kompletnie nie interesują. Nigdy nie znajdziesz kobiety jak nie zaczniesz zarabiać. Większość kobiet wymaga kasy od faceta, bo dbania o siebie plus dochodzą inne wydatki typu życie codzienne, lekarze, dobrej jakości jedzenie a gdzie w tym wszydtko

 zabiegi medycyny estetycznej, żelowe paznokcie i inne kosmetyczki. Musisz mieć kasę 

Wypierdalaj do chińskiego burd€lu’’’bo juz nie moge tego słuchać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Prawda napisał:

No dokładnie. To oni by chcieli laski zadbane ale nawet nie wiedza ile te ich niunie z instagrama na siebie wydają. A co najmniej 1000 zl miesięcznie na zabiegi i co najmniej drugie tyle na ubrania. To takie chyba minimum skoro pozuja z samym stroju kąpielowym za 700 zl. Ale nieudaczniki chcą byśmy same sobie na to ciężki pracowały a im tyłka dawały 😂 o nie nie jak kobieta ciężko pracuje na pieniążki, na wygląd i ja sylwetkę to robi to dla przystojnego zaradnego mężczyzny. Nie dla nieroba nieudacznika i chama 

Przecież sam kwasik 1ml kosztuje 1000-1200 zł a nie raz na miesiąc potrzeba 3-4 ml to już 4-5 tys🤣🤣 a gdzie paznokcie u rąk i u stóp? A gdzie kosmetyki i inne zabiegi np. Na cerę, depilacje itp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość kłatwa gotowa napisał:

czujesz się lepsza bo za twoje niewolnictwo dostajesz więcej cyferek na  koncie w banku? jesteś pustym śmieciem na którego pluć nie warto, nigdy nie znajdziesz nikogo wartościowego, masz skrzywiony obraz rzeczywistości

Rzeczywistość polskiego biedaka . Polscy nie maja wyglądu ani kasy. Jak nie masz kasy to chociaż wyglądaj jak model i bądź mega szczupły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Rzeczywistość polskiego biedaka . Polscy nie maja wyglądu ani kasy. Jak nie masz kasy to chociaż wyglądaj jak model i bądź mega szczupły 

A gdzie tam... Oni nie dość, ze. Kasy nie mają to jeszcze uroda nie grzesza 😂 pal licho to wszystko... Niech chociaż będą czuli, dojrzali i inteligentni... Ale nie, nawet to sa za Duże wymagania... Ehh odpady nie mężczyźni. Odrzuty i odpady będą pisać i mówić jakie kobiety powinny być i kogo kobiety powinny kochać. Żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
1 minutę temu, Gość Taka jedna napisał:

A gdzie tam... Oni nie dość, ze. Kasy nie mają to jeszcze uroda nie grzesza 😂 pal licho to wszystko... Niech chociaż będą czuli, dojrzali i inteligentni... Ale nie, nawet to sa za Duże wymagania... Ehh odpady nie mężczyźni. Odrzuty i odpady będą pisać i mówić jakie kobiety powinny być i kogo kobiety powinny kochać. Żenada 

Otóż to! Każdy facet jest w sumie taki sam. Biedni myślą, ze są lepsi i niby nie będą zdradzac a to tylko dlatego, ze nie maja kasy i ich nie stać na kobiety a wyglądem ani charakterem tez nie przyciągną 😂😂 biedny, bogaty, piękny, brzydki to nie jest ważne, bo każdy jest taki sam mimo, ze stanowczo zaprzeczają a załosności  tych konwersacji chyba nie muszę tutaj ujawniać nawet? 🤣🤣Lepiej wziąć zaradnego na oskubanie a pieknego na maskotkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
1 minutę temu, Gość Taka jedna napisał:

A gdzie tam... Oni nie dość, ze. Kasy nie mają to jeszcze uroda nie grzesza 😂 pal licho to wszystko... Niech chociaż będą czuli, dojrzali i inteligentni... Ale nie, nawet to sa za Duże wymagania... Ehh odpady nie mężczyźni. Odrzuty i odpady będą pisać i mówić jakie kobiety powinny być i kogo kobiety powinny kochać. Żenada 

A dzisiejsze współczesne kobiety to w większości materialistki,wyrachowane bez pomysłu na siebie,bo co to za pomysł, by doic kogoś z kasy i mieć na zachcianki..Sztucznosc w wyglądzie czasem przeraża jak patrzę na ulicach. Zadbana to nie znaczy przerobiona jak lalka.Wymagacie Panie od mężczyzn to zacznijcie wymagać też  od siebie. Popracujcie czasem nad charakterem,bo wygląd to nie wszystko😋😁Jestem w mniejszości normalnych kobiet ,myślących nie tylko o sobie i jestem z tego dumna 😁😁😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
24 minuty temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

A dzisiejsze współczesne kobiety to w większości materialistki,wyrachowane bez pomysłu na siebie,bo co to za pomysł, by doic kogoś z kasy i mieć na zachcianki..Sztucznosc w wyglądzie czasem przeraża jak patrzę na ulicach. Zadbana to nie znaczy przerobiona jak lalka.Wymagacie Panie od mężczyzn to zacznijcie wymagać też  od siebie. Popracujcie czasem nad charakterem,bo wygląd to nie wszystko😋😁Jestem w mniejszości normalnych kobiet ,myślących nie tylko o sobie i jestem z tego dumna 😁😁😊

Mylisz pojęcia. Kto tu mówi o sztucznosci? Ładna, wykształcona w dobrym kierunku chce mężczyznę nq swoim poziomie.  Nic więcej nic mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
1 minutę temu, Gość Taka jedna napisał:

Mylisz pojęcia. Kto tu mówi o sztucznosci? Ładna, wykształcona w dobrym kierunku chce mężczyznę nq swoim poziomie.  Nic więcej nic mniej. 

Czytanie ze zrozumieniem jest w podstawówce..Sztucznosc w wyglądzie, a charakter to inna sprawa..tym też mnie Panie zaskakują w tych czasach...po trupach do celu,byle zaspokoić swoje potrzeby..Pozory czasem mylą i Pan na Twoim poziomie może okazać się mniej wartościowy,z kiepskim charakterem niz ktos bez wykształcenia.Ale skoro Ty oceniasz ludzi poziomem wyglądu  i skończonych uczelni to Twój wybór. Ja jestem INNA ,ja  nie chce mniej czy wiecej..Ja patrzę na ludzi całościowo  i mi zaimponuje ktoś o fajnym charakterze i nie ważne jego wykształcenie ani wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Ona napisał:

 

Głupia osoba nie dorobi sie majatku... 

Ale może go odziedziczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdajcie sobie sprawę, że żadna z Was nigdy nie będzie miała takiego faceta o jakim tutaj marzycie? :) Tacy faceci są zarezerwowani przez te niunie z Insta, które najpierw same włożyły pieniądze w wygląd, by takiego faceta znaleźć :) co wy myślicie, że taki facet zainwestuje w was pieniądze i będzie czekał, aż zchudniecie? :D Taki facet może sobie wybrać gotowy produkt i to robi, nie łudźcie się że jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

 aż zchudniecie

schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Zdajcie sobie sprawę, że żadna z Was nigdy nie będzie miała takiego faceta o jakim tutaj marzycie? 🙂 Tacy faceci są zarezerwowani przez te niunie z Insta, które najpierw same włożyły pieniądze w wygląd, by takiego faceta znaleźć 🙂 co wy myślicie, że taki facet zainwestuje w was pieniądze i będzie czekał, aż zchudniecie? 😄 Taki facet może sobie wybrać gotowy produkt i to robi, nie łudźcie się że jest inaczej 🙂

We mnie facet nie musi inwestować pieniędzy..ja nie szukam takiego. A jak będzie chciał odejść,to przytrzymam furtkę i poczekam, żeby się upewnić,że nie wraca😁😂😂😂Panie z insta,świat i mężczyźni należą  do was.Ja wybieram ten procent mężczyzn,co wie,że nie kasa świadczy o człowieku, a kobieta owszem 😋😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

We mnie facet nie musi inwestować pieniędzy..ja nie szukam takiego. A jak będzie chciał odejść,to przytrzymam furtkę i poczekam, żeby się upewnić,że nie wraca😁😂😂😂Panie z insta,świat i mężczyźni należą  do was.Ja wybieram ten procent mężczyzn,co wie,że nie kasa świadczy o człowieku, a kobieta owszem 😋😂😂

Tajemnicza,właśnie Tak.Kobieta wizytówką mężczyzny i nie każdy bogaty i ładny szuka wylaszczonej,zrobionej a pustej w srodku.Trzeba Panie pracować nad wszystkim w sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Zdajcie sobie sprawę, że żadna z Was nigdy nie będzie miała takiego faceta o jakim tutaj marzycie? :) Tacy faceci są zarezerwowani przez te niunie z Insta, które najpierw same włożyły pieniądze w wygląd, by takiego faceta znaleźć :) co wy myślicie, że taki facet zainwestuje w was pieniądze i będzie czekał, aż zchudniecie? :D Taki facet może sobie wybrać gotowy produkt i to robi, nie łudźcie się że jest inaczej :)

Ale ja korzystam z medycyny estetycznej i jest szczupła. Ale jakbym miała chłopa to po to by płacił mi za to z właśnie kieszeni, bo po to ten frajer jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
Przed chwilą, Gość Oczy skośne piski głośne napisał:

Ale ja korzystam z medycyny estetycznej i jest szczupła. Ale jakbym miała chłopa to po to by płacił mi za to z właśnie kieszeni, bo po to ten frajer jest 

Własnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 19.05.2019 o 18:43, Gość Kaaasiaaa6789 napisał:

NORMALNEGO...uczciwego męskiego opiekuńczego bez nałogów zaradnego i opanowanego,,,i nie tchórza

Oto ja. Niestety nie wzbudzam żadnego zainteresowania kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
17 godzin temu, Gość Taka jedna napisał:

Niech chociaż będą czuli, dojrzali i inteligentni...

Jestem. Żadna nie jest mną zainteresowana.

15 godzin temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

We mnie facet nie musi inwestować pieniędzy..ja nie szukam takiego. A jak będzie chciał odejść,to przytrzymam furtkę i poczekam, żeby się upewnić,że nie wraca😁😂😂😂Panie z insta,świat i mężczyźni należą  do was.Ja wybieram ten procent mężczyzn,co wie,że nie kasa świadczy o człowieku, a kobieta owszem 😋😂😂

Brawo! Jesteś jedną z nielicznych normalnych kobiet. Taka partnerka to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×