Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasmina

Co jest grane?

Polecane posty

Gość Yasmina

Cześć. Poznałam faceta przez  Internet. Jestesmy w tej samej grupie "single na szlaku" gdzie ludzie spotykają się i organizują sobie wspólne wyprawy w góry. Wystawiają posty i zdjęcia z wypraw. Zagadalam do niego, bo spodobał mi sie. Pisaliśmy że sobą  koło 3 tygodni. Na początku wydawał mi sie fajny, pisalismy do siebie wysyłaliśmy zdjęcia sobie z gór. On był w Sudetach ja w Karpatach. Umówiliśmy się na spotkanie po majowce.  Niestety ja nie moglam bo miałam wyjazd do Irlandii. Przesunelismy spotkanie po moim powrocie. Pisalismy i zacząl zabiegać  na tematy łuzkowe. Raz wysłał mi zdjecie jak był w łóżku troche sie z tym źle czulam- wyznal ze nie chodzi mu o sex i ze chce mnie poznac, wczesniej prosił o fotki na dobranoc,  później kilka razy znowu rozmowy schodzily na tematy łóżkowe. Nie wiem czy to jest  normalne na wstępnych kontaktach jeśli jeszcze nie widzieliśmy Się realnie. Zaprzeczał że nie chodzi mu o sex a  jednak wiele razy drążyl ten temat. Co myśleć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On kce luszko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

W Irlandii są góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmina

Do irlandii wyjechałam po powrocie z gór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmina

Do rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Po  co wrocilas, nie moglas sie gdzies zalapac na zmywak ? A z nim daj se  spokuj liczy na seks i mydli ci oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmina

Nie pojechałam tam do pracy. Mieliśmy dobry kontakt. Ja czulam że on chce tylko jednego. Oprócz zdjęć rozmawialismy o nagości i o tym jak wygląda moje ciało po siłowni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×