Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Why?

podobne dziecko

Polecane posty

Gość Why?

Witam. Mój mąż kiedyś byl(?)( nie wiem czy on z nią byl-badz co bądź podejrzewam, ze uprawiali seks, ponieważ on niby taki w niej zakochany był itd. Dlaczego nie wiem czy z nią był? Spotykali się nim my się zaczęliśmy spotykać, niby zakochani nie wiadomo o co chodzi on by do niej wyszysko, ale z tego co wiem ona ciągle miała chłopaka, także... Nie wiem czy oni się spotykali i może się kochali itd, a ona mu obiecała, ze tamtego zostawi i nie zostawiła, albo wiadomy układ, a on się zakochał. Napewno wiem, ze była z innym ciągle) później ta dziewczyna o której mowa wpadła, szybki ślub i idealna rodzina. Później minęło trochę lat zanim zaczęliśmy się spotykać z partnerem i z nim być. Wiem, ze jak ona z tym mężem miała ten ślub, to napewno pisali na gg, ale jeszcze wtedy ze mną nie był. Jak byliśmy że sobą to obserwował ja na fb, dopóki nie usunął. Choć kto wie, może ogląda nadal. Przechodząc do sedna sprawy, te od niej dziecko ZAWSZE wydawało mi się podobne do mojego partnera... Strasznie uderzające podobieństwo. Tylko nie wiem czy on może by nie wiedział, ze jest jego? Czy może on by się z nią umówił? Choć wiem ze on by chyba nie zostawił swojego dziecka,choc kto wie. Utwierdziło mnie to jeszcze bardziej, kiedy ja urodziłam dziecko, również podobne do niego i jakby kopia tego dziecka od tej dziewczyny, identyczna, te same rysy twarzy, jakbym sie nie myliła. Ciągle mnie ciekawi czy to jest jego dziecko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

To pogadaj z nim a nie snuj podejrzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Strasznie chaotycznie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×