Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkel

Czy wygladam niemesko, mam straszne kompleksy

Polecane posty

Gość Majkel

Cześć wszystkim,

 

Nie wiem gdzie mam szukac obiektywnej opinii wiec znalazłem sie tutaj, przyjaciol nie będe prosił ani nikogo ze znajomych bo raz że mi wstyd a dwa że opinie nie są obiektywne.

Dlatego proszę was internauci,a w szczególności kobiety, oceńcie mój wygląd bo od małego mam straszne kompleksy z ktorych do dzisiaj się nie wyleczyłem, mam 25 lat i to jest strasznie silne.

Generalnie uważam sie za nieatrakcyjnego faceta co skutecznie utrudnia mi relacje damsko męskie i jeżeli wasza opinia mnie utwierdzi w tym przekonaniu to właśnie tego chcę, jeżeli będzie inaczej, no to pozostanie mi tylko współmierna radość. W każdym bądz razie poprostu chce to wiedzieć i usłyszeć to od obcych osób, chociażby po to aby o tym choć troche nie myśleć.

Proszę was o ocene, każdą opinie szanuje i pozdrawiam serdecznie.

 

Link: https://imagizer.imageshack.com/img921/8841/ZEJ2r8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze... podany przez Ciebie link nie działa.. 

Może to tak specjalnie zrobiłeś? Nie wiem... oj, jestem skłonna do głębokich przemyśleń.. bycie melancholikiem mi się uaktywnia... 

Hehe.. a jestem pewna, że przesadzasz. Napewno jesteś atrakcyjny... Majkel... :) 

Milej nocy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkel

już wstawiam działający,

prosze : https://imageshack.com/i/plZEJ2r8j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princess of the sky

Przesadzasz. Wyglądasz całkiem fajnie. Nie wiem na punkcie czego masz kompleksy, trudno mi stwierdzić na podstawie tego zdjęcia. Głowa do przodu, jeśli jesteś nieśmiały to pooglądaj czy poczytaj o technikach podrywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, smutna.konduktorka napisał:

Drogi autorze... podany przez Ciebie link nie działa.. 

Może to tak specjalnie zrobiłeś? Nie wiem... oj, jestem skłonna do głębokich przemyśleń.. bycie melancholikiem mi się uaktywnia... 

Hehe.. a jestem pewna, że przesadzasz. Napewno jesteś atrakcyjny... Majkel... 🙂

Milej nocy... 

Działa tylko trzeba umieć w niego wejść cwaniaro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×