Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kajap1309

Czy miałyście takie badanie skóry twarzy?

Polecane posty

Witam, ostatnio w internecie natrafiłam na artykuł, który opisuję jak wygląda dermokonsultacja w nowoczesnym gabinecie kosmetologicznym i medycyny estetycznej 

http://polskiblogkosmetyczny.pl/dermokonsultacja-w-salonie-kosmetycznym-cz-i-dowiedz-sie-jakie-nowosci-czekaja-na-ciebie-w-2019-roku/

Może któraś z was miała takie bądź podobne badanie i może zdradzić swoje odczucia. Głównie ciekawi mnie to czego można się dzięki temu badaniu dowiedzieć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja miałam badanie urządzeniem Lumiscan w Rzeszowie. Dowiedzieć można się sporo. Dla mnie najciekawszą rzeczą było poznanie obiektywnego wieku skóry. Bardzo dużym udogodnieniem zarówno dla pacjenta i dla lekarza jest to, że można porównywać zdjęcia z różnych wizyt. Wtedy wiemy czy nasza terapia idzie w dobrym kierunku 🙂

Wiem, że badanie cery można zrobić też innymi urządzeniami, ale miałam robione tylko tym Lumiscanem, więc się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, karowoj0784 napisał:

A jakie jest najlepsze urządzenie do analizy skóry? Gdzie mają ten lumiscan w Warszawie? 

Ciężko powiedzieć, ale bardzo dużo gabinetów w tym momencie korzysta z lumiscana. Myślę, że powinna Pani bez problemu znaleźć jakąś klinikę w Warszawie, która korzysta z tej technologii. Ja miałam badanie lumiscanem w Reha-Med w Gorzowie Wielkopolskim. Na diagnostykę skóry umówiłam się z ciekawości, bo sama zastanawiam się nad wprowadzeniem tej nowości do swojego gabinetu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×