Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marciocha

Gdzie kupić samochód z drugiej ręki?

Polecane posty

Gość Marciocha

Szukamy z moim partnerem samochodu używanego, ale nie za bardzo wiemy gdzie znaleźć. Nie chcemy raczej brać nic z komisu, ani z ogłoszeń moto. A tym bardziej wolimy unikać aut importowanych, bo można nadziać się niezłą miną (wiemy, bo nasi znajomi mieli spore problemy ze swoim sprowadzanym Passatem). Polecicie jakieś sprawdzone miejsca, w których można kupić samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ani z komisu ani od właściciela z ogłoszenia....

no to proponuję wybrać sie do mięsnego albo warzywniaka na rogu, na pewno kilka aut używanych będą mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auto

na łąkach u Niemca rozdajo jeepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Firmy leasingowe mają sporo aut poleasingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz

Zależy jakie auto i ile macie pieniędzy. Ja jestem skłonny sprzedać swoje BMW, ale nie specjalnie mi zależy. W tym miesiącu zrobiłem przegląd i wykupiłem OC na cały rok. Jeżdżę nim codziennie do pracy, ale w sezonie letnim wybieram rower (nie stoi w korkach). Jak dla mnie auto może stać i wyjeżdżać tylko,gdy deszcz ostro daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Firmy leasingowe mają sporo aut poleasingowych.

No własnie, tak jak ktoś napisał, najlepiej brać używane auta od firm leasingowych, które mają auta po kontraktach, np. Master1. To są najlepsze używane samochody, bo były przez cały czas serwisowane w ASO, klient otrzymuje pełną i rzetelną historię napraw i przeglądów no i może być spokojny o stan licznika. Firmie leasingowej po prostu nie chce się i nie opłaca kręcić licznika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
Dnia 21.05.2019 o 12:46, Gość Bart napisał:

No własnie, tak jak ktoś napisał, najlepiej brać używane auta od firm leasingowych, które mają auta po kontraktach, np. Master1. To są najlepsze używane samochody, bo były przez cały czas serwisowane w ASO, klient otrzymuje pełną i rzetelną historię napraw i przeglądów no i może być spokojny o stan licznika. Firmie leasingowej po prostu nie chce się i nie opłaca kręcić licznika. 

Potwierdzam, my mamy od roku Opla Astrę z Master1 i nie mamy z nią żadnych problemów. Jak kupowaliśmy, auto miało 3 lata i w środku nic nie zniszczone, przez rok nie trzeba było w nim nic naprawiać, jedynie olej miesiąc temu wymienialiśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula

Potwierdzam wcześniejsze opinie dotyczące Master1. Mamy od nich samochód od ponad roku i jak na używane auto to wnętrze było idealne i przez te kilkanaście miesięcy używania musieliśmy tylko wymienić klocki z tyłu i olej. Dlatego warto ich sprawdzić jak szukacie używanego auta, bo to mają dobre samochody i ogromny wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×