Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego Azjatki są lepszymi żonami od Polek

Polecane posty

Gość Gosc

Azjatki są poziom wyżej od Polek, rzadziej zdradzają, są zgrabniejsze, ciaśniejsze, bardziej miłe, mniej roszczeniowe, nie latają tak za kolorowymi chłopami, potrafią docenić swojego stałego faceta a nie latać za obcymi. Ponoć lubią zajmować się domem i dobrze gotują. Fajnie byłoby wymienić mieszkanki Polski na sympatyczne Azjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Azjatki są poziom wyżej od Polek, rzadziej zdradzają, są zgrabniejsze, ciaśniejsze, bardziej miłe, mniej roszczeniowe, nie latają tak za kolorowymi chłopami, potrafią docenić swojego stałego faceta a nie latać za obcymi. Ponoć lubią zajmować się domem i dobrze gotują. Fajnie byłoby wymienić mieszkanki Polski na sympatyczne Azjatki

Nie tyle lubią, tylko tam jest taka kultura, że tylko młode Japonki pracują. Potem normalne jest, że to mężowie je utrzymują, a one zajmują się domem.

Myślę, że znajdziesz sporo Polek, które, gdy je utrzymasz wraz z Waszymi dziećmi na godnym poziomie i nie będziesz wtrącał się w sprawy domu, pracując 13 h dziennie 6 dni  w tygodniu tak, jak przeciętny Japończyk, zdołają być miłe przez ten jakże krótki czas, który spędzicie razem. Będą też miały czas i pieniążki na dbanie o siebie, bo Ty je zarobisz.
Zatem to samo możesz mieć w Polsce.Tylko musisz więcej pracować i znaleźć osobę chcącą, byś ją utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Ty szukasz żony czy służącej i nałożnicy?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie z tezą = prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość Gość napisał:

A Ty szukasz żony czy służącej i nałożnicy?  

Nikogo nie szukam bo w Polsce nie ma za wiele wolnych kobiet a nie mam ochoty nikomu odbijać. Do Azji też nie chce mi się jechać 🙂 na szczęście takie czasy że samemu też dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Azjatki są poziom wyżej od Polek, rzadziej zdradzają, są zgrabniejsze, ciaśniejsze, bardziej miłe, mniej roszczeniowe, nie latają tak za kolorowymi chłopami, potrafią docenić swojego stałego faceta a nie latać za obcymi. Ponoć lubią zajmować się domem i dobrze gotują. Fajnie byłoby wymienić mieszkanki Polski na sympatyczne Azjatki

Mniej roszczeniowe, no stary, przykro mi ale się rozczarujesz. Polskie kobiety jak mało które mało wymagają od faceta, tyle tylko żeby zarobił na siebie i sprzątnął po sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mniej roszczeniowe, no stary, przykro mi ale się rozczarujesz. Polskie kobiety jak mało które mało wymagają od faceta, tyle tylko żeby zarobił na siebie i sprzątnął po sobie. 

Daj spokój, do Polki bez samochodu marki premium z salonu/mieszkania 200m2 nie podchodź, a to dopiero początek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polki zdradzają swoim białych polskich partnerów z ciemnoskórymi i czarnymi. Polka zawsze pójdzie z egzotycznym a później będzie udawać przed Polakiem, ze miała jednego/dwóch albo ze dziewica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość!

A ja zastanawiam się dlaczego Piaskun jeszcze się nie wypowiedział? Czyżby zajęty? Piaskun, Piaskun gdzie jesteś? 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Azjatki są poziom wyżej od Polek, rzadziej zdradzają, są zgrabniejsze, ciaśniejsze, bardziej miłe, mniej roszczeniowe, nie latają tak za kolorowymi chłopami, potrafią docenić swojego stałego faceta a nie latać za obcymi. Ponoć lubią zajmować się domem i dobrze gotują. Fajnie byłoby wymienić mieszkanki Polski na sympatyczne Azjatki

To jest jakieś prowo w chinach i Wietnamie facet musi kobiecie kupić dosłownie wszystko od butów po telefon, o tym mówiła nawet wietnamka w Polsce  , choinki wietnami i filipinki są jak małe dzieci, jak im nie kupisz tego co chcą to płaczą i tupia nogami , to mówiła azjatka urodzona w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9732

W kulturze azjatyckiej po dziś dzień istnieją silne tradycje patriarchalne. Nawet dla kobiet dobrze wykształconych i samodzielnych finansowo czymś naturalnym jest, że mąż jest głową rodziny, że on jest decyzyjny, że kobieta powinna mężczyznę wspierać i być mu uległą.

Dlatego azjatki są lepszymi żonami, bo mężczyzna w związku z np Japonką czuje się mężczyzną, a nie ci'otą wykastrowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

To jest jakieś prowo w chinach i Wietnamie facet musi kobiecie kupić dosłownie wszystko od butów po telefon, o tym mówiła nawet wietnamka w Polsce  , choinki wietnami i filipinki są jak małe dzieci, jak im nie kupisz tego co chcą to płaczą i tupia nogami , to mówiła azjatka urodzona w Polsce 

Przecież facet jest od tego by kobiecie wszystko kupić i zapewnić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

To jest jakieś prowo w chinach i Wietnamie facet musi kobiecie kupić dosłownie wszystko od butów po telefon, o tym mówiła nawet wietnamka w Polsce  , choinki wietnami i filipinki są jak małe dzieci, jak im nie kupisz tego co chcą to płaczą i tupia nogami , to mówiła azjatka urodzona w Polsce 

Z resztą to dlatego w krajach azjatyckich pozbywa się damskich ciaz więc rodzi się masa synów i jest taki przerost mężczyzn nad kobietami w Azji że one moga rzadac czego tylko od faceta chcą , doszło do tego że jak chiczyk zaprasza na randkę chinke i ona weźmie koleżanki to on musi też zapłacić za nie wszystkie , do tego doprowadził brak kobiet w Azji, taka azjatka by Cię nawet nie oplula gdybyś jej nie zabrał do drogiej restauracji A później nie kupił nowych butów po randce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Z resztą to dlatego w krajach azjatyckich pozbywa się damskich ciaz więc rodzi się masa synów i jest taki przerost mężczyzn nad kobietami w Azji że one moga rzadac czego tylko od faceta chcą , doszło do tego że jak chiczyk zaprasza na randkę chinke i ona weźmie koleżanki to on musi też zapłacić za nie wszystkie , do tego doprowadził brak kobiet w Azji, taka azjatka by Cię nawet nie oplula gdybyś jej nie zabrał do drogiej restauracji A później nie kupił nowych butów po randce 

Azjatki tez wymagają drogich torebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Azji
4 minuty temu, Gość 9732 napisał:

W kulturze azjatyckiej po dziś dzień istnieją silne tradycje patriarchalne. Nawet dla kobiet dobrze wykształconych i samodzielnych finansowo czymś naturalnym jest, że mąż jest głową rodziny, że on jest decyzyjny, że kobieta powinna mężczyznę wspierać i być mu uległą.

Dlatego azjatki są lepszymi żonami, bo mężczyzna w związku z np Japonką czuje się mężczyzną, a nie ci'otą wykastrowaną.

To jak czujesz się takim mężczyzna to nie będziesz pewnie miał problemów że ona będzie ulegla księżniczka A ty na jej królewskie zachcianki będziesz charowal aż zdechniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
2 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Z resztą to dlatego w krajach azjatyckich pozbywa się damskich ciaz więc rodzi się masa synów i jest taki przerost mężczyzn nad kobietami w Azji że one moga rzadac czego tylko od faceta chcą , doszło do tego że jak chiczyk zaprasza na randkę chinke i ona weźmie koleżanki to on musi też zapłacić za nie wszystkie , do tego doprowadził brak kobiet w Azji, taka azjatka by Cię nawet nie oplula gdybyś jej nie zabrał do drogiej restauracji A później nie kupił nowych butów po randce 

To dobre chłopy z nich! A Ty Umówiłabyś się z jakimś Żółtym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Azji

Sytuacja w Azji jest tak dramatyczna pod względem usuwania damskich ciaz że Chińczycy z pieniędzmi jeżdżą już za żonami do Europy wschodniej A ty marzysz o azjatce hahaha chyba jak jej pałac z diamentów postawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9732
3 minuty temu, Gość Fanka Azji napisał:

To jak czujesz się takim mężczyzna to nie będziesz pewnie miał problemów że ona będzie ulegla księżniczka A ty na jej królewskie zachcianki będziesz charowal aż zdechniesz

Kobiety z Japonii są bardzo praktyczne i pragmatyczne. Przeciętna Japonka nie ma wygórowanych oczekiwań. Owszem oczekuje, że mężczyzna będzie zarabiał i zapewniał byt, ale cudów żadna kobieta nie oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha

A dlaczego Azjaci są lepszymi mezami od polakow i umieją zapewnić kobiecie byt i luksusy? Dlaczego azjata umie pracować całe dnie i noce żeby kobieta nie musiała A Polak tak nie umie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
1 minutę temu, Gość 9732 napisał:

Kobiety z Japonii są bardzo praktyczne i pragmatyczne. Przeciętna Japonka nie ma wygórowanych oczekiwań. Owszem oczekuje, że mężczyzna będzie zarabiał i zapewniał byt, ale cudów żadna kobieta nie oczekuje.

Chyba żartujesz mam przyjaciela japonczyka od koleżance z firmy na urodziny kupił torebkę chanel która z resztą w Japonii nie jest luksusem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne

Polscy mężczyźni wyglądają jak jakieś dzikie ogry z lasu a Azjaci są zazwyczaj bardzo szczupli, w miarę zadbani, delikatne rysy, fajne włosy a nie to co Polacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
9 minut temu, Gość Fanka Azji napisał:

Sytuacja w Azji jest tak dramatyczna pod względem usuwania damskich ciaz że Chińczycy z pieniędzmi jeżdżą już za żonami do Europy wschodniej A ty marzysz o azjatce hahaha chyba jak jej pałac z diamentów postawisz

To chyba tacy chińczycy będą mieć problem w Europie Wschodniej z powodzeniem.

Pracowałem w firmie Koreańskiej w Polsce gdzie było oddelegowanych dużo Koreańczyków i sporo z nich próbowało podbijać do Polek z raczej marnym skutkiem.

Większość Polek nie lubi Azjatów. Może na cały dział w jakim pracowałem była jedna, dwie dziewczyny, które umawiały się z Koreańczykami, ale reszta ich zlewała.

Murzyni, Araby owszem... to Polki lubią, ale Azjaci nie mają powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhh

Widac ze nie poznales dobrze zadnej azjatki:) autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8634d
3 minuty temu, Gość Akasha napisał:

A dlaczego Azjaci są lepszymi mezami od polakow i umieją zapewnić kobiecie byt i luksusy? Dlaczego azjata umie pracować całe dnie i noce żeby kobieta nie musiała A Polak tak nie umie? 

Polecam kanał na YT "Aiko i Emil" To kanał vlogowy o Polaku który poślubił Japonkę. Są tam materiały w których jego żona Aiko mówi wprost, że azjaci nie są dobrymi mężami i że Japonki chętnie umawiają się z obcokrajowcami, bo mają w związku z nimi więcej swobody. Faceci z Europy i USA są bardzo popularni w Japonii. Istnieje nawet takie zjawisko kulturowe w Japonii polegające na tym, że kobiety próbują szukać  białych facetów z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
2 minuty temu, Gość Ian napisał:

To chyba tacy chińczycy będą mieć problem w Europie Wschodniej z powodzeniem.

Pracowałem w firmie Koreańskiej w Polsce gdzie było oddelegowanych dużo Koreańczyków i sporo z nich próbowało podbijać do Polek z raczej marnym skutkiem.

Większość Polek nie lubi Azjatów. Może na cały dział w jakim pracowałem była jedna, dwie dziewczyny, które umawiały się z Koreańczykami, ale reszta ich zlewała.

Murzyni, Araby owszem... to Polki lubią, ale Azjaci nie mają powodzenia.

Ja nie lubię Murzynów itp. (Tzn nie mój typ, ale nic do nich nie mam) za to Azjaci i niektórzy biali są spoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość 9732 napisał:

Kobiety z Japonii są bardzo praktyczne i pragmatyczne. Przeciętna Japonka nie ma wygórowanych oczekiwań. Owszem oczekuje, że mężczyzna będzie zarabiał i zapewniał byt, ale cudów żadna kobieta nie oczekuje.

Pisałam długo z arabskim prawnikiem i jak mu powiedziałam że w Polsce płacimy pol na Pol a polki majac male dzieci w domu musza pracowac to powiedział że polscy faceci to "pussy" (pi//zdy) i że może niedługo Polacy zaczną zadać żeby to jeszcze kobiety im dzieci robiły, stwierdził że żaden arab na poziomie nie ponizylby się tak żeby matka małego dziecka musiała pracować zamiast je wychowywać w spokoju , stwierdził że polscy to małe dziewczynki A nie mężczyźni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja zawsze jak pisze z obcokrajowcem to mu opowiadam jaka patolą są polusy . Otwarcie mówię im, że Polki nienawidzą tych tanich polusow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Daj spokój, do Polki bez samochodu marki premium z salonu/mieszkania 200m2 nie podchodź, a to dopiero początek 

Startowales do Mariny Szczesnej czy Siostr Godlewskich...? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pisałam długo z arabskim prawnikiem i jak mu powiedziałam że w Polsce płacimy pol na Pol a polki majac male dzieci w domu musza pracowac to powiedział że polscy faceci to "pussy" (pi//zdy) i że może niedługo Polacy zaczną zadać żeby to jeszcze kobiety im dzieci robiły, stwierdził że żaden arab na poziomie nie ponizylby się tak żeby matka małego dziecka musiała pracować zamiast je wychowywać w spokoju , stwierdził że polscy to małe dziewczynki A nie mężczyźni 

W porównaniu do ciapatych Europejczycy i Amerykanie rzeczywiście są "pussies", bowiem w kraju islamskim jest nie do pomyślenia by kobieta miała tyle swobód i wolności co np w Polsce.

Wg prawa szariatu kobieta od urodzenia jest własnością ojca, a po ślubie staje się własnością męża. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Ian napisał:

To chyba tacy chińczycy będą mieć problem w Europie Wschodniej z powodzeniem.

Pracowałem w firmie Koreańskiej w Polsce gdzie było oddelegowanych dużo Koreańczyków i sporo z nich próbowało podbijać do Polek z raczej marnym skutkiem.

Większość Polek nie lubi Azjatów. Może na cały dział w jakim pracowałem była jedna, dwie dziewczyny, które umawiały się z Koreańczykami, ale reszta ich zlewała.

Murzyni, Araby owszem... to Polki lubią, ale Azjaci nie mają powodzenia.

Buhahaha Problem z powodzeniem to maja tanie polusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×