Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego Azjatki są lepszymi żonami od Polek

Polecane posty

Gość Gość
14 minut temu, Gość Ian napisał:

To chyba tacy chińczycy będą mieć problem w Europie Wschodniej z powodzeniem.

Pracowałem w firmie Koreańskiej w Polsce gdzie było oddelegowanych dużo Koreańczyków i sporo z nich próbowało podbijać do Polek z raczej marnym skutkiem.

Większość Polek nie lubi Azjatów. Może na cały dział w jakim pracowałem była jedna, dwie dziewczyny, które umawiały się z Koreańczykami, ale reszta ich zlewała.

Murzyni, Araby owszem... to Polki lubią, ale Azjaci nie mają powodzenia.

Koreanscy mężczyźni są boscy A młode polki kochają ich jak starsze polki Arabów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
6 minut temu, Gość ... napisał:

W porównaniu do ciapatych Europejczycy i Amerykanie rzeczywiście są "pussies", bowiem w kraju islamskim jest nie do pomyślenia by kobieta miała tyle swobód i wolności co np w Polsce.

Wg prawa szariatu kobieta od urodzenia jest własnością ojca, a po ślubie staje się własnością męża. 🙂

Bzdury , Arabowie nienawidzą rozwiazlych pyskatych kobiet a jak jakaś umie się zachować godnie jak na kobietę przystało to jej dadzą wszystko, oni nie tolerują wulgarnych nie kobiecych istot te dobre szanuja jak świętość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne

Koreańczycy, Japończycy, Tajwańczycy, Chińczycy są najprzystojniejsi na świecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Koreanscy mężczyźni są boscy A młode polki kochają ich jak starsze polki Arabów 

Młode Polki dziela się na dwie grupy jedne wola Czarnych a drugie właśnie skośnookich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
18 minut temu, Gość Ian napisał:

To chyba tacy chińczycy będą mieć problem w Europie Wschodniej z powodzeniem.

Pracowałem w firmie Koreańskiej w Polsce gdzie było oddelegowanych dużo Koreańczyków i sporo z nich próbowało podbijać do Polek z raczej marnym skutkiem.

Większość Polek nie lubi Azjatów. Może na cały dział w jakim pracowałem była jedna, dwie dziewczyny, które umawiały się z Koreańczykami, ale reszta ich zlewała.

Murzyni, Araby owszem... to Polki lubią, ale Azjaci nie mają powodzenia.

Chyba żartujesz dla ukrainek i Rosjanek tradycyjny maz który zapewnia byt to skarb , taka ukrainka prędzej rzuci się na przedsiebiorczego chinczyka niż typowego polaczka vel " płacimy wszystko pol na Pol ty materialistko " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9743374...
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Koreanscy mężczyźni są boscy A młode polki kochają ich jak starsze polki Arabów 

Pracowałem we Wrocławskim oddziale "LG" gdzie Koreańczyków było sporo. Większość kobiet była młoda, przed trzydziestką albo lekko po. W biurze widziałem sporo par Koreanka-Polak, ale bardzo mało w odwrotną stronę, mimo, że ci Koreańczycy wykazywali zainteresowanie i nie raz widziałem koreańskie podrywy i umizgi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
1 minutę temu, Gość 9743374... napisał:

Pracowałem we Wrocławskim oddziale "LG" gdzie Koreańczyków było sporo. Większość kobiet była młoda, przed trzydziestką albo lekko po. W biurze widziałem sporo par Koreanka-Polak, ale bardzo mało w odwrotną stronę, mimo, że ci Koreańczycy wykazywali zainteresowanie i nie raz widziałem koreańskie podrywy i umizgi 😄

Ale w koreancach gustują nastolatki przeważnie. Mały procent kobiet po 20, ale tez się to zdarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 minutę temu, Gość 9743374... napisał:

Pracowałem we Wrocławskim oddziale "LG" gdzie Koreańczyków było sporo. Większość kobiet była młoda, przed trzydziestką albo lekko po. W biurze widziałem sporo par Koreanka-Polak, ale bardzo mało w odwrotną stronę, mimo, że ci Koreańczycy wykazywali zainteresowanie i nie raz widziałem koreańskie podrywy i umizgi 😄

Bo moda na koreańskich pisenkarzy krazy wśród polek 14-22 poczekaj za parę lat taki azjata wydoopczy Ci obiekt miłości i pokaże żółtego palucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Bo moda na koreańskich pisenkarzy krazy wśród polek 14-22 poczekaj za parę lat taki azjata wydoopczy Ci obiekt miłości i pokaże żółtego palucha

Ahahahaha Bożeeee ale mnie to rozśmieszyło ahahaha 

100 % się zgadzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9743374...
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Bo moda na koreańskich pisenkarzy krazy wśród polek 14-22 poczekaj za parę lat taki azjata wydoopczy Ci obiekt miłości i pokaże żółtego palucha

Średnio się o to obawiam, bo kobiety w pewnym wieku zaczynają cenić sobie facetów wyglądających męsko. Chłopaczki są popularni wśród nastolatek. Z Azjatami jest ten problem, że oni mają taką urodę, że nawet w wieku lat 40 wyglądają mało męsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Bo moda na koreańskich pisenkarzy krazy wśród polek 14-22 poczekaj za parę lat taki azjata wydoopczy Ci obiekt miłości i pokaże żółtego palucha

Znam młode nastoletnie polki które intensywnie się bredzluja do zdjęć pięknych koreańskich i chińskich chlopaczkow , niech chinczyki tylko wywietrza że młode polskie nastolatki już w rozkroku do nich lecą to będą tu żółci pielgrzymki robić jak do Częstochowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taa i znowu temat prowo na gównoburze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Gość 9743374... napisał:

Średnio się o to obawiam, bo kobiety w pewnym wieku zaczynają cenić sobie facetów wyglądających męsko. Chłopaczki są popularni wśród nastolatek. Z Azjatami jest ten problem, że oni mają taką urodę, że nawet w wieku lat 40 wyglądają mało męsko.

Tak i dlatego większość starych polskich bab leci na dużo młodszych:D jednak jest się czego bać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Azjatki są poziom wyżej od Polek, rzadziej zdradzają, są zgrabniejsze, ciaśniejsze, bardziej miłe, mniej roszczeniowe, nie latają tak za kolorowymi chłopami, potrafią docenić swojego stałego faceta a nie latać za obcymi. Ponoć lubią zajmować się domem i dobrze gotują. Fajnie byłoby wymienić mieszkanki Polski na sympatyczne Azjatki

Haha, a ty skąd to wiesz? Bo raczej nie z życia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak samo jak Ukraińcy zaczęli zalewac Polskę to mówili że koniec z rzadzeniem się polek A prawda okazała się taka że 70 % tej emigracji to wyglodniale seksu ukraińskie osobniki płci męskiej które już zapraszają polki na kawę, mnie ciągle jacyś Ukraińcy na fejsie zaczwpiaja A mojego brata żadna ukrainka nie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne

Ja lubię dotykać moich piersi do zdjęć gorących Koreancow i chińczyków. Twoje oczy są skośne, więc moje piski będą mega głośne! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak Ukraińcy zaczęli zalewac Polskę to mówili że koniec z rzadzeniem się polek A prawda okazała się taka że 70 % tej emigracji to wyglodniale seksu ukraińskie osobniki płci męskiej które już zapraszają polki na kawę, mnie ciągle jacyś Ukraińcy na fejsie zaczwpiaja A mojego brata żadna ukrainka nie hahahahaha

Ukraińcy uwielbiają polskie kobiety. Sami wypisują, ze marzy im się seks z Polka i szukają kociaków z Polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9743374...
4 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Tak i dlatego większość starych polskich bab leci na dużo młodszych:D jednak jest się czego bać 😄

20 letni Europejczyk czy Amerykanin może wyglądać męsko, natomiast Azjata nie. I wierz mi wiem co mówię, bo pracując w "LG" widziałem masę żółtych twarzy. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
1 minutę temu, Gość 9743374... napisał:

20 letni Europejczyk czy Amerykanin może wyglądać męsko, natomiast Azjata nie. I wierz mi wiem co mówię, bo pracując w "LG" widziałem masę żółtych twarzy. 🙂

Ale mi się właśnie te azjatyckie rysy twarzy mega podobają a typowo męski ryj mnie odpycha, taki facet wygląda jak cwany okrutny cham , A taki męski azjatycki anioleczek jak z obrazka mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kino z Pentagonu w czarnych włosach wyglada cudnie 

jest egzotyczny jak ananas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

"Azjatki nie zdradzają " no hit roku ten tekst, pierwsze 3 miejsca najbardziej zdradzajacych kobiet na świecie mają azjatki , czwarte miejsce rosjanki A dopiero piąte nigeryjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
5 minut temu, Gość Akasha napisał:

Ale mi się właśnie te azjatyckie rysy twarzy mega podobają a typowo męski ryj mnie odpycha, taki facet wygląda jak cwany okrutny cham , A taki męski azjatycki anioleczek jak z obrazka mmmm

Co chciałabyś z takim azjatyckim aniołem zrobić? Mmm...bo ja mam głowę pełna fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Przed chwilą, Gość Oczy skośne piski głośne napisał:

Co chciałabyś z takim azjatyckim aniołem zrobić? Mmm...bo ja mam głowę pełna fantazji

Jestem dziewicą, z Polakiem oblechem bym tego nie chciała zrobić ale z azjata tak i mieć małe słodkie żółte dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
1 minutę temu, Gość Gość gość napisał:

Jestem dziewicą, z Polakiem oblechem bym tego nie chciała zrobić ale z azjata tak i mieć małe słodkie żółte dzieci 

Ja tez jestem dziewica z Polakiem nigdy nic bym nie chciała. Z Azjata to bym niezle poszalała mogłabym zrobić z nim wszystko w łóżku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość Oczy skośne piski głośne napisał:

Ja tez jestem dziewica z Polakiem nigdy nic bym nie chciała. Z Azjata to bym niezle poszalała mogłabym zrobić z nim wszystko w łóżku 

Azjaci nie są owłosieni jak małpy i nie maja wielkiego nochala z włosami jak Polak, Polak po 30 to się robi ochydny goryl od którego aż śmierdzi testosteronem , nie żyjemy w erze kamienia łupanego żeby spać z malpa fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---
2 minuty temu, Gość Oczy skośne piski głośne napisał:

Ja tez jestem dziewica z Polakiem nigdy nic bym nie chciała. Z Azjata to bym niezle poszalała mogłabym zrobić z nim wszystko w łóżku 

Z ich małymi p3niskami to raczej byś nie poszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozetka
1 minutę temu, Gość --- napisał:

Z ich małymi p3niskami to raczej byś nie poszalała.

Nie każdy ma rozklapioche jak wiadro , ona jest dziewicą więc jeszcze nie rozepchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
1 minutę temu, Gość Gość gość napisał:

Azjaci nie są owłosieni jak małpy i nie maja wielkiego nochala z włosami jak Polak, Polak po 30 to się robi ochydny goryl od którego aż śmierdzi testosteronem , nie żyjemy w erze kamienia łupanego żeby spać z malpa fuuuuu

Azjaci są tacy subtelni, szczupli, maja taka aksamitna skore i piękne rysy twarzy. No właśnie najbardziej podobają mi się ich niewielkie noski i te piękne skośne oczy taki powiew tajemniczości i egzotyki. Polaki to takie żubry z lasu a buraki z geby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
4 minuty temu, Gość --- napisał:

Z ich małymi p3niskami to raczej byś nie poszalała.

To nieprawda. Na KakaoTalk niejeden wysyłał mi swojego penisa maja normalne fajne pały. Zreszta na co kobiecie trzecia noga? Tylko rozciągnąłby taki ciasna zgrabna clpke. Wielkie pały chcą te od murzynów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość --- napisał:

Z ich małymi p3niskami to raczej byś nie poszalała.

Ahahaha na co kobiecie wielki ogór? Potem będzie rozklapiocha a nie piękna ciasna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×