Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ada

laserowa korekcja wzroku jaka klinika?

Polecane posty

Gość Ada

Cześć proszę o odpowiedź i rady osoby, które miały zabieg laserowej korekcji wzroku przy dużej wadzie. Mam -6 i -7. Jestem z zachodniopomorskiego i poszukuję kliniki, gdzie wykonują laserową korekcję wzroku. Dajcie znać, gdzie mieliście zabieg, czy były komplikacje, jak długo dochodziliście do siebie. No i czy bolało 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrus

Ada ja miałam wadę -6 i miałam laserową korekcję wzroku. 🙂 Zgłoś się do Optegry do dr Estery Igras. Bardzo miły i doświadczony lekarz. Nie miałam komplikacji po zabiegu, wszystko było dokładnie tak, jak mówił lekarz. Nie denerwuj się, na pewno u Ciebie też tak będzie, laserowa korekcja jest teraz bardzo popularna, więc nie ma czego się bać. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też miałam sporą wadę wzroku, ale trafiłam do Optegry i już nie muszę nosić okularów! jestem bardzo zadowolona i szcześliwa! w końcu dobrze i dokładnie widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a w której Optegrze? bo ja robiłam w Szczecinie u doktor Estery Igras która jak dla mnie jest mega kompetentną osobą! Długo ze mną rozmawiała, ustalała, po zabiegu przyszła do mnie i pytała sie jak się czuję. Czułam się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w szczecinie ona jest godna polecenia w Optegrze. Jestem mega zadowolona  z Optegry i bardzo się cieszę ze to u nich leczyłam wzrok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×