Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość11

myślę o trzecim dziecku

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 21.05.2019 o 21:32, Gość Gość napisał:

Tak ja pracuję i utrzymuje takich dzieciorobów jak ty.. dla niektórych niestety posiadanie dzieci jest jedynym pomysłem na życie no ale cóż nie każdy ma ambicje. Tak wiem zaraz będziesz tutaj strzępić swój język.

Ja też pracuję i zastanawiam się nad trzecim. Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też się zastanawiam, mam 31 lat, mąż jest rok starszy, więc mamy jeszcze trochę czasu, ale im dalej, tym mniej mi się chce wracać do pieluch... Teraz jest już fajnie, mam w domu przedszkolaków.

A ja uważam że najlepiej jest właśnie jak dziecko jest malutkie-tylko je i śpi 😁najgorzej jak ma roczek i zaczyna już chodzić ,wszystko rozwala trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You'll
3 godziny temu, Gość Jola napisał:

To jest niemożliwe żebyś zaszła w ciążę podczas okresu, musiałaś zajść później.Nawet jeśli się zabezpieczaliście to pewnie zabezpieczenie zawiodło.I stąd ta ciąża a nie z okresu.Czytałam wypowiedź ginekologa który stwierdził że zajście w ciążę podczas miesiączki jest niemożliwe.

Dokładnie tak! Ja mam koleżankę która cały czas twierdzi, że zaszła w ciążę podczas miesiączki .Ja zdziwiona zadałam jej pytanie "Czyli współżycie tylko podczas miesiączki a później już nie?" a ona do mnie że później też ale w prezerwatywie ,więc mówię do niej że prezerwatywa musiała zawieść a ona "nie, nie ,nie to niemożliwe bo my od 10 lat w gumce i nigdy wpadka nam się nie zdarzyła".😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamanka

To jak myślisz o ciąży to już bierz mama dha premium, z kwasem foliowym, dha, jodem w składzie. Na początku ciąży kwas foliowy jest bardzo potrzebny bo on zapobiega wielu poważnym wadom układu nerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też nie wiem jakim cudem można zajść w ciąże podczas miesiączki. Tak może twierdzić ktoś, kto biologii się nie uczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Oczywiście,że można. Plemniki mogą żyć do 5 dni.poza tym przy krótkim cykl jajeczkowanie może wystąpić pod koniec miesiączki, więc nie piszcie takich glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×