Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tęsknię za kobietą mojego życia.

Polecane posty

Gość ania

wiesz co Dragon wiem, ze to twoj temat(na 90%), zwyczajnie zal mi sie ciebie zrobilo, jednoczesnie glupio,  ze sobie z ciebie pozartowalam.Jestes strasznie pogubionym czlowiekiem. Zycze tobie wyjscia na prosta, jak najmniej zakretow zyciowych, zebys  na ktoryms zakrecie nie wypadl z drogi. Glowa do gory i do przodu chlopie 😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty nad facetem się nie użalają to kobiet szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ty nad facetem się nie użalają to kobiet szkoda

kobiety sa silniejsze psychicznie. Mezczyzni sobie z rozstaniami nie radza. Uwazam,  ze mezczyzni zako...a sie raz na cale zycie. W meskim spojrzeniu widac milosc(byc moze dlatego, ze sa wzrokowcami) u kobiet tego nie widzialam nigdy, jak patrzyly na swoich wybrankow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochałam bardzo ale mnie s

Kobiety też potrafią kochać raz na całe życie,mocno,wiernie,lojalnie pod warunkiem że mężczyzna od samego początku jest wobec Nich ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z wielkim
45 minut temu, Gość Piotrek babiarz napisał:

Lubię rybki, jest tu jakaś piękna dama? 

Taka kaczkowata? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość ania napisał:

kobiety sa silniejsze psychicznie. Mezczyzni sobie z rozstaniami nie radza. Uwazam,  ze mezczyzni zako...a sie raz na cale zycie. W meskim spojrzeniu widac milosc(byc moze dlatego, ze sa wzrokowcami) u kobiet tego nie widzialam nigdy, jak patrzyly na swoich wybrankow. 

Miłość w oczach,coś pięknego 😁😉😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość ania napisał:

wiesz co Dragon wiem, ze to twoj temat(na 90%), zwyczajnie zal mi sie ciebie zrobilo, jednoczesnie glupio,  ze sobie z ciebie pozartowalam.Jestes strasznie pogubionym czlowiekiem. Zycze tobie wyjscia na prosta, jak najmniej zakretow zyciowych, zebys  na ktoryms zakrecie nie wypadl z drogi. Glowa do gory i do przodu chlopie 😉.

Kolejna naiwna która wierzy męskiej szmàcie i psycholowi bo napisał jakieś smęty pseudoromantyczne. Błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kolejna naiwna która wierzy męskiej szmàcie i psycholowi bo napisał jakieś smęty pseudoromantyczne. Błagam...

Każdy człowiek zasługuje na szansę od losu..nie oceniaj a nie będziesz oceniany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek babiarz

Jak tęsknie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×