Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam

Dla mnie kobieta od 50kg dopiero się zaczyna

Polecane posty

Gość Adam

Nie rozumiem jak to jest że większość facetów preferuje tak chude i drobne dziewczyny. Do czego sie tu przytulić? Za co złapać. Dziewczyna poniżej 50kg musi być albo patyczakiem albo karzełkiem, może i kształtnym ale za małym na moje gabaryty. Dla mnie atrakcyjne są tylko szczupłe ale hojnie obrażone i wyćwiczone albo zwyczajnie krąglejsze kobiety szczególnie zaokrąglone w biodrach. Dziewczyny chude, wysokie z wąskimi biodrami nawet jeśli ładne były dla mnie aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrre45

Ale jak kobieta ma te 175 czyli jest wysoka to nawet przy 55 jest wychudzoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatata

Tez wolę krągle. Najlepsze ze zauważyłem to dopiero jak moja dziewczyna zaczela tyć. Jak ją rok temu  spytałem to przyznała sie do 66kg. A teraz może być jeszcze wiecej bo ani sama nie wykazuje potrzeby ani tez ja jej nie przymuszam. Zwyczajnie bardziej mi sie podoba teraz. Ma fajne biodra, zaokrąglone uda, w cycki niestety specjalnie jej nie poszło. Przy 174 kiedyś wyglądała jak pająk. Teraz jak  kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja bardzo chcialam zawsze byc taka mala i filigranowa, po prostu wizualnie mi sie to podoba

ale los  mnie oszukal i ejstem hmmm srendnia- sredni wzrost, srednia budowa ciala, fajne piersi i tylek

nie narzekam na brak powodzenia

tylko wiecie to zalezy czy dziewczyna ma np. jak ja przy 163 wzrostu wage zaczynajaca sie od cyferki 6 czy np. 9. czy 100+, bo to juz oblesne troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Gość Adam napisał:

 Dla mnie atrakcyjne są tylko szczupłe ale hojnie obrażone i wyćwiczone

no to juz dzielo chirurga plastycznego, figura typu lizak jest najrzadziej wystepujaca- plaski brzuch, talia osy i duze piersi, to zazwyczaj sie w naturze nie zdarza,a  jesli juz to bardzo rzadko

wiec albo miala taka odsysany tluszcz, wycinane zebra albo w druga strone- powiekszane piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, bazienka napisał:

no to juz dzielo chirurga plastycznego, figura typu lizak jest najrzadziej wystepujaca- plaski brzuch, talia osy i duze piersi, to zazwyczaj sie w naturze nie zdarza,a  jesli juz to bardzo rzadko

wiec albo miala taka odsysany tluszcz, wycinane zebra albo w druga strone- powiekszane piersi

bazia czemu taka brzydka jestes, no czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, bazienka napisał:

ja bardzo chcialam zawsze byc taka mala i filigranowa, po prostu wizualnie mi sie to podoba

ale los  mnie oszukal i ejstem hmmm srendnia- sredni wzrost, srednia budowa ciala, fajne piersi i tylek

nie narzekam na brak powodzenia

tylko wiecie to zalezy czy dziewczyna ma np. jak ja przy 163 wzrostu wage zaczynajaca sie od cyferki 6 czy np. 9. czy 100+, bo to juz oblesne troche

tak, tak, wszyscy widzieli twoje zdjęcie z nalanym ryłem z paroma podbródkami i ramionami wielkości ud normalnej kobiety a powodzenie takie że od lat poza urojonym ado masz tylko forum 24/7, daj już spokój wyjątkowo nieatrakcyjna mitomanko z tymi wymysłami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bazienka wygląda na 50 lat a podobno jest koło 30-stki, brzydki babsztyl bajaduży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bazia jest wyjątkowo przeciętna powodzenia to ona na pewno nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam od Noxelii
1 minutę temu, Agatkaczepek napisał:

Adam co u cycelia nadal dusi te biedne cycofony?????? 😮

Agatka wybierz się ze mną i z Noxą  na Górę Świętej Anny, o ile wiesz gdzie to jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Agatka wiesz gdzie jest Góra Świętej Anny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qość
1 minutę temu, Psia Dusza napisał:

My jedziemy w góry Sowie w sierpniu/wrześniu, będę już o wiele wiele lżejsza 🙂 Na dziale diety opisałam swoją nową diete, jestem mega zadowolona. 

Noxa, ktoś tu wspomniał o górze Świętej Anny, wiesz gdzie to jest?  Tam jest sanktuarium 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Agatka byłaś kiedyś w górach sowich koło Dzierżoniowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooma

A jaka biżuterię robisz? Pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka
1 minutę temu, Psia Dusza napisał:

Chodzę po lesie z Majką (jeden bardzo długi spacer i kilka krótszych), bawię się z nią, pielęgnuję ją i karmię, gotuję dla niej i dla nas, zajmuję się moimi licznymi roślinami, piszę wiersze, słucham muzyki, sporo czytam, oglądamy filmy czasem gramy razem lub Adam sam na konsoli, uczę się robić własnoręcznie biżuterie, czasem maluję obrazy, zakupy, sprzątanie, czasem przyjaciółka wpadnie lub ja do niej. Zawsze jest coś do zrobienia, nigdy się nie nudzę, pojęcie nudy nie istnieje.

A kotki lubisz? Byłaś kiedyś w Złotym Stoku, Głuchołazach, Zlatych Horach w Czechach, piękne Okolice, jeżdżę tam często, góry Sowie też są piękne, jakbyś była w Głuchołazach i Zlatych Horach to wstąp do kopalni złota w Zlatych Horach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
Przed chwilą, Agatkaczepek napisał:

A kiedy się weźmiesz do roboty 

Pytanie ile Agatek zmieści się w jednej Noxie?  2? 3? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qość
2 minuty temu, Gość Przyjaciółka napisał:

A kotki lubisz? Byłaś kiedyś w Złotym Stoku, Głuchołazach, Zlatych Horach w Czechach, piękne Okolice, jeżdżę tam często, góry Sowie też są piękne, jakbyś była w Głuchołazach i Zlatych Horach to wstąp do kopalni złota w Zlatych Horach 

Bywam tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka
Przed chwilą, Psia Dusza napisał:

Ani jedna się nie zmieści, widziałam jej zdjęcie i wcale nie jest taka drobna a ja już nie jestem taka gruba. Jestem o krok od szczupłości. A cel ostateczny u mnie to 48 kg.

Lubię koty, nawet planuję siostrzyczkę kocią dla Majci, ale to po powrocie z gór. Majkę zabierzemy na wakacje ze sobą, a z kotem nie da się niestety podróżować. 

A wiesz gdzie są Głuchołazy i Góry Opawskie?polecam to urokliwe pasmo Sudetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka

Jeśli nie byłaś w Głuchołazach to polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toszyro
Przed chwilą, Psia Dusza napisał:

Ani jedna się nie zmieści, widziałam jej zdjęcie i wcale nie jest taka drobna a ja już nie jestem taka gruba. Jestem o krok od szczupłości. A cel ostateczny u mnie to 48 kg.

Jak się nie zmieści nawet jedna? Wazysz mniej niż 50 kg? Nie żartuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
1 minutę temu, Psia Dusza napisał:

Ani jedna się nie zmieści, widziałam jej zdjęcie i wcale nie jest taka drobna a ja już nie jestem taka gruba. Jestem o krok od szczupłości. A cel ostateczny u mnie to 48 kg.

Lubię koty, nawet planuję siostrzyczkę kocią dla Majci, ale to po powrocie z gór. Majkę zabierzemy na wakacje ze sobą, a z kotem nie da się niestety podróżować. 

Jeden twój cyc waży tyle co cała Agatka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×