Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam dość meza

Polecane posty

Gość Sama prawda

Ale rada!

Może Ty pogadaj z tymi ćpunami którymi dom wynajmujesz?

I albo z nimi mieszkaj i spłacaj ich dlugi albo mieszkaj nie spłacaj - dobra rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Masz to, na co pozwalasz.

Niestety niektórzy faceci tacy są albo będziesz wszystko robić za nich albo się rozwiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Wczoraj był ten ślub że przestało ci się podobać? Ciesz się że masz męża który jest przy tobie pracuje wraca po pracy do domu, uważam że marudzisz autorko. Nie masz ochoty ugotować ok! Mąż wraca z prasy ty witasz go szerokim uśmiechem i mówisz " dziś kochanie gotujemy razem" myślę że chętnie by ugotował coś z własną żona która jest miła uśmiechnięta i nuci piosenkę pod nosem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ngjvcd

A bo tak sie konczy jak eracacie do pracy. Potem nie ma czasu sil i checi na zajmowanie sie domem. Kobieta powinna byc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Cały czas ma tylko wymagania wobec mnie. Sam z siebie nie daje nic. Oboeje pracujemy a mimo to cały dom i wszystko z nim związane jest na mojej głowie.Dzis mnie wkurzył przeszedł po 20 i domaga się jaśnie pan kolacji .Sam rączek nie ma .

Nagle się chłop w domu pojawił jako twój mąż, z jesteś zdziwiona? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Nagle się chłop w domu pojawił jako twój mąż, z jesteś zdziwiona? 

To kobieta musi być "ukarana" za to że "ktoś ja chciał" i spotkał ja zaszczyt w postaci ślubu???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

To kobieta musi być "ukarana" za to że "ktoś ja chciał" i spotkał ja zaszczyt w postaci ślubu???

 

jest wybór, nie trzeba się pobierać i później szukać dziury w całym, że mąż - o z...o! - nie jest chodzącym ideałem jak każdy człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość gość napisał:

jest wybór, nie trzeba się pobierać i później szukać dziury w całym, że mąż - o z...o! - nie jest chodzącym ideałem jak każdy człowiek

Ahaaaaa!

Czyli kobieta, za to że miała czelność chcieć założyć rodzinę i mieć dzieci czym zmusiła do ślubu i zniszczyła życie  biednemu misiowi musi teraz w ramach odwetu być poniewierana, traktowana jak służąca, jak byle co bez prawa głosu, nie ma prawa niczego wymagać bo ślub musi odcierpieć, a jej mąż za karę ze został przez nią "uwięziony" na prawo się nad nią zanęcać i traktować jak szmatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeśli obydwoje pracują zawodowo to po pracy facet tak samo angażuje się w obowiązki domowe.Co to kobieta jest gorsza?A jak facet chce mieć podstawione pod noc a kobiecie odpowiada rola służącej to niech tylko on pracuje i zapewni jej odpowiedni byt wtedy możne wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jeśli obydwoje pracują zawodowo to po pracy facet tak samo angażuje się w obowiązki domowe.Co to kobieta jest gorsza?A jak facet chce mieć podstawione pod noc a kobiecie odpowiada rola służącej to niech tylko on pracuje i zapewni jej odpowiedni byt wtedy możne wymagać.

niestety rzadko tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ahaaaaa!

Czyli kobieta, za to że miała czelność chcieć założyć rodzinę i mieć dzieci czym zmusiła do ślubu i zniszczyła życie  biednemu misiowi musi teraz w ramach odwetu być poniewierana, traktowana jak służąca, jak byle co bez prawa głosu, nie ma prawa niczego wymagać bo ślub musi odcierpieć, a jej mąż za karę ze został przez nią "uwięziony" na prawo się nad nią zanęcać i traktować jak szmatę?

a gdzie tu widzisz znęcanie, poniewierkę i traktowanie jak szmatę?

założyła ognisko domowe niechże je teraz pielęgnuje. Łaski nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ahaaaaa!

Czyli kobieta, za to że miała czelność chcieć założyć rodzinę i mieć dzieci czym zmusiła do ślubu i zniszczyła życie  biednemu misiowi musi teraz w ramach odwetu być poniewierana, traktowana jak służąca, jak byle co bez prawa głosu, nie ma prawa niczego wymagać bo ślub musi odcierpieć, a jej mąż za karę ze został przez nią "uwięziony" na prawo się nad nią zanęcać i traktować jak szmatę?

a gdzie tu widzisz znęcanie, poniewierkę i traktowanie jak szmatę?

założyła ognisko domowe niechże je teraz pielęgnuje. Łaski nie robi.

Przeczytaj pierwszy wpis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Cały czas ma tylko wymagania wobec mnie. Sam z siebie nie daje nic. Oboeje pracujemy a mimo to cały dom i wszystko z nim związane jest na mojej głowie.Dzis mnie wkurzył przeszedł po 20 i domaga się jaśnie pan kolacji .Sam rączek nie ma .

to pogoń dziada w cholerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

a gdzie tu widzisz znęcanie, poniewierkę i traktowanie jak szmatę?

założyła ognisko domowe niechże je teraz pielęgnuje. Łaski nie robi.

Chłop to rodziny nie założył,skoro kobieta też pracuje to też potrzebuje jakiegoś odciążenia.Rano do pracy też musi iść i tam pracować więc nie rozumiem dlaczego po pracy tylko kobieta ma zajmować się domem?

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pociesze Cię autorko, mąż prawdopodobnie już odzwajemnia twoją niechęć skoro rozgoryczona bzyczysz mu ciągle nad uchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przeczytaj pierwszy wpis!!!

a faktycznie, wrócił o 20 głodny i chciał kolacji. to sqwysyn, że też nie wyeliminował jeszcze poczucia głodu i nie panuje nad banalną potrzebą fizjologiczną.

a pewnie przed małżeńśtwem tak świetnie maskowała się, latała i dokarmiała, zaskakiwała w myśl zasady przez żołądek do serca. Jak plan dopięła sam się wyżyw dziadu.

takie są właśnie Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zgrozo.

Takie sa zwiazki z Polakami. Predzej czy pozniej to leniwe, czesto zapuszczone typy. Bez klasy i pasji. Bylam 8lat z Polakiem, tez myslal, ze znalazl sluzaca. Lenil sie w domu do ostatniego momentu, a potem placz i zgrzytanie zebami, ze odchodze . Dzis od k kilku lat juz moim mezem jest Wloch i to jest niebo, a ziemia. Nie musze prosic by porzadnie sie ubral kiedy trzeba, umie ugotowac, czesto pyta czy pomoc, podzial obowiazkow tez jest. Ba, mozna z nim ppogadac o sztuce, literaturzeitd, a nie tylko pilka i samochody, jak kazdy Junuszek czy Sebus.Oboje pracujemy. Polacy maja spaczony poglad o kobiecie z ktora mieszkaja, a to forum potwierdza to tylko w 100%.Nic nie daja od siebie , a wymagaja obiadu, kapci i gaci. Wspolczuje tym wszystkim zonom, przegrane takie zycie, szczegolnie gdy maja dziecko i kobieta wtedy ma byc posluszna bo zlotowki na pampersy nie zobaczy. Znam kobiete, ktora powiedziala dosc, ze teraz maz w domu, a ona do pracy. Zagrozila rozwodem. Wiadomo, praca w domu go przerosla, skowyl by wrocic do pracy. Tez wyl, ze teraz doceni itd, wypalila sie, odeszla. Kobiety predzej czy pozniej sie budza, dlatego tak glosno slychac skowyt tych wszystkich kopnietych w zad "mezczyzn", ktorzy tylko czekaja by opluc kobiete. To forum tez jest pelne takich koniotrzepow, ktorzy wrecz tworza posty jako kobieta, by kolko desperatow miala pozywke. Niedowierzalam jak tu przybylam. Zenada, Panowie, zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak, Włosi mamisynki "bambino" to w ogóle ekstraklasa europejska. Rozumiem, że zachłysnęłaś się egzotyką i racjonalizujesz położenie, ale Włosi to dopiero narcyzi i nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Z iloma Włochami byłaś że wygłaszasz takie śmiałe tezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale argument

a przez Twoje łóżko przetoczył się cały batalion Polaków, że wygłaszasz tak śmiałe tezy?

ja jestem osobą dużo podróżującą, świadomą innych kultur i ze względu na podróże służbowe mam prawo uogólniać.

Włosi to odpady niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×