Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość szukający

Tragedia, jak można w dzisiejszych czasach

Polecane posty

Gość gość szukający

mieć wykształcenie podstawowe?! :/ Dosłownie jak przed wojną albo w latach 50-tych. Przeglądam profile lasek na pewnym portalu i jest mnóstwo dziewczyn ok. 25 lat czy nawet starszych i wykształcenie podstawowe. Jeszcze bardziej dołujące jest jak są takie młode, przed 25 rż. i wykształcenie podstawowe ale "mam dzieci". Ładna patola nam rośnie w tym kraju. Trudno znaleźć wartościową kobietę żeby z przekonaniem do niej napisać a co dopiero spróbować nawiązać znajomość. A zanim zaczniecie mnie kafeterianki zarzygiwać jadem że pewnie jestem brzydki i beznadziejny że szukam na portalu a w realu sobie nikogo nie znalazłem i powinienem brać co popadnie to przyjmijcie do wiadomości że ja też mam prawo mieć jakieś oczekiwania i wymagania jak każdy. Mam wyższe wykształcenie i wymagam dziewczyny min. ze średnim i maturą, sorry, dziewczyna która zakończyła edukację na nauczeniu się czytać i pisać to nie mój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Człowieka się powinno oceniać bo charakterze nie po wykształceniu ja nie zdałam matury A znam 5 języków obcych, na takiego generslizujacego brzydkiego kartofla bym nawet nie naplula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Znam masę baranow po studiach którzy je mają bo sie uparli, znasz taki cytat że nie ma nic gorszego niż wykształcony ...a ? mój mąż jest po zawodowce a umie dosłownie wszystko zespawa Ci części w aucie , naprawi telefon , telewizor pralke, ugotuje sprzątnie , jest przystojny i coś jeszcze jest bardzo mądry i życiowy czego nie da się powiedzieć o wielu jego rowiesnikach po studiach , którzy mają siano we łbie o dwie lewe ręce do wszystkiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szukający
3 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Człowieka się powinno oceniać bo charakterze nie po wykształceniu ja nie zdałam matury A znam 5 języków obcych, na takiego generslizujacego brzydkiego kartofla bym nawet nie naplula

Wiedziałem że na zdziczały atak furii nie muszę długo czekać :) Goowno wiesz jak wyglądam więc sobie daruj, poza tym sama zaprzeczasz sobie - człowieka powinno się oceniać po charakterze a za chwilę chamskie określenie odnoszące się do wyglądu - brzydki kartofel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Gość gość szukający napisał:

Wiedziałem że na zdziczały atak furii nie muszę długo czekać 🙂 Goowno wiesz jak wyglądam więc sobie daruj, poza tym sama zaprzeczasz sobie - człowieka powinno się oceniać po charakterze a za chwilę chamskie określenie odnoszące się do wyglądu - brzydki kartofel.

Jaki atak furii ? Twój pokrój faceta mnie nawet nie interesuje, ja jestem po szkole średniej ale wolę chłopaków po zawodowce, przynajmniej coś umieją i są życiowi a nie pseudo intelektualny melepeta z dwoma lewymi rękoma, który jedyne co umie to się madrowac i szafowac frazami z ksiazeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
17 minut temu, Gość gość szukający napisał:

mieć wykształcenie podstawowe?! 😕 Dosłownie jak przed wojną albo w latach 50-tych. Przeglądam profile lasek na pewnym portalu i jest mnóstwo dziewczyn ok. 25 lat czy nawet starszych i wykształcenie podstawowe. Jeszcze bardziej dołujące jest jak są takie młode, przed 25 rż. i wykształcenie podstawowe ale "mam dzieci". Ładna patola nam rośnie w tym kraju. Trudno znaleźć wartościową kobietę żeby z przekonaniem do niej napisać a co dopiero spróbować nawiązać znajomość. A zanim zaczniecie mnie kafeterianki zarzygiwać jadem że pewnie jestem brzydki i beznadziejny że szukam na portalu a w realu sobie nikogo nie znalazłem i powinienem brać co popadnie to przyjmijcie do wiadomości że ja też mam prawo mieć jakieś oczekiwania i wymagania jak każdy. Mam wyższe wykształcenie i wymagam dziewczyny min. ze średnim i maturą, sorry, dziewczyna która zakończyła edukację na nauczeniu się czytać i pisać to nie mój poziom.

Może złamie twój żałosny światopogląd ale nie każda osoba bez tytułu doktora to półmozg, mój chłopak jest po zawodowce a jest bardzo pracowity, umie naprawić wszystko łącznie z pralka telefonem , autem , zespawa Ci wszystko i zrobi sam szafy , nie pije kiedy wie że się źle czuje bo chce być gotowy żeby mnie zawieźć do szpitala kiedy się źle czuje , a ty burzujski piesku po studiach dalej się bredzluj swoim papierem z którego ja się mogę śmiać, bo papier dobrego charakteru Ci nie załatwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szukający
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Jaki atak furii ? Twój pokrój faceta mnie nawet nie interesuje, ja jestem po szkole średniej ale wolę chłopaków po zawodowce, przynajmniej coś umieją i są życiowi a nie pseudo intelektualny melepeta z dwoma lewymi rękoma, który jedyne co umie to się madrowac i szafowac frazami z ksiazeczek

Aha, po zawodówce coś umieją i są życiowi a po studiach to już od razu melepeta z dwoma lewymi rękoma, i kto tu generalizuje. Po studiach też można "coś umieć" i być życiowym, ale jak wolisz chłopaków po zawodówce to Twoja sprawa. Ja zresztą pisałem w temacie o wykształceniu podstawowym a nie o zawodowym więc nie wiem do czego uderzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość gość napisał:

umie dosłownie wszystko zespawa Ci części w aucie , naprawi telefon , telewizor pralke, ugotuje sprzątnie , jest przystojny i coś jeszcze jest bardzo mądry i życiowy 

Ooooo to tak jak ja ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szukający
4 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Może złamie twój żałosny światopogląd ale nie każda osoba bez tytułu doktora to półmozg, mój chłopak jest po zawodowce a jest bardzo pracowity, umie naprawić wszystko łącznie z pralka telefonem , autem , zespawa Ci wszystko i zrobi sam szafy , nie pije kiedy wie że się źle czuje bo chce być gotowy żeby mnie zawieźć do szpitala kiedy się źle czuje , a ty burzujski piesku po studiach dalej się bredzluj swoim papierem z którego ja się mogę śmiać, bo papier dobrego charakteru Ci nie załatwi 

No ty za to masz wspaniały charakter. Kilka minut dyskusji i już tyle obelg pod adresem nieznajomego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
2 minuty temu, Gość gość szukający napisał:

Aha, po zawodówce coś umieją i są życiowi a po studiach to już od razu melepeta z dwoma lewymi rękoma, i kto tu generalizuje. Po studiach też można "coś umieć" i być życiowym, ale jak wolisz chłopaków po zawodówce to Twoja sprawa. Ja zresztą pisałem w temacie o wykształceniu podstawowym a nie o zawodowym więc nie wiem do czego uderzasz.

Do tego że plujesz na kogoś za brak wykształcenia A nie pomyślisz że ta osoba nie ma wzorców bo w domu widziała tylko vodke i de//bi//lizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
4 minuty temu, Gość gość szukający napisał:

No ty za to masz wspaniały charakter. Kilka minut dyskusji i już tyle obelg pod adresem nieznajomego faceta.

Mnie nie obchodzi co sądzi o mnie jakiś randomowy napuszony paw , który ma pretensje że patologia jest patologia , skoro każdy według Ciebie jest takim kowalem losu to czemu Ty jeszcze nie jesteś miliarderem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej przeraża co ta osoba robiła po podstawówce jak miała te ile 12 lat i niby co się z nią działo, nie uczyła się, dzieci powinny w tym wieku, niekoniecznie w publicznej szkole, ale niby co dzieciak biegał samopas niezagospodarowany, pracował? nie ogarniam tego

poza tym chyba to fejk, bo w Polsce musisz mieć co najmniej gim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szukający

brokeninside - podstawówka plus gimnazjum to jest póki co właśnie wykształcenie podstawowe, to obowiązkowe. Nie wiem dokładnie kiedy będą zlikwidowane gimnazja.

xxxx i gość gość gość - dalsza dyskusja z wami nie ma sensu bo macie swoją rację i orzeczenie że ja jestem zarozumiały, przemądrzały bo po studiach itd. A kto mówi o wpadaniu w skrajności i zarabianiu "miliardów"? Ja tylko napisałem że ograniczenie wykształcenia w dzisiejszych czasach do podstawowego jest tragiczne. Kobiety krytykują facetów że każdy zarabiający poniżej 5k miesięcznie to nieudacznik i tak ma być a ktoś wyrazi swoją opinię nt. wykształcenia to od razu jest opluwany. Paranoja, podwójne standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość gość szukający napisał:

mieć wykształcenie podstawowe?! 😕 Dosłownie jak przed wojną albo w latach 50-tych. Przeglądam profile lasek na pewnym portalu i jest mnóstwo dziewczyn ok. 25 lat czy nawet starszych i wykształcenie podstawowe. Jeszcze bardziej dołujące jest jak są takie młode, przed 25 rż. i wykształcenie podstawowe ale "mam dzieci". Ładna patola nam rośnie w tym kraju. Trudno znaleźć wartościową kobietę żeby z przekonaniem do niej napisać a co dopiero spróbować nawiązać znajomość. A zanim zaczniecie mnie kafeterianki zarzygiwać jadem że pewnie jestem brzydki i beznadziejny że szukam na portalu a w realu sobie nikogo nie znalazłem i powinienem brać co popadnie to przyjmijcie do wiadomości że ja też mam prawo mieć jakieś oczekiwania i wymagania jak każdy. Mam wyższe wykształcenie i wymagam dziewczyny min. ze średnim i maturą, sorry, dziewczyna która zakończyła edukację na nauczeniu się czytać i pisać to nie mój poziom.

Witam mam średnie wykształcenie,książki towarzyszą mi od lat, zaś odnosząc się do wypowiedzi to według mnie masz prawo do swojego zdania ,poglądów, moje jest inne pod pewnym względem.Znam osoby wykształcone jak i te po podstawówce więc na tej podstawie mogę powiedzieć iż wykształcenie nie wpływa na inteligencje czy kulturę, proszę nie mylić z uzdolnieniami w przyswajaniu wiedzy.Wsrod tych osób są ludzie na wysokich stanowiskach którym nie brak kultury jak również inteligencji.Podobnie mogę powiedzieć o moich znajomych z niższym wykształceniem,oczywiście oni już nie piastuja  wyższych stanowisk z jednym wyjątkiem właśnie po podstawówce choć to jedynie stanowisko kierownika w zakładzie  jednak jest to osoba która nie odczuwa skrupułów więc możliwe iż może mieć psychotyczna osobowosc i dobrze mu z nią.Dlatego moim zdaniem wykształcenie nie określa człowieka jednak daje większe możliwości na rynku pracy.Zas co do portali sama tak szukałam jednak zrezygnowalam.Powodem nie był brak wykształcenia lecz odnoszenie się ,przedmiotowosc w podejściu do innych osob.Czesto deklaracje poszukiwania partnerki z powodu samotnosci okazywały się zasłona dymna do faktycznych intencji.Dosc przykro to wspominam,wyrachowanie, kalkulacja ,postrzeganie innych poprzez ile mogę dac z siebie dla danej osoby, jak dużo uzyskam?Pocieszajace jest iz nie wszyscy tam podchodza w taki sposob jednak porażające jak duzo wlasnie takimi wytycznymi się kieruje.Jako plus dla portali dodam iż poznałam tam też osoby mające kulturę, potrafiące się wyslawiac. Wyjaśnię jeszcze iż te zachowania dotyczą obu płci.Wiec portale to tzw.wiadro zimnej wody dla ludzi którzy szukają mając szczere intencje,chcące poznać interesującego  człowieka nie jego powierzchowność ,konto lub konta bankowe. Pieniądze są potrzebne jednak jeśli się zaprzedamy na jaką relację się godzimy, w jaki związek ewentualnie wejdziemy?Oparty na fundamencie obludy,grze aktorskiej dla utrzymania korzyści i to jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieci moje drogie.  Czym człowiek starszy tym wykształcenie odgrywa coraz mniejsza rolę w kontaktach damsko męskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MB99

autor narzekał na dziewczyny z podstawowym wykształceniem a te dwie z początku tematu szczekają o swoich facetach... ja pier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

A ja zgadzam się z autorem. I powiedziałabym nawet więcej - że nie prawem a obowiązkiem powinny być oczekiwania. Wtedy możemy być z taką osobą szczęśliwi. 

Ps. Drogie Panie mniej obelg, wyzwisk i oceniania po jednej wypowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z wyksztalcenia

Ja mam srednie techniczne wyksztalcenie,  poszlam do technikum ale nie skonczylam bo zaszlam w ciaze i powiem ci jedno pacanie ze twoje studia to jest nic przy tym co potrzeba zeby wychowac samej dziecko! wiec mozesz sobie swoje studia wsadzic! a potem drugie dziecko tez sama juz z dwojeczka nie jest tak latwo jak myslisz! wiec sam jestes patologia, bezdzitny lambadziarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość gość szukający napisał:

No ty za to masz wspaniały charakter. Kilka minut dyskusji i już tyle obelg pod adresem nieznajomego faceta.

Wychodzi z niej patola i brak wykształcenia, oskba na poziomie tak nie dyskutuje. Ja rozumiem autora sam popełniłem ten błąd i do 21 lat miałem tylko podstawowe ale ogarnalem się teraz kończę liceum wieczorowe, za rok matura i widzę jak wiele mi to dało, ogólnie oglady życiowej i ogarniecia. Kto wie może pójdę też na studia zaoczne. Niestety brak ambicji to brak inteligencji, ja przez złe wychowanie i problemy olałem szkołe ale wziąłem sie za siebie nikt nie musiał mi mówić, pracuje do tego. Może wiedza nie będzie u mnie taka jak u osoby po dzinnej szkole ale mature zdam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całe życie przedemna haja

Trzymam za ciebie kciuki kolego. 

Brak szkoły nie ma nic wspólnego z poziomem intyligecji. 

Dla wtajemniczonych o tym wiedzą i nie trzeba wyjaśniać. 

A co do wypowiedzi że po krótkiej rozmowie ze nieznajomym wyszło szydlo z worka to bym się tu do tego odniosła. Wiedziała z kim pisze. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość mama z wyksztalcenia napisał:

Ja mam srednie techniczne wyksztalcenie,  poszlam do technikum ale nie skonczylam bo zaszlam w ciaze i powiem ci jedno pacanie ze twoje studia to jest nic przy tym co potrzeba zeby wychowac samej dziecko! wiec mozesz sobie swoje studia wsadzic! a potem drugie dziecko tez sama juz z dwojeczka nie jest tak latwo jak myslisz! wiec sam jestes patologia, bezdzitny lambadziarzu!

Tak, a ciąża to jakoś tak sama "przyszła"? :) W wieku około 17 lat? :) Niefortunny zbieg okoliczności? Dzieci z nieba nie spadają, trzeba było się szanować a nie rozkładać przed byle kim to byś nie była samotną matką. Nadmierna liczba wykrzykników w wypowiedzi też świadczy o twoim prostactwie, teraz przynajmniej macie "swój" rząd i doicie z budżetu to pińcset plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
13 godzin temu, Zoja napisał:

Witam mam średnie wykształcenie,

Jest mniej "warte" od zawodowego. Piekarz, czy murarz zgarnie w miesiącu 3100, a kajser bierdronki 2200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
9 minut temu, Gość Jan napisał:

Jest mniej "warte" od zawodowego. Piekarz, czy murarz zgarnie w miesiącu 3100, a kajser bierdronki 2200.

Lekarz, Prawnik, programista... 20 000... Co ty tu piszesz o nieudacznikach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co ta dyskusja?? Każdy szuka w swoim klimacie.Nie pasuje komus nie bierze i tyle.Lekarz nie wezmie dziewczyny po zawodówce proste trzeba dobierać się między sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×