Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martwię się

Mój kolega się tnie

Polecane posty

Gość Martwię się

Dzisiaj jak przyszedł do szkoły to miał obie ręce całe pocięte i płakał.  Darl się że mnie udusi A potem się do mnie przytulił.. Myślę że znowu się nacpał... Chłopak jest łudząco  podobny do lila xana i ma tatuaż na twarzy . Miał tak mocno pocięte że było widać prawie kości... Był dzisiaj agresywny i rzucał telefonem.  Jak chciałem go uspokoić to wziął szkolny śmietnik i wyrzucił go przez okno ... Strasznie smierdzialy mu dresy takimi sikami...Przy wszystkich zaczął bic  się po brzuchu i darl się że pani od polskiego Jest demonem. Potem podszedł do mojego kolegi i dał mu buziaka .. Pod koniec przerwy wyrzucił wszystkie książki z plecaka i zaczął nimi rzucać w uczniów .. Chłopak miał rozwinięte rękawy bluzy więc wszyscy widzieli jego rany .. Gdy ktoś go spytał co mu się stało to zaczął go bic po głowie i całować!!!! Xan jak został złapany przez nauczycielke to zaczął ja deptać i wyrwał rękę z jej dłoni ... Zaczął śpiewać GUCCI GANG GUCCI GANG GUCCI GANG ... Okropnie smierdzialo mu z ust ... Potem próbował stanąć na rękach aż się nagle przewrócił zdarl skórę na nodze ... Miał krew na kolanie i mimo tego dalej krzyczał GUCCI GANG i jadł ogień że swojej zapalniczki . Chciał nią podpalić żaluzje szkolne i swoją czapkę . Miał też na głowie kaptur,  który też Chciał podpalić.  Bluzę miał czerwoną 

Nadal śpiewał rapsy i sam siebie bil ... Probowal tez robic salto, a uczniowie mieli widowisko... Jak zadzwonil dzwonek to sciagnal buty i wyrzucil je przez okno

......Chłopak ma same jedynki , że wszystkiego 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Ma depresje i coś wciągał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinien jechac na ostry dyżur psychiatryczny. Tam mu pomogą. Zainteresuj sie nim, bo inaczej umrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Powinien jechac na ostry dyżur psychiatryczny. Tam mu pomogą. Zainteresuj sie nim, bo inaczej umrze. 

Wiele razy policja przyjeżdżała do szkoły i dalej się tak zachowuje... Strasznie od niego śmierdzi takim brudem nawet policjanci to czuli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No bo nie ma sily sie umyć. Zly nastroj jest silniejszy od niego. Tu policja nie pomoże. Powinien brac leki odpowiednie na depresję. Pomóż mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschla

Nie wierze, policja przyjezdza, ale nikt z nauczycieli, wychowawca, dyrekcja, pedagog, psycholog sie nie angazuje i nie wzywa rodzicow i nie probuja rozwiazac problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega
23 minuty temu, Gość Oschla napisał:

Nie wierze, policja przyjezdza, ale nikt z nauczycieli, wychowawca, dyrekcja, pedagog, psycholog sie nie angazuje i nie wzywa rodzicow i nie probuja rozwiazac problemu?

Wzywają ale taka jest ta szkoła ja nie odrabiam lekcji bo i tak mają to gdzieś ...On był u mnie w domu, graliśmy razem w GTA A on się do mnie jeszcze przytulal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

No bo nie ma sily sie umyć. Zly nastroj jest silniejszy od niego. Tu policja nie pomoże. Powinien brac leki odpowiednie na depresję. Pomóż mu.

On też nie zmienia skarpetek ...Raz nosił te same 3 tygodnie A uczniowie się po prostu odchodzili bo to czuli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

to jeszcze cud ze chodzi do szkoły , w silnej depresji tylko sie lezy, cięcie skory przynosi ulge psychiczną , bol fizyczny łagodzi bol psychiczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

to jeszcze cud ze chodzi do szkoły , w silnej depresji tylko sie lezy, cięcie skory przynosi ulge psychiczną , bol fizyczny łagodzi bol psychiczny 

Chodzi ale z niej ucieka i kogoś chyba próbuje naśladować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jemu potrzebna pomoc a nie opowiadanie o nim na forum, jeszcze go ktos z ...i tutejszych rozpozna. Pokaz ze jestes cos wartym kolegą i pomóż mu. Przeciez widzisz ze wszyscy maja go w dupie a bezsensowne pisanie tutaj o nim mu nie pomoze. Dostales wskazówki wiec działaj . Ale już 

żegnam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajomy
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jemu potrzebna pomoc a nie opowiadanie o nim na forum, jeszcze go ktos z ...i tutejszych rozpozna. Pokaz ze jestes cos wartym kolegą i pomóż mu. Przeciez widzisz ze wszyscy maja go w dupie a bezsensowne pisanie tutaj o nim mu nie pomoze. Dostales wskazówki wiec działaj . Ale już 

żegnam 

On bardzo dużo pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może na 112 trzeba byłoby zgłosić gdy to poradziliby co z nim zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Może na 112 trzeba byłoby zgłosić gdy to poradziliby co z nim zrobić

Jak on stał to z butów było czuć smród.....  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega

On śpi w butach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×