Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nochybanie

Żal do matki

Polecane posty

Gość Nochybanie

Hej. Chcę się wygadać i zapytać jak wy widzicie tą sytuację i czy słusznie robię. Otóż mam 24 lata . Gdy miałam 8 lat matka zabrała całą kasę położyła nas spać moja siostra miała wtedy 13 lat i powiedziała że idzie do koleżanki . Tato gdy wrócił o 23 z pracy zapytał , gdzie jest mamą , mówiłam że u koleżanki dzwonił ale nie odbierała , poNiej zobaczył że nie ma jej rzeczy. Dzwonił i mówiła że jest w Łodzi i że odchodzi , ,abrala całą kasę nawet na chleb nie mieliśmy . Za ostatnia kasę w portfelu ojciec zabrał nas i w nocy pojechaliśmy tam gdzie miała być , nawet nie wyszła, odeszła do innego.Na początku dzwoniła na urodziny z życzeniami siostra była parę razy u niej z chłopakiem . Po paru latach zabrała mnie i moją kuzynkę od jej strony na wypad nad jezioro oczywiscie później kontakt znów zerowy . Widziałam ją po paru latach na jej drugim ślubie z facetem który miał rodzinę i ona poprostu się w tą rodzinę wtrąciła i rozkochała w sobie tego faceta który dla niej zostawił dzieci i żonę. W 2012 roku widziałam się z nią na weselu siostry i przedstawiła mnie swojemu facetowi jako kuzynkę , a moją siostrę normalnie jak córkę . Dowiedziałam się po weselu to był dla mnie szok . Od tamtej pory jej nienawidzę . Teraz jestem mężatka i mam dziecko . Nigdy matki nie zaprosiłam na ślub , chrzciny itp. matka też się nie kontaktuje . Za namową babci która mnie wychowywała razem z tata złożyłam sprawę o alimenty zaległe których nigdy nie płaciła i boerzace i wiecie co zadzwoniła do mnie jak ja mogłam jej to zrobić , że jestem bezczelna i wogole. Bardzo mi przykro. Jak sobie z tym poradzić ? Mimo że nie mam z nią kontaktu w sumie 16 lat to nadal boli i mam żal , który nigdy się nie kończy 😑😑 jak sobie z tym poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nochybanie

Najlepsze to że z tamtym facetem ma też dziecko i też go zostawiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Męczy Cię chyba sam stres i sytuacja sama w sobie, a nie fakt, że to rodzicielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Masz już swoją rodzinę, to ci się żadne alimenty od matki nie należą. Zgodnie z prawem. Gorzej jak ona kiedyś - na stare lata - przylezie po alimenty do ciebie. A znam takie przypadki. To dopiero jest sr.aka.

A swoją drogą - baba podła, nie rozpamiętuj ścier.wa, bo nie ma czego. Żyj, bo masz jedno życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nochybanie
7 minut temu, Gość xyz napisał:

Masz już swoją rodzinę, to ci się żadne alimenty od matki nie należą. Zgodnie z prawem. Gorzej jak ona kiedyś - na stare lata - przylezie po alimenty do ciebie. A znam takie przypadki. To dopiero jest sr.aka.

A swoją drogą - baba podła, nie rozpamiętuj ścier.wa, bo nie ma czego. Żyj, bo masz jedno życie.

Owszem należą się byłam u komornika i pismo złożone , wpłaciła 100 zł i myśli że znów przez 5 lat nie będzie płacić . To są zaległe alimenty , które musi mi zapłacić . Ukrywa dochody jak może , ale komornik będzie siedział na niej do śmierci póki nie spłaci mi tych 8 tysięcy a nie odpuszczę bo gdy byłam młodsza nie płaciła a powinna dokładać się na moje utrzymanie a nie mój ojciec tyrał na dwie zmiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×