Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pandziureczka

Polecane posty

Gość Gość

Znacie? Oglądacie? Ja już nie wytrzymałam jak dodała filmik o rozszerzaniu diety swojego dziecka. Nie mam nic przeciwko rozszerzaniu diety po 4 miesiącu. Niech każdy robi jak chce, jednak jak można 7 miesięcznemu dziecku podawać herbatę z glukoza!! Soczki, biszkopty itp załamałam się! Do tego dziecku bajki puszcza aaaa horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że każdy powinien karmic i wychowywać dziecko według siebie, jeśli dziecko jest gotowe na przyjmowanie takich pokarmów, to czemu nie?? Często podaję się napoje z glukoza, bo co jeśli dziecko nie chce nic pić? A trzeba przepoic żeby się ładnie załatwiło. Ale żeby nie było to w jakiś ogromnych ilościach. A bajki też puszczam dziecku, trzeba trochę wyluzowac 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Dla mnie ta dziewczyna sprawa wrażenie niezbyt inteligentnej, żeby nie powiedzieć gorzej. W którymś vlogu woziła śpiące dziecko w pozycji siedzącej, bo nie wiedziała że wózek można rozłożyć ,do pozycji prawie leżącej, dopiero widzka w komentarzu jej powiedziała jak to zrobić, bo ta się upierała że w tym wózku się nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola

A dla mnie jest spoko i uczy sie na wlasnych bledach . Do tego czesto widze,ze bierze widzow uwagi sobie do serca i sie stara . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prosta dziewczyna, nie wymaga wiele od życia, siebie i partnera, uwagi widzów sprowadza do 'każdy robi jak uważa i jak mu dobrze' chociaż często ewidentnie powinna nad czymś popracować. 

Czasem lubię ją pooglądać, szczególnie kiedy jestem zbyt krytyczna wobec siebie, takich młodych mam jest na pęczki a zbilansowana dieta dla niemowlaka to abstrakcyjne pojęcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Z nowego filmiku dowiadujemy się, że 

- pandziureczka w mieście była znana

- jej styl bycia jest 'różny od innych' i dlatego przyciąga uwagę 

- jeśli ktoś jej pisze, że jej wątpliwa inteligencja wynika przykładowo z tego, że źle coś mówi i nie weryfikuje tego to żaden argument bo każdy się myli (ale nie nagrywa tego i nie puszcza w internet) 

- błędy językowe nie są winą intelektu tylko tego, że jest prawdziwa i to ją wyróżnia 

- jej rada życiowa to doceniać to co w nas dobre, a to co złe zapominać (po co nad sobą pracować) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka
41 minut temu, Gość Gość. napisał:

Z nowego filmiku dowiadujemy się, że 

- pandziureczka w mieście była znana

- jej styl bycia jest 'różny od innych' i dlatego przyciąga uwagę 

- jeśli ktoś jej pisze, że jej wątpliwa inteligencja wynika przykładowo z tego, że źle coś mówi i nie weryfikuje tego to żaden argument bo każdy się myli (ale nie nagrywa tego i nie puszcza w internet) 

- błędy językowe nie są winą intelektu tylko tego, że jest prawdziwa i to ją wyróżnia 

- jej rada życiowa to doceniać to co w nas dobre, a to co złe zapominać (po co nad sobą pracować) 

No i ? Duzo znanych osob jest nie lubianych . A gdy sie je pozna ,to okazują się bardzo fajnymi osobami . Wolała byś,zeby załamywała się hejtem ? plakała,uzalala się nad soba > Wtedy Tobie by to odpowiadało? radośc by ci sprawiło ? Bardzo dobrze,ze nie bierze tych wszystkich zlosliwosci do siebie i sie usmiecha .

W ogole to nie wiem dlaczego powstal temat o najbardziej naturalnej osobie ,ktora ogladam na youtube ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość sroczka napisał:

No i ? Duzo znanych osob jest nie lubianych . A gdy sie je pozna ,to okazują się bardzo fajnymi osobami . Wolała byś,zeby załamywała się hejtem ? plakała,uzalala się nad soba > Wtedy Tobie by to odpowiadało? radośc by ci sprawiło ? Bardzo dobrze,ze nie bierze tych wszystkich zlosliwosci do siebie i sie usmiecha .

W ogole to nie wiem dlaczego powstal temat o najbardziej naturalnej osobie ,ktora ogladam na youtube ? 

Ehhh, widze że sama zainteresowana się pofatygowała :D

Dla mnie ta dziewczyna to jest masakra, raz weszłam na jej kanał i potem przez długi czas pojawiała się w propozycjach xd Tępa bardzo, trochę zajeżdza patola ale czego się spodziewać po kimś kto zalicza wpadkę i to w tak młodym wieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.07.2019 o 09:25, Gość Gość napisał:

Myślę, że każdy powinien karmic i wychowywać dziecko według siebie, jeśli dziecko jest gotowe na przyjmowanie takich pokarmów, to czemu nie?? Często podaję się napoje z glukoza, bo co jeśli dziecko nie chce nic pić? A trzeba przepoic żeby się ładnie załatwiło. Ale żeby nie było to w jakiś ogromnych ilościach. A bajki też puszczam dziecku, trzeba trochę wyluzowac 😂

1. 4 miesięczne dziecko NIGDY nie jest gotowe na przyjmowanie pokarmów innych niż mleko

2. Często się podaje chyba tylko wśród niedouczonych matek  które swoją wiedzę czerpią z tego co im powie mama czy babcia które swoją wiedze opierają zaleceniach sprzed kilkudziesięciu lat kiedy to uważano, że cukier krzepi :D Skoro dziecko nie chce pić to znaczy, że nie potrzebuje więcej płynów. Dosładzanie napojów to jest najgorsze co można zrobić. Nie wierzę, że w 21 wieku ktoś jeszcze ma takie pomysły.

3. Jak wg Ciebie ktoś kto nie puszcza 7 miesięcznemu dziecku bajek jest niewyluzowany to gratuluje głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlyDe
37 minut temu, Gość Gość napisał:

 

I zebrały się pseudo filolożki,pseudo psycholożki i inne dzidy z pokończonymi fakultetami na temat wychowywania dzieci,zywienia dzieci albo też z socjologii patologiczno-psychicznej i chcą wychowywać dzieci youtuberek i przezywać za nich ich życie 😄 😄😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ehhh, widze że sama zainteresowana się pofatygowała 😄

Dla mnie ta dziewczyna to jest masakra, raz weszłam na jej kanał i potem przez długi czas pojawiała się w propozycjach xd Tępa bardzo, trochę zajeżdza patola ale czego się spodziewać po kimś kto zalicza wpadkę i to w tak młodym wieku 😮

Niestety, dobrze, że facet bardziej ogarnięty życiowo i pracuje, ale z taką laska niech się przygotuje na to, że tak to będzie wyglądało, ona będzie zbierać komplementy na YT, że jest super mama, bo ładna i ubranka córce kupuje, a on na to będzie pracował. Na YT kokosów nie ma z tymi zasięgami, a ambicje żadne, gdyby poszła na studia powiedziałby wykładowcy, że nie będzie ją poprawiał, bo jej błędy ją wyróżniają 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość SlyDe napisał:

I zebrały się pseudo filolożki,pseudo psycholożki i inne dzidy z pokończonymi fakultetami na temat wychowywania dzieci,zywienia dzieci albo też z socjologii patologiczno-psychicznej i chcą wychowywać dzieci youtuberek i przezywać za nich ich życie 😄 😄😄 

Tak, tak "filolożki" hahahahahahah :D Kochana, wiem, że twoje horyzonty są bardzo wąskie co widać po wypowiedzi, ale wyobraź sobie, że nie trzeba kończyć żadnych fakultetów w zakresie żywienia i wychowywania dzieci, żeby wiedzieć, że kobieta która daje półrocznemu dziecku dosładzaną wodę i puszcza bajki jest zwyczajną ...ką. I nikt nie chce wychowywać dzieci youtuberek, niech sobie robią co chcą... Mało mnie interesuje co jakaś pandziureczka robi ze swoim dzieckiem które pewnie i tak skończy tak jak matka :) Odpowiedź tyczyła się tylko osoby (pewnie to sama zainteresowana) która usprawiedliwiała tą youtuberke pisząc zwyczajne brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Niestety, dobrze, że facet bardziej ogarnięty życiowo i pracuje, ale z taką laska niech się przygotuje na to, że tak to będzie wyglądało, ona będzie zbierać komplementy na YT, że jest super mama, bo ładna i ubranka córce kupuje, a on na to będzie pracował. Na YT kokosów nie ma z tymi zasięgami, a ambicje żadne, gdyby poszła na studia powiedziałby wykładowcy, że nie będzie ją poprawiał, bo jej błędy ją wyróżniają 😂

Czy ja wiem czy taki ogarnięty życiowo? Jakby był to by nie musiał tyrać za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sly

Tak, tak "filolożki" hahahahahahah 😄 Kochana, wiem, że twoje horyzonty są bardzo wąskie co widać po wypowiedzi, ale wyobraź sobie, że nie trzeba kończyć żadnych fakultetów w zakresie żywienia i wychowywania dzieci, żeby wiedzieć, że kobieta która daje półrocznemu dziecku dosładzaną wodę i puszcza bajki jest zwyczajną ...ką. I nikt nie chce wychowywać dzieci youtuberek, niech sobie robią co chcą... Mało mnie interesuje co jakaś pandziureczka robi ze swoim dzieckiem które pewnie i tak skończy tak jak matka :) Odpowiedź tyczyła się tylko osoby (pewnie to sama zainteresowana) która usprawiedliwiała tą youtuberke pisząc zwyczajne brednie.

 

Jak nie interesują cię czyjeś dzieci to na co te wywody ? Zwykła,pusta hejterka i tyle  a do moich "wąskich " horyzontów to nawet nie dorastasz loszko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grunt to dobre podejście do życia, wypowiadają się ludzie na temat tego co widzą w sieci, mają do tego prawo, ale po kiego wchodzić z buciorami w życie jej i jej dziecka. Gdyby była taka nieogarnieta życiowo to by nie nagrywala w sieci, nie opiekowalaby się dzieckiem, nie miała związku. A chłopak dobrze, że myśli o pracy za granicą,bo chce polepszyć standardy życia. Nie oszukujmy się w Polsce nie zarobisz wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×