Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Juszes

Polecane posty

Gość Werty

Ogólnie to wydawało mi się, że Paweł jest mega spoko i się nie poniży uczestnictwem w takim programie jak BB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana

Była jedną z jutuberek, które oglądałam z chęcią. Nie jestem weganką, ale podobało mi się jak w filmach zawsze fajnie się wypowiadała, wydawała się być osobą bardzo ciepłą, inteligentną i empatyczną. Jak zaczął się big brother i ją zobaczyłam, że tam wchodzi to przeżyłam lekki szok.. Taka inteligentna dziewczyna i pcha się w takie coś?? No ale okej, byłam ciekawa jak to się potoczy, jak się tam odnajdzie. 
I szczerze? Ta dziewczyna  otworzyła mi oczy jak ludzie w Internecie kreują się na osoby, którymi kompletnie nie są. Wykupiłam streama, oglądałam w wolnych chwilach i nie dowierzałam, że to ta sama osoba co na yt. Kręcenie dram, czepianie się wszystkiego, wciskanie na siłę ludziom swoich racji, nie wspominając już o OGROMNYM samouwielbieniu. Jak wszedł ten jej Paweł to już w ogóle nie dało się ich oglądać. Knucie, obgadywanie i mniemanie o sobie jak o królowej angielskiej, a Paweł nie lepszy. Cwaniakował tam do Justyny, ale w interakcji z innymi to cicha mysza. 
Obejrzałam też jej filmik po wyjściu z BB i to co ona tam wygaduje.. jak próbuje się wybielić.. stek bzdur, chyba dziewczyna zapomniała, że ludzie mieli dostęp do streama i wszystko widzieli, a nie tylko to co pokazała telewizja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość rozczarowana napisał:

Była jedną z jutuberek, które oglądałam z chęcią. Nie jestem weganką, ale podobało mi się jak w filmach zawsze fajnie się wypowiadała, wydawała się być osobą bardzo ciepłą, inteligentną i empatyczną. Jak zaczął się big brother i ją zobaczyłam, że tam wchodzi to przeżyłam lekki szok.. Taka inteligentna dziewczyna i pcha się w takie coś?? No ale okej, byłam ciekawa jak to się potoczy, jak się tam odnajdzie. 
I szczerze? Ta dziewczyna  otworzyła mi oczy jak ludzie w Internecie kreują się na osoby, którymi kompletnie nie są. Wykupiłam streama, oglądałam w wolnych chwilach i nie dowierzałam, że to ta sama osoba co na yt. Kręcenie dram, czepianie się wszystkiego, wciskanie na siłę ludziom swoich racji, nie wspominając już o OGROMNYM samouwielbieniu. Jak wszedł ten jej Paweł to już w ogóle nie dało się ich oglądać. Knucie, obgadywanie i mniemanie o sobie jak o królowej angielskiej, a Paweł nie lepszy. Cwaniakował tam do Justyny, ale w interakcji z innymi to cicha mysza. 
Obejrzałam też jej filmik po wyjściu z BB i to co ona tam wygaduje.. jak próbuje się wybielić.. stek bzdur, chyba dziewczyna zapomniała, że ludzie mieli dostęp do streama i wszystko widzieli, a nie tylko to co pokazała telewizja. 

No ostatnio wypierała się, że nazwała byłych przyjaciół g.o.w.n.e.m 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Dziewczyny, a propos powyższych postów to zgadzam się w całej rozciągłości. Obejrzałam ten filmik dotyczący jej udziału w BB. Jestem w stanie zrozumieć, że to nowa rzeczywistość, że nawet nie mogła się popisać kulinarnie wegańsko, bo mieli ograniczony dostęp do produktów. ALE jednak wiele jej zachowań mi się nie podobało w BB i nie da się tego usprawiedliwić, a ona zamiast się przyznać to jeszcze się wyparła w tym filmiku. Ponadto najpierw gadała na wszystkich uczestników, potem 2 dziewczyny zaprasza do siebie i jeszcze tak chętnie imprezuje z nimi teraz 😄 Ładna buzia, ale nic więcej jak się okazało. A te cyrki po wejściu Pawła to już totalnie były niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Jeszcze dodam, ze usprawiedliwia się tym, że "wielu" rzeczy nie wiemy co się działo w jej prywatnym życiu poza domem BB i Paweł tak reagował dziwnie. To skoro decyduje się nagrać filmik wyjaśniający to niech powie wszystko, a nie "trochę wam powiem, a trochę nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi podobało się jej liberalne podejście do weganizmu. Nie robiła problemu ze skórzanej kanapy. A w programie wszystko jej przeszkadzało. Robiła straszne dramy. Ciekawe czy tak pod publikę, czy tylko siebie usprawiedliwia. Poza tym jak dla mnie okazała się bardzo wulgarna i fałszywa. Płakała o te kury, a w prawdziwym świecie na gdzieś psy ze schroniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja

troszkę z innej beczki ale jestem z Białego jak Juszes i ona niby taka weganka, a we własnym mieście nie uczestniczy w akcjach uświadamiających itp, czy ona wszystko musi mieć za kasę, żeby gdzieś pójść? nigdy jej nie widziałam na żadnych wydarzeniach, chyba, że była jednym z 'prelegentów'. a ona czy Paweł mieli filmik  w którym narzekali że tutaj się nic nie dzieje. dzieje się, tylko, że ich to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To co mnie u Justyny denerwuje to na pewno to, że tak strasznie musi epatować swoją seksualnością. Jak dla mnie jest strasznie wulgarna. Wiecznie wystawione cycki, krótkie spódniczki. Przykre to trochę, że nic innego nie ma do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Justyna znęca się nad Pandą na instagramie 😠😡🤬. Czy można to gdzieś zgłosić, na przykład do TOZu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Justyna znęca się nad Pandą na instagramie 😠😡🤬. Czy można to gdzieś zgłosić, na przykład do TOZu?

Jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak to?

Wejdź na jej insta i zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak to?

Wejdź na jej insta i zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dlaczego ona wsadziła psa w jakieś nosidełko, jak dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.06.2019 o 19:14, Gość gosc napisał:

To co mnie u Justyny denerwuje to na pewno to, że tak strasznie musi epatować swoją seksualnością. Jak dla mnie jest strasznie wulgarna. Wiecznie wystawione cycki, krótkie spódniczki. Przykre to trochę, że nic innego nie ma do zaoferowania.

 

robi tak bo ma meska/chlopieca budowe 

widac tez ze z tego powodu ma mega kompleksy i stad te dzziwne powykrecane pozy na insta, tylko odpowiednim ustawieniem sie do obiektywu moze sobie zaokraglic biodra i uwydatnic biust

a jak wyglada na prawde wiedza ludzie ktorzy ja widzieli na zywo, no i ci ktorzy ogladali BB

deska z przodu i deska z tylu ;)

do tego ten dziwny nos, za przeproszeniem taki kartoflany. nieforemny

ogolnie jest aseksualna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

 

robi tak bo ma meska/chlopieca budowe 

widac tez ze z tego powodu ma mega kompleksy i stad te dzziwne powykrecane pozy na insta, tylko odpowiednim ustawieniem sie do obiektywu moze sobie zaokraglic biodra i uwydatnic biust

a jak wyglada na prawde wiedza ludzie ktorzy ja widzieli na zywo, no i ci ktorzy ogladali BB

deska z przodu i deska z tylu 😉

do tego ten dziwny nos, za przeproszeniem taki kartoflany. nieforemny

ogolnie jest aseksualna dziewczyna

 Ja jej zazdroszczę budowy ciała i tej chudości. Obiektywnie nie mam nadwagi, ale mam tu i ówdzie trochę tłuszczyku i moim kompleksem są za duże uda i biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awf

Zgadzam się, do tego niesamowicie przemądrzała dziewczyna. Inteligentna, ale przekonana o swojej absolutnej nieomylności. Nie przyjmuje do wiadomości zdania innych. Dziubki, przewracanie oczami w BB, do tego bałaganiara i fleja. Obnażyła się doskonale. Może to niektórym otworzy oczy na świat kreowany na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zapatrzona w siebie damesa wdzięcząca się na insta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wejdź na jej insta i zobacz.

od kiedy pies w nosidełku to znęcanie? weź duuuży rozbieg i walnij w ściane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmm
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

obi tak bo ma meska/chlopieca budowe 

widac tez ze z tego powodu ma mega kompleksy i stad te dzziwne powykrecane pozy na insta, tylko odpowiednim ustawieniem sie do obiektywu moze sobie zaokraglic biodra i uwydatnic biust

a jak wyglada na prawde wiedza ludzie ktorzy ja widzieli na zywo, no i ci ktorzy ogladali BB

deska z przodu i deska z tylu 😉

Według mnie to akurat figurę ma super. Myślę, że po prostu chce się chwalić tym atutem. Sama, gdy mocno zeszczuplałam i czułam się świetnie we własnym ciele, zaczęłam nosić obcisłe ciuchy, krótkie ...enki. Teraz wiem, że było to dość próźne, no ale z reguły tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

 Ja jej zazdroszczę budowy ciała i tej chudości. Obiektywnie nie mam nadwagi, ale mam tu i ówdzie trochę tłuszczyku i moim kompleksem są za duże uda i biodra.

Generalnie Justyna jest przepiękną kobietą, ale dla mnie właśnie trochę za chuda. Przytyłaby z 10 - 15 kilogramów i byłoby cacy. Piersi ma ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A dla mnie jest za chuda i nie wygląda zdrowo wcale, ale prawdopodobnie taki ma typ budowy i nie bardzo może na to wpłynąć. Znam osoby tak samo chude i ile by nie jadły to nie są w stanie przytyć, po prostu taka budowa, geny też sporo robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W ogóle ile waży Justyna? Pamiętam w BB jak oni się ważyli, ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć wagi Justyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

od kiedy pies w nosidełku to znęcanie? weź duuuży rozbieg i walnij w ściane

No bo to całkiem normalne jest, że wsadzasz psa do nosidełka... To już robienie ze zwierzęcia zabawki jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Żałosna laska, gotowa zrobić dokładnie wszystko za chwilę internetowego fejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba 48/49 kg po tym ich miesiącu"sportowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ona się robi jakaś dziwna od tego siedzenia w domu. nie pracuje, filmów czesto na kanal nie wrzuca. jeszcze to gadanie, ze bez pawla czuje sie dziwnie i jest sama w domu. dorosły czlowiek gada takie rzeczy? tym laskom z yt i ig naprawde juz odbija. 

generalnie w tym vlogu gada takie glupoty, jakby sie w rozwoju o cofnela

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

mentorka z big brothera 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXx

Z braku witamin dostaje psychozy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wam

Bardzo sympatyczna osoba, która zyskuje z czasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W dom.

No nie. Piersi to ma maleńkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×