Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lex

Rozmowa mojej dziewczyny na FB

Polecane posty

Gość Lex

Hej,

Powiem w bardzo dużym skrócie. Jestem z dziewczyną z małymi przerwami 8 lat. Mamy kilka komputerów w domu. Ja jakoś nie przykładam wagi do haseł na kompa czy FB. Ale ona ma ohasłowane wszystkie komputery i jak zobaczy, że podpatruje jak wpisuje hasło to od razu zmieniała na inne. W zasadzie miałem to gdzieś, ale podpadło mi to ostatnio. 

W przeciągu ostatniego pół roku ani razu nie zostawiła włączonego kompa jak szła do łazienki czy gdziekolwiek. Wiadomo, niezbyt to etyczne podglądanie czyichś rozmów na FB, ale w końcu zdarzyła się sytuacja, że miałem chwilę aby zerknąć. Podpadła mi jedna rozmowa z jakimś Kamilem. W tym samym momencie ona się zorientowała, że nie zamknęła kompa. Ja zamknąłem się w pokoju, żeby mieć chwilę przeczytać chociaż kawałek rozmowy, ale ona już wiedziała. Zaczęła histeryzować i wpadła w panikę. Otworzyłem tą rozmowę i jedyne co zdążyłem przeczytać to cytuję:

Moja dziewczyna: Przesyłam Ci buziaka w nosek 😘

Kamil: A ja Ci w usta 😘 

Chciałem przewinąć wyżej rozmowę, ale dosłownie w 5 sekund jak tylko się zorientowała, że przeglądam jej FB usunęła z poziomu telefonu tą konkretną rozmowę. Dosłownie parę sekund jej to zajęło. Od razu momentalnie wiedziała co usunąć. 

Na razie cała sytuacja spełzła na niczym, zaczęła się tłumaczyć, że to tylko przyjaciel i jakby chciała się z nim bzykać to by ze mną zerwała i tak tylko po przyjacielsku do niego napisała. Na końcu oczywiście dodała w kobiecym stylu, że to oczywiście moja wina, że ją zaniedbywałem ostatnio. Twierdzi ,że w tamtej rozmowie nic więcej nie było, ale skąd mogę to wiedzieć jak ją usunęła ? Tamtej koleś właściciel kancelarii, więc nie byle chłystek. Jedyna rzecz, która ewentualnie by jej broniła to że z jakiś powodów jest niedowartościowaną kobietą i szuka non stop wartości w oczach innych. Już w przeszłości zdarzało się, że widziałem podobne rozmowy u niej, ale na zasadzie, że szukała adoracji i na tym się kończyło. 

 Od paru dni nie gadamy ze sobą. Dodam, że od jakiegoś czasu nie sypiamy ze sobą w ogóle. Tylko praca i praca u niej, zaniedbała się i przestała mnie pociągać + ta akcja. Nie wiem czy z powodu takiej sytuacji przekreślić 8 lat. Najgorsze, że mieszkamy razem. Logistycznie rozstanie to będzie rzeźnia. Nie wiem co z tym zrobić, bo zaufania do niej już nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Moim zdaniem przekreślić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowemango

Daj spokoj sobie.Nie warto.Dziewczyna zdradza cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lex

Jedyna możliwość, żeby dowiedzieć się prawdy to zrobienie telenoweli i napisanie do tamtego kolesia z nadzieję, że w ramach solidarności jajek mi uszczknie ziarnka prawdy. Ale to jest tak głupi pomysł, że nie wiem co robić.

Mam już 30 lat, ale jestem zadbany. Dużo trenuję więc o znalezienie ew. nowej partnerki na życie raczej się nie martwię. Nie wiem na ile opierać swoją ewentualną decyzję o rozstaniu na podstawie domysłów. Bo w tym momencie mogę się tylko domyślać. . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziffka i tyle. Może ja nie mam doświadczenia w związkach, ale jakby była uczciwa, to pozwoliłaby ci przejrzeć korespondencję, albo po ludzku ją wyjaśniła - bez tłumaczenia się. Winni nie muszą się ukrywać. Daruj sobie sentymenty. Całe życie masz przed sobą, a przynajmniej jego część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32latka

Ja bym uważała na Twoim miejscu, piszesz że to nie pierwszy raz. W końcu odwróci kota ogonem i o zdradę Z jej strony  oskarży Ciebie. Uważaj

Miałam podobnie , jestem kobietą i mój też leciał w takie rozmowy z koleżankami *. Na szczęście do zdrady fizycznej chyba nie doszło, w sumie sama nie wiem. Już mnie On ni3 interesuje.  Dla niego to tylko rozmowy byly. odeszłam.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lex

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. No generalnie za zwykłe rozmowy bym jej nie zostawił z kolegami, ale tutaj spanikowała jakby miała coś dużego do ukrycia. Jeżeli koleś jej pisze na końcu rozmowy o całusach w ustach to musiał być już jakiś grubszy flirt, jeżel nie więcej. Ogólnie już pal licho tą rozmowę. Sypiamy ze sobą ostatnio raz na miesiąc. To jest kolejny problem większy od pierwszego i w zasadzie może też być powodem sytuacji. Sam zacząłem się łapać na myślach, że chętnie bym spróbował z inną. Z jej strony tylko ciągle praca i praca po pracy, zaniedbała się i stąd taka sytuacja. 

No ale cholera kocham ją z całego serca, zawsze jej mówiłem, że największym moim marzeniem jest to, że będę z nią chodził pod rękę jak będzie starą babcią i się z tego śmiałem. Ale jakby pomyśleć i przeanalizować to przez ostatnie pół roku dobrych chwil było jak na lekarstwo. 

Pogadam jeszcze z przyjacielem na ten temat i podejmę decyzje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lex

Miałem jechać z nią na wycieczke teraz na weekend i wszystko odwołałem. Powiedziała wkurzona, ze dziekuje mi za postawienie jej w takiej sytuacji i że nie chciała, zebym czytal tamta rozmowe bo rozmawiali o sytuacji jak spotykali sie kiedy byli razem. Ciezko uwierzyc w cokolwiek juz teraz. 

W zasadzie wlasnie teraz ona sie pakuje wiec chyba samo sie rozwiazalo. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32latka

Dasz radę!! Lepiej teraz niż w małżeństwie zdrady, dzieci.. 

Poradzisz sobie, ja 1.5 roku się zbierałam. Oby Tobie się szybciej udał O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co ja czytam! Ludzie faktycznie są postrzeleni przez te facebooki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Są... sory Ale flirt wielokrotny to dla mnie rownie z zalatuje pod zdradę.

Jak się nudzisz że mną to wypad, a nie robić coś za moimi plecami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo

Lex trzymaj się chlopie. Jest sama sobie winna bo wolała Kamilka  po nosku całować... gdyby nie miała nic  na sumieniu nie wpadalaby  w panikę i nie usuwalaby rozmowy. Niech odchodzi do innego.  Daj sobie na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lex

Sprawa stanęła na razie na tym, że robi ze mnie winnego. Typowe. No nie dała mi w zasadzie wyboru. Bez zaufania ciężko patrzeć w przyszłość, widocznie lepiej teraz aniżeli po ślubie. 

Najlepsze jest to, że bardziej ją boli to, że zepsułem wycieczkę, na którą mieli jechać też nasi znajomi. Bardziej martwiło ją to co oni pomyślą, niż to że nasz związek się sypie jak domek z kart. Jak kolos na glinianych nogach, związek o słabych podstawach. Tyle lat, tyle fajnych dziewczyn przemknęło mi przed nosem nieodwracalnie. Mogłem mieć już dawno rodzinę i skupiać się na pracy, a zamiast tego znów cofanie się do lat studenckich. No ale może powinienem się cieszyć z wolności ? Może finalnie będę się zastanawiał jak mogłem z taką osobą spędzić tyle czasu. Teraz ogólnie stwierdzam, że miałem szczęście, że podejrzałem tą rozmowę. Gdyby nie to, dalej bym tkwił w tym czymś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda

Lex!

Uwazam, ze nie ma tego złego...

Takze dobrze zrobiles. Niech nie zabiera wiecej Twojego cennego czasu. Mozesz sobie ulozyc wszystko od nowa i byc szczesliwym 🙂 

Powodzenia Ci zycze! 

Sama jestem w podobnej sytuacji, z perspektywy czasu mysle, ze dobrze sie stalo jak sie stalo🙂

Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lex

Dziękuję za słowa otuchy. Właściwie tylko po to tu pisałem. 

Również trzymam kciuki za Ciebie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda
7 minut temu, Gość Lex napisał:

Dziękuję za słowa otuchy. Właściwie tylko po to tu pisałem. 

Również trzymam kciuki za Ciebie. 🙂

Jak to do mnie, to dziekuje bardzo!🙂 

Milego dnia! 🌞☀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×