Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

aborcja mój brzuch - moja decyzja

Polecane posty

Gość gość

precz z łapami od mojego brzucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola

Dokladnie, ale w ciemnogrodzie niestety slugi boze decyduja o twoim brzuchu i zyciu. W ich zyciu problem aborcji sie nie pojawia, poniewaz molestujac male dzieci nie trzeba sie obawiac ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na wczesnym etapie życia płodowego do ponad ósmego tygodnia życia płód nie odczuwa bólu, ani nie ma rozwinietego mozgu. taka wczesna aborcja powinna być jak najbardziej legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
25 minut temu, Gość gość napisał:

precz z łapami od mojego brzucha!

Tja a jak już podejmiecie samodzielnie decyzję że rodzicie gòwniaka to potem chcecie alimentów... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość 43 cm napisał:

Tja a jak już podejmiecie samodzielnie decyzję że rodzicie gòwniaka to potem chcecie alimentów... 

może faceci, też powinni wpierać kobiety w możliwości przerwania niechcianej ciąży? bo pełno facetów jest przeciwnych, ale jak przyjdzie co do czego to kasy na dziecko nie chcą łożyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta

Możesz też skoczyć z mostu, to twoje ciało, a takich genów nie powinno się powielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość zeta napisał:

Możesz też skoczyć z mostu, to twoje ciało, a takich genów nie powinno się powielać.

Sam sobie skocz n8ech usuwają bo ludzie są głupi nie chcemy więcej ludzi aborcja rządzi!😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta

To niech kupi  gumki, nie wie co to antykoncepcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość zeta napisał:

Możesz też skoczyć z mostu, to twoje ciało, a takich genów nie powinno się powielać.

jak chce to może skoczyć, chociaż pierw by się udało może załatwić problemy inaczej, jeżeli nie ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość zeta napisał:

To niech kupi  gumki, nie wie co to antykoncepcja?

gumki dość często zawodzą, chyba rzadko wpółżyjesz skoro nie wiesz, one tylko zmniejszają ryzyko zajścia jak i chorób wenerycznych, co nie znaczy żeby ich nie używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta

Współżyję często i bez gumy bo staram się o drugie dziecko. Bardzo fajne są dzieci i mordowanie ich w jakimkolwiek stadium rozwoju to zbrodnia. Jak byłem młodszy to trochę obróciłem panien, ale gumki mnie nigdy nie zawiodły. Polecam kupować te droższe i przeczytać instrukcję, jak komuś pękają tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość zeta napisał:

Współżyję często i bez gumy bo staram się o drugie dziecko. Bardzo fajne są dzieci i mordowanie ich w jakimkolwiek stadium rozwoju to zbrodnia. Jak byłem młodszy to trochę obróciłem panien, ale gumki mnie nigdy nie zawiodły. Polecam kupować te droższe i przeczytać instrukcję, jak komuś pękają tak często. 

poczytaj opinie nawet durexy pękają i to nie żadko, nie wiem jak trzeba być zaciętym w swoim światopoglądzie, aby nakazywać kto ma mieć dzieci i donosić ciąże, a to że wpadki nie miałeś może świadczyć o małej liczbie plemniku i po prostu "szczęściu". a żeby procedura była morde to najpierw trzeba się narodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ósmy tydzień to wielkość gumki przyklejanej na końcu ołówka, taki płód nie ma wykształconej możliwości odczuwania bólu, jest praktycznie zbitkiem komórek małej wielkości, taka aborcja powinna być dozwolona na życzenie, a polskie kobiety zamaist tego muszą jeżdzić do czech czy słowacji na legalny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to kobieta jest nosicielem ciąży i to ona powinna decydować o jej losach, płód to nie jajko gdzieś w gniazdku co się wysiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta

jest jeszcze okienko życia, zawsze lepsze to od zabijania tego nic nie czującego zlepku komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość zeta napisał:

jest jeszcze okienko życia, zawsze lepsze to od zabijania tego nic nie czującego zlepku 

Aborcja jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

żeby zabić, pierw to coś musi się narodzić, poza tym nikt nie twierdzi, że aborcja to antykoncepcja, jak najbardziej trzeba promować wszystkie metody antykoncepcji, aborcja to ostateczność ale to niezmiernie ważne mieć prawo wyboru zagwarantowane prawnie a nie, jeździć do sąsiadów w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

żeby zabić, pierw to coś musi się narodzić, poza tym nikt nie twierdzi, że aborcja to antykoncepcja, jak najbardziej trzeba promować wszystkie metody antykoncepcji, aborcja to ostateczność ale to niezmiernie ważne mieć prawo wyboru zagwarantowane prawnie a nie, jeździć do sąsiadów w takiej sytuacji

twój kraj ma cie w dupie i masz jeździć i prosić się za granicą, bo kogoś uraża co chcesz zrobić ze swoją fasolką czy "gumką od ołówka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×