Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ratatuj

Dyskoteka szarego człowieka

Polecane posty

Gość Gosc

Lajta ptowadzi wracajàc z rzęs, ma wreszcie efekt lalki, tylko paznokci nie mógł nigdzie zrobić, popękały mu tamte, shitowa robota, jacyś młodzi ludzie zrobili sobie z nim zdjęcie, jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatuj

Zobaczcie u tego Jakuba Serowika na fb jak strasznie wygląda tatuaż Jarmuza. Złazi, prześwituje normalny kolor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Ratatuj napisał:

Zobaczcie u tego Jakuba Serowika na fb jak strasznie wygląda tatuaż Jarmuza. Złazi, prześwituje normalny kolor. 

Jak górnik wyglàda, normalnie po pracy, widzę też że kolejny stylista ma usta zrobione, brewki..., ciàgnie swój do swego , no i wiadomo reklama, czyli jarmuż za nic nie płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex

 

27 minut temu, Gość Ratatuj napisał:

Zobaczcie u tego Jakuba Serowika na fb jak strasznie wygląda tatuaż Jarmuza. Złazi, prześwituje normalny kolor. 

O matulu jaka tragedia 😱😱 jak ten tatuaż oblednie wygląda. Jakby węglem sie nasmarował. Przewiduje mu kolor skóry i te kropki ktore kiedys miał wytatuowane. Na lajwach tak tego nie było widać. Ale tu widać foto dobre jakościowo i od razu widać co i jak. Już teraz wiem zeby on ciagle tym czarnym lajnerem inglota sie smaruje.  Masakra 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex

https://www.facebook.com/221509171661381/posts/625232284622399/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wygląda jak gó w no. Śpiochy w oczach, stary zaschnięty lajner w brwiach i zaroście. Wąsy mazane 2 godziny i  krzywe. I gwóźdź programu - chu jo wy, fatalnie zrobiony tatuaż. Rzyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak górnik wyglàda, normalnie po pracy, widzę też że kolejny stylista ma usta zrobione, brewki..., ciàgnie swój do swego , no i wiadomo reklama, czyli jarmuż za nic nie płacił

Cos pewnie zaplacil. Facet ma faktycznie zrobione usta. Adaś za chwilę też będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I te kropki prześwitujące spod tatuażu. Do tego tatuaż gałki ocznej, który w żaden sposób nie dodaje mu uroku. Chciał się upiększyć. Wyszło odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tatuaż gałek ocznych to chyba jedyny który wygląda dobrze - tzn. tak jak miał wyglądać (to czy to sie komuś podoba to inna historia). Na filmikach widać, że spod nosa praktycznie cały tusz mu zszedł, prześwituje skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhfbjb
12 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Ten tatuaż gałek ocznych to chyba jedyny który wygląda dobrze - tzn. tak jak miał wyglądać (to czy to sie komuś podoba to inna historia). Na filmikach widać, że spod nosa praktycznie cały tusz mu zszedł, prześwituje skóra

czyli co, za jakiś czas np. 5-10 lat jest możliwość, że na twarzy mu zejdzie w takim stopniu, że nie będzie straszył przynajmniej wtedy, kiedy założy okulary przeciwsłoneczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość sdhfbjb napisał:

czyli co, za jakiś czas np. 5-10 lat jest możliwość, że na twarzy mu zejdzie w takim stopniu, że nie będzie straszył przynajmniej wtedy, kiedy założy okulary przeciwsłoneczne?

nie, aż tak dobrze to nie ma. Widziałaś kiedyś stare tatuaże? one robią sie wyblakłe, ale nie znikają. Jego tatuaż jest kiepsko zrobiony (a on sam o skórę nie dba) więc część pewnie jeszcze się "wytrze" ale zostanie efekt plam. 

 

Ciekawe czy on poniekąd liczył na to, że jak będzie pakował pilingi na skórę to ten tusz w końcu zejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhfbjb
7 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

nie, aż tak dobrze to nie ma. Widziałaś kiedyś stare tatuaże? one robią sie wyblakłe, ale nie znikają. Jego tatuaż jest kiepsko zrobiony (a on sam o skórę nie dba) więc część pewnie jeszcze się "wytrze" ale zostanie efekt plam. 

 

Ciekawe czy on poniekąd liczył na to, że jak będzie pakował pilingi na skórę to ten tusz w końcu zejdzie. 

Może i liczył, zależało od aktualnej osobowości. Gdyby był w miarę normalny, można by się było spytać po co to sobie robił. Ale w jego przypadku nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak ze wszystkim - tak poprawiał, aż przesadził. Najpierw miał wytatuowaną brodę/brwi. Potem te kropki...potem całą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhfbjb
11 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Pewnie jak ze wszystkim - tak poprawiał, aż przesadził. Najpierw miał wytatuowaną brodę/brwi. Potem te kropki...potem całą twarz

A potem był puś... i mamy dzisiejszego Adasia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to trochę jak z regulowaniem brwi. Jak się zagalopujesz żeby je wyrównać to potem masz dwie kreski. On się zagalopował tak bardzo, że nawet uszy od środka ma wytatuowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z tym wąsem wygląda jak totalny poyeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Z tym wąsem wygląda jak totalny poyeb. 

W tym świetle na profilu pana od rzęs widać, że to jest niestaranne, dziwaczne, teatralne. Może do jakiejś freakowej sesji zdjęciowej, ale nie na co dzień. Wygląda faktycznie jak poyeb. Ogólnie przy tym kosmetologu wypadł jak kiepski żart. I mimo zatatuowanych oczu, ciągle ma w nich sierotę. A można bylo zostać słodkim gejem, wcisnąć trochę kwasu w usta, iść na terapię. No cóż... Ejdem Kełikejl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatuj

Tatuaż oczu ma naprawdę dobrze zrobiony. Wydaje mi się, że Roni mu robiła, a ona jednak zna się na tym fachu. 

Tatuaż ciała wygląda jakby sam siedząc w pierdlu agrafką się tatuował. Spieprzone dokumentnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uij

ugh jak mnie irytuje że on na każde pytanie odpowiada 'ale ja już to mówiłem'. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość uij napisał:

ugh jak mnie irytuje że on na każde pytanie odpowiada 'ale ja już to mówiłem'. 

A co ma odpowiadać, tak najwygodniej😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jarmuz wyglada karykaturalnie. Zadna z tych modyfikacji do niego nie pasuje. Oczy z bliska wygladajá zalosnie. Wszystko razem wygláda jakby ktos mu to silá zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jarmuz wyglada karykaturalnie. Zadna z tych modyfikacji do niego nie pasuje. Oczy z bliska wygladajá zalosnie. Wszystko razem wygláda jakby ktos mu to silá zrobil.

Zgadzam się, no i te oczy, kto ujwa chce sobie to zrobić ? To ja biedna mam problem z oczami, dbam o nie żeby jak najdłużej widzieć, màż wydał 7 koła bo miał zaćmę, nowa soczewka, a tacy ludzie na własne życzenie robià sobię krzywdę, i jak wiadomo tego lekarz nie wykonuje, tylko osoba , bez medycznej podstawy, głupich nie siejà , sami się rodzà

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A co ma odpowiadać, tak najwygodniej😋

Może połapał się, że chociaż on nie pamięta co ostatnio nakłamał to inni jak najbardziej 😛

Tak w ogóle, to jakiego on ma niby tego raka który przez 5 lat nie dawał o sobie znać i nagle trzeba było narządy  usuwać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Psia Dusza napisał:

On na milion procent czyta kafe. Tydzień temu ma dziale diety pisałam że schudłam 7 kg (teraz już 8 na minusie) tymczasem grafit na wczorajszym lajcie twierdzi że schudł... 7 kg 😃 Moja dieta jest głównie warzywno-owocowa co opisałam też z tydzień temu a on wczoraj nadaje że idzie po warzywa na bazar bo warzywa najlepsze 😃Pisałam że gram w pokemon go, a on wczoraj że idzie na Sołacz łapać Pokemony. Ciekawe zbiegi okoliczności, a może grafit chce sławy na kafe i się czai ku temu? Pozdro Grafit, widać że zainspirowała cię🤘🤘

ale cię zaszczyt spotkał no no 😂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Psia Dusza napisał:

On na milion procent czyta kafe. Tydzień temu ma dziale diety pisałam że schudłam 7 kg (teraz już 8 na minusie) tymczasem grafit na wczorajszym lajcie twierdzi że schudł... 7 kg 😃 Moja dieta jest głównie warzywno-owocowa co opisałam też z tydzień temu a on wczoraj nadaje że idzie po warzywa na bazar bo warzywa najlepsze 😃 Pisałam że gram w pokemon go, a on wczoraj że idzie na Sołacz łapać Pokemony. Ciekawe zbiegi okoliczności, a może grafit chce sławy na kafe i się czai ku temu? Pozdro Grafit, widać że zainspirowała cię 🤘🤘

w pokemon go grał z miss ronix w Londynie. nie jest na diecie warzywno - owocej. kupił se warzywa. ja też dziś kupiłam, a nie jestem na żadnej diecie. na diecie są miliony ludzi. na pewno wszyscy czytali kafe😂 Apka z pokemonami ma podobno 800 mln pobrań. na pewno wszyscy z kafe. bazary z warzywami na calym swiecie rozstawione też po lekturze kafe. 🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑 egocentryk wszędzie siebie widzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On nie osiągnął jakiejś szczególnie wielkiej sławy, to prawda, ale w porównaniu z Tobą Noxa wygrywa. Bije Cię na głowę. To o nim były artykuły w zagranicznej prasie, ma sesje zdjeciowe, na insta ma kilkanaście tysięcy wyświetleń, 140 x więcej niż Ty.

Z pewnością taki człowiek szuka u Ciebie inspiracji... jak sam osiagnął setki razy więcej jeśli chodzi o atencję 🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Psia dusza - no to wyebałaś teraz jak filip z konopii z tą inspiracją 😄 

A co do tych wąsów to też uważam że wyjątkowo żałosne. Wygląda przez to jak jakiś marny i nieudany cosplay mario brosa 😄😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxddddd
2 godziny temu, Psia Dusza napisał:

On na milion procent czyta kafe. Tydzień temu ma dziale diety pisałam że schudłam 7 kg (teraz już 8 na minusie) tymczasem grafit na wczorajszym lajcie twierdzi że schudł... 7 kg 😃 Moja dieta jest głównie warzywno-owocowa co opisałam też z tydzień temu a on wczoraj nadaje że idzie po warzywa na bazar bo warzywa najlepsze 😃Pisałam że gram w pokemon go, a on wczoraj że idzie na Sołacz łapać Pokemony. Ciekawe zbiegi okoliczności, a może grafit chce sławy na kafe i się czai ku temu? Pozdro Grafit, widać że zainspirowała cię🤘🤘

o ku.rwa to pojechalas hahahahahahhahahahahahhahahahhahahahhahahahahahaha 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

w pokemon go grał z miss ronix w Londynie. nie jest na diecie warzywno - owocej. kupił se warzywa. ja też dziś kupiłam, a nie jestem na żadnej diecie. na diecie są miliony ludzi. na pewno wszyscy czytali kafe😂 Apka z pokemonami ma podobno 800 mln pobrań. na pewno wszyscy z kafe. bazary z warzywami na calym swiecie rozstawione też po lekturze kafe. 🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑 egocentryk wszędzie siebie widzi. 

Przecież wiadomo, kim jest Psia Dusza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Ja też jestem na diecie. Kupiłam sobie dziś banany, soki 100%, pomidorki cherry i pieczarki. 🤔

Dziewczyny, czy on kiedyś mówił, po co robi sobie te pazury i rzęsy? Teraz chce wyglądać jak lalka, ale wcześniej...?

Zresztą co to za lalka z wąsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×