Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Berti

ulepek 36% i inne aromaterapie

Polecane posty

Gość gość
56 minut temu, Gość gość napisał:

Ona zamiast pierniczenia o ciążach, seksie czy cholera wie o czym--- powinna zabrać się w końcu za konsekwentną dietę!! Każdy normalny lekarz by  "wysmiał" jej mżonki o ciąży- no ale zaraz byłoby larum pt "dyskryminacja"...

Ona nawet nie umiała umotywować ewentualnej adopcji psa i przedstawić sensownego wytłumaczenia jak by niby się tym psem opiekowała a ględzi o ciąży?

Sorry za ton wypowiedzi ale jak słyszę te poprawnie politycznie teksty to mam dość.

A ten Berni, którego niektóre z Was tu bronią to tez na głowę upadł? "Mój mąż też chce dzidziusia". Nosz kurcze...

Berni chce dzidziusia, chyba drugiego bo już jednego ma...bardzo dobrze, że rodzice starają sie jej ten pomysł z głowy wybić bo ona by nic przy tym dziecku nie zrobiła...a zresztą o czym my mówimy...przecież Buka ledwo teraz mieści sie w wózku swoich i ile z niego wystaje bokiem jak ją widzimy...gdzie niby miałaby tą ciąże nosić...

Buka gada dla gadania, bo chce, żeby ruch na kanale był, a narazie to nudy, tylko czekać aż #lazemnajlepiej powróci ze zdwojoną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi

Bogusiu, Bartku, chętnie zostanę waszą surogatką i urodzę wa zdrową dzidzię. Ale uznaję tylko naturalną metodę zapłodnienia po przez stosunek z tatusiem dziecka. Odezwijcie się czy wam pasuje. Buziaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Mała Mi napisał:

Bogusiu, Bartku, chętnie zostanę waszą surogatką i urodzę wa zdrową dzidzię. Ale uznaję tylko naturalną metodę zapłodnienia po przez stosunek z tatusiem dziecka. Odezwijcie się czy wam pasuje. Buziaki 

Nie wiem, ale mnie takie wpisy nie śmieszą. No ale nic, to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, ale mnie takie wpisy nie śmieszą. No ale nic, to tylko moja opinia.

A kto powiedział, że to ma śmieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, ale mnie takie wpisy nie śmieszą. No ale nic, to tylko moja opinia.

Przecież to dobra wola małej, berni chciał ją nago obejrzeć, wiec pewnie nie będzie robił problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PADŁAM

"Gotujemy rosół u babci Balbinki

z bananów ?

tak, bo to afrykański

:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Onionek już pod zdjęciem siorki kometa dał 😆 poziom poszybował 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oho nowe instastory o jeździe po pijanemu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscio

Bogusia już zablokowała komentarze i poblokowala niewygodne profile 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu usunęła komentarze Paula a innych zostawiła? On pisał kulturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czemu usunęła komentarze Paula a innych zostawiła? On pisał kulturalnie. 

Może był z nią kiedys na jakimś turnusie i bała się ze zaraz zacznie się przypominanie jaka była miła dla innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co?
4 godziny temu, Królowa Juciuba napisał:

Ja prdl, jak ona niby miałaby być w ciąży?! Brzuch chyba miałaby pod brodą... Tragedia jakaś

 

O...ała...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o/chu/ jała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.05.2019 o 20:09, Gość gosc napisał:

Vlog miał być z sekskonferencji 

Uprawiała sex...

na stole w sali konferencyjnej? Z mikrofonem czy z głośnikiem...? 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????

 

Jeśli on miałby z nią dziecko, to naprawdę straciłabym do niego resztki jakiegokolwiek współczucia. Ucieka od swojej żony w internetowe flirty z 'emejzing bubs', a teraz miałby jeszcze mieć drugie dziecko do opieki? A co gdy dziecko urodzi się z taką samą chorobą? Cz oni są normalni? Gdyby miał chore dziecko, to już ne tylko do śmierci żony wpakowałby się w pieluchy, ale i do własnej śmierci tkwiłby w tych klimatach. Cóż, tylko pogratulować rozsądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia
Dnia 23.05.2019 o 19:44, Gość Lalola napisał:

Bo poprzedni nie działa? Błąd wyskakuje. 

Przed chwilą weszłam na insta i Bogusia chyba urządza sobie gniazdko na Białołęce. Niedługo będzie nowa seria- urządź wnętrza z Aniolkiem 

A co, babcia poszła po rozum do głowy i wykopała diabła na?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość ironia napisał:

A co, babcia poszła po rozum do głowy i wykopała diabła na?

Babcia ma dość ich awantur 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

B&B są rozczarowani dorosłym życiem. Nie tego się spodziewali. Są schorowani, ociężali, znudzeni. Liczą, że dzieciak wszystko zmieni, wprowadzi ich życie na wyższy level. Dojrzałość przedszkolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Biorąc pod uwagę błyskotliwość Bogny to i jej mózg pełen frazesów- odpuszczę sobie komentowanie jej gadania, ale BARTEK? Czy ten chłop się na mózgi z kimś pozamieniał? Serio nie rozumiem tego kolesia już w ogóle. Przecież to on powinien "trzymać stronę" tych rozsądnych w tej sytuacji, rodziców Bogny, lekarzy, a on co robi? On chce dziecko z Bogną i chu/j.

Choćby skały sra/ły. Bo to ICH decyzja. No niech będzie, że ICH, ale po prostu ta bezmyślność mnie przeraża. Bogny Mama przeżyła piekło ( o czym sama Bogna mówi) a była KOBIETĄ ZDROWĄ, gdy ją urodziła. Jak wyobraża sobie to Bartek? Bo o Bogusi nie wspomnę? Psa by nie ogarnęli ale w imię klejenia związku i "podążeniami za marzeniami" podejmą decyzje o dziecku? Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Biorąc pod uwagę błyskotliwość Bogny to i jej mózg pełen frazesów- odpuszczę sobie komentowanie jej gadania, ale BARTEK? Czy ten chłop się na mózgi z kimś pozamieniał? Serio nie rozumiem tego kolesia już w ogóle. Przecież to on powinien "trzymać stronę" tych rozsądnych w tej sytuacji, rodziców Bogny, lekarzy, a on co robi? On chce dziecko z Bogną i chu/j.

Choćby skały sra/ły. Bo to ICH decyzja. No niech będzie, że ICH, ale po prostu ta bezmyślność mnie przeraża. Bogny Mama przeżyła piekło ( o czym sama Bogna mówi) a była KOBIETĄ ZDROWĄ, gdy ją urodziła. Jak wyobraża sobie to Bartek? Bo o Bogusi nie wspomnę? Psa by nie ogarnęli ale w imię klejenia związku i "podążeniami za marzeniami" podejmą decyzje o dziecku? Litości.

W punkt, nie dość, że Bełt już jednego dzidziusia ma, to z drugim to już w ogóle żeby odreagować non stop pijany by laził. Ale o czym my mówimy, ja myśle, że nie ma 5 % szans, żeby ona zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

W punkt, nie dość, że Bełt już jednego dzidziusia ma, to z drugim to już w ogóle żeby odreagować non stop pijany by laził. Ale o czym my mówimy, ja myśle, że nie ma 5 % szans, żeby ona zaszła.

Lepiej tak nie mówmy, bo nas przeczyta i będzie na siłę chciała udowodnić, że zajdzie. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh

Przestańcie już z tą ciążą, czy tu same dzieci siedzą ?

Ona w sposób naturalny nie zajdzie w ciążę, a in vitro  ?,żaden lekarz się nie podejmie próby zapłodnienia, poza tym sama Boguśka na początek, musiałaby schudnąć co najmniej 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Pinezka napisał:

Póki co nie słyszałam, żeby Bartek osobiście wypowiadał się, że chce mieć z Buką dziecko. To ona tak twierdzi, a sami wiemy, jak to u niej jest z prawdomównością... Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby Bart o planach rozrodczych małżonki dowiedział się z Youtuba...

Mówił w dwóch filmikach na YT, że bardzo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U Boczków istnieje jedna możliwość ciąży - niepokalane poczęcie. Cud. 

Z całusków w nos dzieci nie ma - niech im to ktos w końcu powie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Pinezka napisał:

Serio? Jakoś mnie to ominęło... Ale skoro tak mówił, to znaczy, że jest głupszy niż ustawa przewiduje. Oczywiście nie potępiam go za chęć posiadania potomka, bo to dość naturalny i ludzki instynkt, ale w tych warunkach chyba nie ma pojęcia, w co by się wpakował...

Przecież oni są dziecinni. Nudzi im się, to chcą pieska albo dziecko. Związek okazał się kupą, to może chociaż rodzicielstwo będzie fajne. Bartek bardzo chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berni k

Starzy buki dobrze kombinują , że są przeciwni dziecku. Ile jeszcze buka pożyje ? A potem co ? Berni będzie chciał ułożyć sobie życie , więc oni będą musieli przygarnąć tego dałna. Przecież nie babcia i nie  jego mama. A oni nie po to się buki pozbyli z domu, żeby teraz od nowa jakiegoś debyla wychowywać po buce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ona zapomniała jak jej ciężko żyć z ta choroba ? Czy o co chodzi z tym dzieckiem ?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tvn

Kulisy sławy Kuszynskiej i migawka z buką ma konfie sexON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp

Normalna, zdrowa kobieta traci wapń będąc w ciąży, lecą jej zęby, a co mówić o chorej na "łamliwość" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jej mama ledwo dala rade z Bogusławą a byla zdrowa jak ją urodziła, sama Buka mowi, ze matka i tatko przeszli pieklo. To JEJ slowa. A kto pomoze Bartkowi?  Hmmmm? Ich decyzja? Ale borykać sie z tym bedzie wieeele osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×