Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Berti

ulepek 36% i inne aromaterapie

Polecane posty

Gość Blelelle
12 minut temu, Gość KUJ napisał:

I chciało Ci się poświęcić przeszło godz. na ten bełkot ?

Podziwiam :)

Przewijalam praktycznie cały, zajęło mi to 2 min. Na podglądzie widziałam wypowiadająca się buke na konfie wiec posłuchałam jej chwile i potem na samym końcu tego alfa na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła Prosięcka
19 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja Bogusi dziękuję za ten filmik. Zrozumiałam, że wcześniej mi się nie podobała, bo byłam skrzywdzona przez system edukacji, który nie nauczył mnie, że osoby ON też mają prawo do seksu. Dzięki filmikowi Bogusia mogłam uzupełnić swoją edukację. Nie jestem już ciemnym tłukiem. I od razu czuję, że mam ochotę na lesbijski seks  z Bogusią.

Taką postawę cenię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja Bogusi dziękuję za ten filmik. Zrozumiałam, że wcześniej mi się nie podobała, bo byłam skrzywdzona przez system edukacji, który nie nauczył mnie, że osoby ON też mają prawo do seksu. Dzięki filmikowi Bogusia mogłam uzupełnić swoją edukację. Nie jestem już ciemnym tłukiem. I od razu czuję, że mam ochotę na lesbijski seks  z Bogusią.

Teraz kazdy, kto fantazjował o kopulacji z Boczusią dowiedzial sie, że mozna jak najbardziej. Bigosia jest generalnie gorąca i chętna, dobrze nasmarowana ziajką. Panowie nie wstydzcie sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pinezka - ściek kafeteryjny co zalega tu całymi dniami....... Dooopę byś se umyła chociaż czasem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydlak
7 minut temu, Gość gość napisał:

Teraz kazdy, kto fantazjował o kopulacji z Boczusią dowiedzial sie, że mozna jak najbardziej. Bigosia jest generalnie gorąca i chętna, dobrze nasmarowana ziajką. Panowie nie wstydzcie sie. 

Wchodziłbym w Bogusię jak Madzie do MOPSU na darmowy obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigosek
14 minut temu, Gość gość napisał:

Teraz kazdy, kto fantazjował o kopulacji z Boczusią dowiedzial sie, że mozna jak najbardziej. Bigosia jest generalnie gorąca i chętna, dobrze nasmarowana ziajką. Panowie nie wstydzcie sie. 

Wielu marzyło, ale tylko Boczek odważył się sięgnąć po marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość bydlak napisał:

Wchodziłbym w Bogusię jak Madzie do MOPSU na darmowy obiad

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

1:09:00 pytanie do Anji Rubik, ach ten ton... Anja troszkę ją zgasiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llll

Ja ją oglądam na invidio.us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
7 minut temu, Gość llll napisał:

Ja ją oglądam na invidio.us

To jest to co nie nabija wyświetleń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Seks kalek to temat ważki dla świata. Gdyby tylko udało się coś zmienić w tej kwestii, świat byłby lepszy. Rozmarzyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berni

Tylko pamiętajcie, że Misia jest zajęta i nie będę się nią dzielić. Ani na żaden trójkąt się nie zgodzę. No chyba, że z jakąś fajną kobitką co ma amezing boobs. A tak panowie, jeśli moja żonka narobiła Wam smaka tym filmikiem, to macie wolną Madzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chcę jej nabijac wyświetleń, więc dajcie proszę znać, jeśli pojawią się jakieś ciekawe komentarze pod filmikiem, będę wdzięczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llll
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie chcę jej nabijac wyświetleń, więc dajcie proszę znać, jeśli pojawią się jakieś ciekawe komentarze pod filmikiem, będę wdzięczna 🙂

oglądaj przez invidio.us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llll
21 minut temu, Gość ppppp napisał:

To jest to co nie nabija wyświetleń ?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość llll napisał:

oglądaj przez invidio.us

Tak będę robić, dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie chcę jej nabijac wyświetleń, więc dajcie proszę znać, jeśli pojawią się jakieś ciekawe komentarze pod filmikiem, będę wdzięczna 🙂

Skoro przełamano już tabu i przyznano ON prawo do seksu, to Bogusia otrzymuje już propozycje wyjazdów do Dubaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik the kot

Zobaczcie co się na instastory dzieje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Królowa Juciuba napisał:

to jej rodzina nie jest taka głupia skoro zabraniają jej się rozmnożyć

Starzy widzą, ze im się jeszcze kaleka umysłowa po B. urodziła, wiec geny mocno nie takie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjj
18 minut temu, Gość Guzik the kot napisał:

Zobaczcie co się na instastory dzieje 😉

A o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Reklamuje i zachwala ten filmik jako bardzo ważny i ciekawy. Buka, gdzie empatia? Ani to ważne ani ciekawe. Czy ona będzie uprawiać seks i czy sprowadzi na świat kolejną kalekę, na którą trzeba płacić i która będzie zwiewać przed swoim kalectwem w żarcie, kłamstwa itd,. to nie jest temat na majowy weekend. Jeśli się uprze, to pójdzie po trupach do celu. Ciekawsza byłaby konferencja o zakazie rozmnażania takich osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bogusia dała serduszko komentarzowi, który uderza w Zwidę i obnaża jej brak wiedzy oraz miłość do blokowania osób, które chcą merytorycznie dyskutować i mają coś więcej do powiedzenia niż ona 😄 Oj, chyba znowu będzie drama 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bogusia dała serduszko komentarzowi, który uderza w Zwidę i obnaża jej brak wiedzy oraz miłość do blokowania osób, które chcą merytorycznie dyskutować i mają coś więcej do powiedzenia niż ona 😄 Oj, chyba znowu będzie drama 😄

gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoromeło

Wku/r/wiają mnie tacy ludzie. Poleca obejrzeć cały film. Nakłania wręcz w komentarzach. A ja polecam schudnąć i nie zaśmiecać planety. Jak niedojrzałym trzeba być, żeby nie kumać, że NAS to nie interesuje? Problemy z se/ks/em Buki nie sprowadzają się do kwestii technicznych, ale do braku chętnych do współ/życia. Jest mnóstwo ludzi, którzy mają problem z se/ks/em i nie wynika on z braku partnera. Stres, pozycja siedząca w pracy, kiepska dieta, problemy emocjonalne, napięcie ciała itd. A ta zachęca do obejrzenia całości, jakby nie kumała, że ludzie przewijają, bo nie chcą oglądać. Tak jak Bartek pisał do Małej Mi, bo chciał. Tak jak ona żre jak prosię, bo chce. Ludzie dorośli o sobie decydują i to nie jest kwestia odpowiedniego agitowania. Gdyby to kogoś interesowało, to obejrzałby to od deski do deski 10x. 

Buka, jeśli ktoś chce coś zobaczyć powiedzmy jakiś serial, to wciąga wszystkie sezony w jeden wieczór. Tu ludzie po prostu nie chcą, bo kogo obchodzi czy Ostra może się ru/ch/ać? Kogo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

gdzie?

pod nowym filmem Bogumiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc l
4 godziny temu, Gość Bigosek napisał:

Wielu marzyło, ale tylko Boczek odważył się sięgnąć po marzenia.

Innych ograniczył umysł, ale nie naszego Berniego. Rubasznego drwala. Achaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ostatnie foto na instastory —> 😆😆😆😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostry koment pod foto na insta (ten z Anką Rubik). Ciekawe za ile zniknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Boo teraz takie znajomosci swiatowe, nic tylko czekac na jakis wystep na pokazie mody w Pałyżu he he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×