Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ubezpieczenie noworodka

Polecane posty

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego jesteś niemiła?  

Dlaczego nie mila? Pytam co cie to obchodzi z czego zyje? Chcesz mi pomoc czy co? Z reszta nie wazne, pomoc juz otrzymalam wiec nie potrzebne sa glupie pytania nie na temat. Dziekuje wszystkim ktorzy zyczliwie bez oceniania mnie napiaali co wiedza na powyzszy temat. Sprawa dla mnie jest skonczona

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego nie mila? Pytam co cie to obchodzi z czego zyje? Chcesz mi pomoc czy co? Z reszta nie wazne, pomoc juz otrzymalam wiec nie potrzebne sa glupie pytania nie na temat. Dziekuje wszystkim ktorzy zyczliwie bez oceniania mnie napiaali co wiedza na powyzszy temat. Sprawa dla mnie jest skonczona

 

Tak chciałam Ci pomóc, ale widzę, że tego nie chcesz. Przejęłam sie Twoją sytuacją, ale jak widać nie potrzebnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnkjklhkjbjmbhj
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ale jesli jestem zarejestrowana w urzedzie pracy i z urzedu jestem ubezpieczona to gdzie mam dziecko zglosic? 

No fakt, ja zgłaszałam w firmie i oni już resztę załatwili.
Wydaje mi się, że Ty akurat sama musisz złożyć stosowny wniosek w ZUSie. Może to pomoże:
https://www.sosrodzice.pl/rejestracja-noworodka-i-inne-formalnosci-po-porodzie/2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak chciałam Ci pomóc, ale widzę, że tego nie chcesz. Przejęłam sie Twoją sytuacją, ale jak widać nie potrzebnie. 

Zajebista pomoc zadawac glupie pytania gdy wszystko jest wyjasnione w kazdym wpisie. Za taka pomoc nie dziekuje. Idz pomagac komus gdzie cie chca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gośc napisał:

Zajebista pomoc zadawac glupie pytania gdy wszystko jest wyjasnione w kazdym wpisie. Za taka pomoc nie dziekuje. Idz pomagac komus gdzie cie chca. 

Masz rację pomogę tym co chcą i to docenią. Rzeczywiście  pytanie czy masz z czego żyć jest głupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz rację pomogę tym co chcą i to docenią. Rzeczywiście  pytanie czy masz z czego żyć jest głupie. 

Pytanie czy mam z czego zyc nie bylo by glupie. Glupie bylo "wiec z czego zyjesz skoro nie pracujesz". Zalecialo mi tu chamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
12 minut temu, Gość nnnnkjklhkjbjmbhj napisał:

No fakt, ja zgłaszałam w firmie i oni już resztę załatwili.
Wydaje mi się, że Ty akurat sama musisz złożyć stosowny wniosek w ZUSie. Może to pomoże:
https:/  /www.sosrodzice.pl/rejestracja-noworodka-i-inne-formalnosci-po-porodzie/2/

Owszem pomogło. 🙂 jest w tym artykule potwierdzenie tego co napisala poprzednia kolezanka. Takze bede musiala zglosic dzieciaczka do pup. Dziekuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gośc napisał:

Pytanie czy mam z czego zyc nie bylo by glupie. Glupie bylo "wiec z czego zyjesz skoro nie pracujesz". Zalecialo mi tu chamstwem.

Chyba jesteś nadwrażliwa emocjonalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×