Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xoxomikolajkaxoxo

Czy może to być wczesna ciąża?

Polecane posty

Gość xoxomikolajkaxoxo

Witam! Ostatnio współżyłam ze swoim partnerem w czasie dni płodnych bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Moje miesiączki zawsze były regularne. Tym razem jednak tydzień przed spodziewaną @ zaczęłam odcodczuwać kłucie w jajnikach oraz dziwny, biały, wręcz kremowy śluz. Dziś mija 5 dzień, gdy miesiączka mi się spóźnia. Wczoraj z porannego moczu wykonałam test, który wyszedł negatywnie. Natomiast dziś zauważyłam podczas robienia siusiu jasnoróżowe/brązowawe plamienia i znów zaczęłam odczuwać jakby kłucie/ciągnięcie w dół w dole brzucha. Jednak plamienie ustąpiło a miesiączki jak nie było tak nie ma. Czy jest możliwość, że test mógł jeszcze nie wykryć ciąży? Może któraś z Was miała takie same objawy? Zaczynam się martwić czy wszystko ze mną ok. Do ginekologa pójdę dopiero w przyszłym tygodniu, a chciałabym się chociaż dowiedzieć szybciej. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, miałam tak i po prostu mi się miesiączka spoźniała. Najpierw był różowy śluz, a po około dwóch dniach przyszła @ 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

5 dni po to juz by pokazal druga kreske. Okres ci sie rozkreca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja zamiast okresu mialam 1dniowe plamienie, bylam w 2 tyg ciazy i bolaly mnie juz piersi

Tyle pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Jeśli współżyłaś bez zabezpieczenia, to ciąża jest jak najbardziej możliwa. Ja podczas starania sie o dziecko sprawdzałam sobie dni płodne za pomocą komputera cyklu myway, dziś służy mi on jako naturalna antykoncepcja. Komputer skrócił czas starań o dziecko, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Powinnaś unikać ryzykownych form seksu w płodne dni jeśli nie chcesz jeszcze dziecka. Może było to krwawienie implantacyjne .. wykonaj betę z krwi.. na przyszłość warto zainwestować  w tester owulacyjny ze śliny, polecam Afrodytę- unikaj ryzykownych form seksu,  w płodny czas, to oszczędzisz sobie stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×