Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata

Skąd ten piękny zapach:)!?

Polecane posty

Gość Beata

Cześć dziewczyny. Wczoraj byłam na zajęciach z samoobrony kobiet. Instruktorka spytała, czy może pokazać na mnie pewne chwyty. Wymagało to kontaktu cielesnego w stylu "przytulenia", już w trakcie poczułam że ma świetne perfumy i nie mogłam rozgryzc jakie. Jakoś głupio było spytać, a później zapomniałam. Dziś rano (mimo wieczornego prysznica) czuje ze pachne jej perfumami, dosłownie cała piżama i dekolt! Jakim cudem?! Dodam, że nie jest to zapach duszacy, raczej coś w stylu mieszkanki zapachu orientalnego a zapachu świeżego prania? Strasznie mnie to męczy, bo mimo że nie mam bzika na punkcie perfum to chciałabym takie mieć! Znacie jakieś zapachy, które "przechodzą" na drugą osobę po przytuleniu?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, robią tak dobre,trwale perfumy 🙂 ja w taki sposób kupilam sobie armaniego, bo koleżanka nosiła mojego syna i jego ubrania pachniały , więc zapytałam jakiego zapachu używa i później tez sobie kupiłam. Więc zapytaj instruktorke jakich perfum używa, lub kup cos z droższych perfum ktore są trwalsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×