Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielka zmiana

Traktowały mnie jak powietrze w liceum i na studiach bo nie miałem samochodu i byłem biedny, a dziś

Polecane posty

Gość Wielka zmiana

te same dziewczyny ustawiają się do mnie w kolejce bym z nimi był. Wszystko dlatego, że los się do mnie uśmiechnął i stałem się bogaty.  Kobiety to jednak żałosne istoty. Teraz ja je traktuje jak powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergus

I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

One lecą na pieniądze od zawsze. Możesz być brzydki, ale jak jesteś bogaty to zawsze znajdą się chętne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha

Ja jestem ładna a kochałam brzydkiego i biednego jak mysz kościelna , autor to ograniczony bubek który zarobił pieniądze tylko żeby się ma kimś mscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wureko

Spróbuj zdobyć dziewczynę nie ujawniając, że jesteś bogaty. Tylko tak znajdziesz prawdziwą miłość, a nie pasożyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adassss
4 minuty temu, Gość Wielka zmiana napisał:

te same dziewczyny ustawiają się do mnie w kolejce bym z nimi był. Wszystko dlatego, że los się do mnie uśmiechnął i stałem się bogaty.  Kobiety to jednak żałosne istoty. Teraz ja je traktuje jak powietrze.

wyruch/aj kazda szm/ate po kolei a potem rzuc im 10zl na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka zmiana
3 minuty temu, Gość Akasha napisał:

Ja jestem ładna a kochałam brzydkiego i biednego jak mysz kościelna , autor to ograniczony bubek który zarobił pieniądze tylko żeby się ma kimś mscic

I bardzo dobrze. Swoją drogą szukam dziewczyny, która doceni mnie a nie pieniądze. Bo szukam porządnej, a nie ograniczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 minutę temu, Gość adassss napisał:

wyruch/aj kazda szm/ate po kolei a potem rzuc im 10zl na pysk

de//bil karma do Ciebie wróci za msciwosc i malostkowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Akasha napisał:

Ja jestem ładna a kochałam brzydkiego i biednego jak mysz kościelna , autor to ograniczony bubek który zarobił pieniądze tylko żeby się ma kimś mscic

Bubek  to byl  mój pies ❤🦄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty przemień myślenie......kocha się za dobre serce za radość w sercu za rozdawanie dobroci a nie za samochód...szczęście nie lezy na ulicy szczęście to przymiotniki w tobie jaki

dobry

radosny

uczciwy itd..

od smutasa zmyka się na 100km smutek się udziela i ze smutnym nikt nie chce być...

rozdawaj radość dobroć...a każdy chce być z dobrym i radosnym Nie NAIWNYM Z GRANICAMI TYLE TOBIE TYLE BLIŹNIEMU...szczęścia nie przekłada się z serca do serca...jest radość z przebywania z fajnym czlowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
2 minuty temu, Gość Wielka zmiana napisał:

I bardzo dobrze. Swoją drogą szukam dziewczyny, która doceni mnie a nie pieniądze. Bo szukam porządnej, a nie ograniczonej.

Ale ja bym takiego nie chciała, śmieszą mnie faceci którzy myślą że kobieta czycha tylko na ich talary, pewnie ciągle byś testował czy kobieta leci na kasę , jesteś tak samo wyrachowany jak panienki które patrzą tylko na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty przemień myślenie......kocha się za dobre serce za radość w sercu za rozdawanie dobroci a nie za samochód...szczęście nie lezy na ulicy szczęście to przymiotniki w tobie jaki

dobry

radosny

uczciwy itd..

od smutasa zmyka się na 100km smutek się udziela i ze smutnym nikt nie chce być...

rozdawaj radość dobroć...a każdy chce być z dobrym i radosnym Nie NAIWNYM Z GRANICAMI TYLE TOBIE TYLE BLIŹNIEMU...szczęścia nie przekłada się z serca do serca...jest radość z przebywania z fajnym czlowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka zmiana
6 minut temu, Gość adassss napisał:

wyruch/aj kazda szm/ate po kolei a potem rzuc im 10zl na pysk

Wolę dać im szansę potem same się będą bawić w zaloty. Gdy  się przede mną rozbiorą to je wyśmieje. Nie ma większego upokorzenia dla pustej kobiety niż dać jej szansę, udawać że jest atrakcyjna, a na koniec ją bezczelnie rzucić hahaha. Ten typ szuka bogatego naiwniaka, ale ja nie nabiorę się na te sztuczki. Znam się na tych ,,uwodzicielskich kobietach". Ich główny cel to wydoić naiwniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Według mnie autor postępuje sprawiedliwie, na jego miejscu zrobiłabym tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram

Ja jako kobieta też popieram.Niestety w dzisiejszych czasach dużo pustych kobiet,dla których wartość to kasa kasa kasa i jak się można ustawić przy facecie.Pokaż im gdzie ich miejsce,to nauczą się szanować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd wiedzą że jesteś bogaty? Obnosisz się z tym w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
Przed chwilą, Gość popieram napisał:

Ja jako kobieta też popieram.Niestety w dzisiejszych czasach dużo pustych kobiet,dla których wartość to kasa kasa kasa i jak się można ustawić przy facecie.Pokaż im gdzie ich miejsce,to nauczą się szanować ludzi.

Mówisz tak bo jesteś brzydka albo średnio ładna, bo tylko takie są mądre bo muszą takie być bo i tak żaden bogaty by na bazyla nie poleciał, piekne niestety korzystają z warunków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Wielka zmiana napisał:

Wolę dać im szansę potem same się będą bawić w zaloty. Gdy  się przede mną rozbiorą to je wyśmieje. Nie ma większego upokorzenia dla pustej kobiety niż dać jej szansę, udawać że jest atrakcyjna, a na koniec ją bezczelnie rzucić hahaha. Ten typ szuka bogatego naiwniaka, ale ja nie nabiorę się na te sztuczki. Znam się na tych ,,uwodzicielskich kobietach". Ich główny cel to wydoić naiwniaka.

Ale na jakiej podstawie ty to wszystko piszesz? Czemu oceniasz tak wszystkie kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jaki rocznik plus minus jesteś autorze? kiedy stałeś się bogaty? naprawdę ta zmiana w podejściu do ciebie tych dziewczyn nadeszła z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale was zbaitował ...e na temat a wy sie produkujecie o jakiejs milosci i dobrym serduszku XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ale na jakiej podstawie ty to wszystko piszesz? Czemu oceniasz tak wszystkie kobiety? 

Nie pytaj idio//ty ludzie msciwi z zasciankowa mentalnością tak mają, jak mówi cytat " mszcza się słabi " autor to ofiara i kaleka, której się trochę powiodło i zaczyna to wykorzystywać przeciw ludziom , słaby człowiek, słaby charakter 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaassss
10 minut temu, Gość Wielka zmiana napisał:

Wolę dać im szansę potem same się będą bawić w zaloty. Gdy  się przede mną rozbiorą to je wyśmieje. Nie ma większego upokorzenia dla pustej kobiety niż dać jej szansę, udawać że jest atrakcyjna, a na koniec ją bezczelnie rzucić hahaha. Ten typ szuka bogatego naiwniaka, ale ja nie nabiorę się na te sztuczki. Znam się na tych ,,uwodzicielskich kobietach". Ich główny cel to wydoić naiwniaka.

znam temat, bo tez taka jedna pusta szma/tka myslala ze będzie mnie robic w konia bo czula pieniadz ale su./czke obczaiłem szybko i olalem ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
4 minuty temu, Gość adaassss napisał:

znam temat, bo tez taka jedna pusta szma/tka myslala ze będzie mnie robic w konia bo czula pieniadz ale su./czke obczaiłem szybko i olalem ją

Tak ty wszyscy na kaffe macie furę kasy , sami biznesmeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka zmiana
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ale na jakiej podstawie ty to wszystko piszesz? Czemu oceniasz tak wszystkie kobiety? 

Na podstawie swoich własnych doświadczeń. I nie piszę tego o wszystkich kobietach tylko o większości. Są takie, które szanuję i cenię jako koleżanki/przyjaciółki. Nawet jeśli mają problemy finansowe to je wspieram nieoczekując nic w zamian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasss
1 minutę temu, Gość Akasha napisał:

Tak ty wszyscy na kaffe macie furę kasy , sami biznesmeni

jezdzilem za granice i kupowałem sobie drogie rzeczy wiec wiem jak się laski zachowywaly, nagle jakies uśmieszki były podlizywanie sie

w sumie to nie cieszylo mnie to , byłem lekko zażenowany ich zachowaniem i sztucznoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Gość Wielka zmiana napisał:

Na podstawie swoich własnych doświadczeń. I nie piszę tego o wszystkich kobietach tylko o większości. Są takie, które szanuję i cenię jako koleżanki/przyjaciółki. Nawet jeśli mają problemy finansowe to je wspieram nieoczekując nic w zamian. 

Weź leki bo fantazja znowu Cię ponosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak p9jade do Polski z torebka nowa to też wszyscy faceci się rzuca do mnie . Nie wiadomo bo w sumie codziennie ktoś zaczepił ciekawe czy teraz będzie bardziej j e B A C f r A J e r O w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny
12 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

Nie pytaj idio//ty ludzie msciwi z zasciankowa mentalnością tak mają, jak mówi cytat " mszcza się słabi " autor to ofiara i kaleka, której się trochę powiodło i zaczyna to wykorzystywać przeciw ludziom , słaby człowiek, słaby charakter 

Zemsta jest cechą silnych. Słaby jest słabym, ponieważ nie umie się przeciwstawić przeciwnością losu.

Oczywiście można zakończyć, niektóre konflikty pokojowo, ale czasem zemsta pozostaje jedynym słusznym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PrzeciwnosciOM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny

*przeciwnościom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×