Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANONIM

Pożądanie innych osób będąc w związku

Polecane posty

Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dla mnie zdrada. W Biblii nawet jest żeby nie patrzeć pożądliwym okiem na kobietę lub wylupac sobie oko które dąży do grzechu. Poza tym każda zdrada fizyczna zaczyna się od brudnych myśli, od zdrad emocjonalnych lub mentalnych. 

paciorek, siusiu i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znamsie
Dnia 24.05.2019 o 14:56, Gość Gość napisał:

Szczerego? Jakim trzeba być chamem, żeby dziewczynie, którą się kocha powiedziec że mu staje na widok innych?? (nawet jeśli tak się dzieje) To jest cham, bydle i prostak.!!! I nie szanuje ani autorki, ani jej uczuć, ani siebie, ani innych kobiet. Kropka!

To prawda to prostackie bylo:) kobieta powinna dostac calkiem cos innego, ze tylko ty, itd:: to ryzykowne mowic o brudach w glowce:) bo rodzi frustracje a stad krok od fascynacji innym ktory zachowuje sie tak jakby ona byla jedyna podniecajaca:) sa takie co lubia rywalizowac ale ich malo i niedowartosciowane, dumna poszuka dzentelmena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Znamsie napisał:

To prawda to prostackie bylo:) kobieta powinna dostac calkiem cos innego, ze tylko ty, itd:: to ryzykowne mowic o brudach w glowce:) bo rodzi frustracje a stad krok od fascynacji innym ktory zachowuje sie tak jakby ona byla jedyna podniecajaca:) sa takie co lubia rywalizowac ale ich malo i niedowartosciowane, dumna poszuka dzentelmena

Fakt, szczerość popłaca. Wiadomo, że większość z nas ma też różne myśli o innych, ale lepiej tego głośno nie mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Fakt, szczerość popłaca. Wiadomo, że większość z nas ma też różne myśli o innych, ale lepiej tego głośno nie mówić. 

Szczerość nie popłaca miało być 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H bym  cz

Ciekawe jak faceci czują się z faktem posiadania mózgu ameby gdzie rządzi nimi kawał flaka między nogami 🤔jak to jest być totalnym imbecylem sterowanym przez kawał mięsa 🤔 życiowa porażka przy tym to fraszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość H bym cz napisał:

Ciekawe jak faceci czują się z faktem posiadania mózgu ameby gdzie rządzi nimi kawał flaka między nogami 🤔jak to jest być totalnym imbecylem sterowanym przez kawał mięsa 🤔 życiowa porażka przy tym to fraszka

Pojęcia nie masz o cholernym testosteronie. Resztę twego prymitywnego wpisu pominę milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
Dnia 24.05.2019 o 12:49, Gość Gość napisał:

Grzeszy się: myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem.

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.05.2019 o 13:49, Gość Gość napisał:

Wcześniej czy później sprzeda ci trypla albo HIVa. Bo nie utrzyma kotasa w ryzach...

Racja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Pojęcia nie masz o cholernym testosteronie. Resztę twego prymitywnego wpisu pominę milczeniem.

Prymitywne to jest głupotę i kvrestwo we krwi, testosteronem tłumaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Prymitywne to jest głupotę i kvrestwo we krwi, testosteronem tłumaczyć. 

Powtórzę: pojęcia nie masz. Naprawdę nie ma sensu żebyś popisywała się jeszcze swoją ignorancją i głupotą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabłoga
Dnia 24.05.2019 o 13:19, Gość Adrian napisał:

Gdy byłem w związku z moją dziewczyną, obmacywałem się i całowałem z innymi dziewczynami gdy była okazja. Powodem tego był fakt, że zanim poznałem moją partnerkę, całowałem się tylko z jedną dziewczyną. W związku z tym chciałem spróbować jak to jest z innymi. Mówię to szczerze. Przyznaję się bez bicia. Jestem pewien, że wielu jest takich, którzy mieli tak samo gdy byli w wieku 20 +. 

znam takiego co robi tak mając ponad trzydziestkę i twierdzi przy tym że ma kobietę którą kocha bo ona daje mu wsparcie i ciepło, ale to nie przeszkadza mu obmacywać i gadać o seksie z innymi, a i zapewne uprawaić ten seks. Chyba trochę współczuje tej jego"ukochanej" 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffff
Dnia 24.05.2019 o 12:55, Gość gość napisał:

to jest normalne, jedyne co to nie wolno tego realizować w sensie fizycznym czyli w zbliżeniu. poza tym lepiej zachować to dla siebie aby nie wzbudzać niepotrzebnej zazdrości.

o to to. trzeba myśleć najpierw mózgiem i sercem a potem łaskotaniem między nogami 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×