Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lusia

Staraczki zapraszam do temaciku

Polecane posty

Gość Lusia

o jeju jeju. Jestem taka podekscytowana bo już zaczęłam starania o moja fasolkę. Będę dzisiaj serduszkowala z moim misiem, ale najpierw muszę zmierzyć tempke w pochewce. A co jeśli sluzik będzie nie taki? Dam misiowi ocenić zapach i smak śluzu to będzie wiedział czy już mam płodne czy nie. Szczerze mówiąc to jestem lekko załamana bo staram się już dwa dni a ciagle nie jestem w ciazy. Chociaż dzisiaj jak misio smażył schabowego to poczułam mdłości wiec może jednak zaszłam. Boje się jednak ze to może być ciaza pozamaciczna bo wczoraj połknęłam żołnierzyki misiaczka i ciaza może rozwinąć się w żołądku. Co o tym myślicie drogie staraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciczka

O tak ja tez serduszkuje z misiem. Staramy się o bombelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😂😂😂😂😂Tak widzę te tematy o staraniu się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ankaa

Ja się staram o chłopca więc będę trzymać nogi w górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhh

Ja miałam przytulańce z mężem 5 dni temu, dzisiaj zrobiłam 3 testy wszystkie negatywne ale boli mnie jajnik więc może jestem w ciąży? Jutro idę na betę a za tydzień do ginka. Czuję, że tym razem się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Widze ze musisz je namiętnie śledzić skoro jestes aż tak w temacie 😂 pewnie jestes klasyczna bezdzietna lambadziara 😂 i twojemu chłopu nie staje 😂 tak, tak wiem. Dla ciebie rozwój jest ważny, pewnie pracujesz w międzynarodowej firmie i zarabiasz kokosy, znasz 50 języków 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja mam piontke dzieci bezplodnico a Ty? 😂 mam dla kogo żyć a tobie nikt nawet szklanki wody nie poda 😂 ale za to rozwijasz się i znasz jezyki😂 teraz staramy się o szóste dzieciontko ale jestem już przed trzydziestką więc pewnie nie będzie tak łatwo zajść jak wczesniej😂 Ty pewnie znasz języki i co ci po tym jak pewnie jesteś czterdziestoletnia lambadziara która już w ciążę nie da rady zajść 😂 i pewnie nie ma z kim 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja robię codziennie betę bo nie wierzę w te testy, a raz w tygodniu odwiedzam gina żeby skonsultować przyrost bety, niestety jeszcze nie zafasolkowalam ale codziennie serduszkuje sie z moim TŻetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zęby

A ja nie wierzę ani w testy ani w betę, myślę że teraz jestem w ciąży, ponieważ bolą mnie zęby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to on

Ja mam jutro owulke więc będziemy się starać. Temperatura w pochwie 37 stopni, śluz rzadki więc warunki idealne na przytulańce ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona

Polecam starającym się Afrodytę - tester owulacyjny ze śliny wielokrotnego użytku, jest precyzyjny i  daje pewność kiedy są płodne dni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThinkPad
Dnia 24.05.2019 o 22:03, Gość gosc napisał:

Ja mam piontke dzieci bezplodnico a Ty? 😂 mam dla kogo żyć a tobie nikt nawet szklanki wody nie poda 😂 ale za to rozwijasz się i znasz jezyki😂 teraz staramy się o szóste dzieciontko ale jestem już przed trzydziestką więc pewnie nie będzie tak łatwo zajść jak wczesniej😂 Ty pewnie znasz języki i co ci po tym jak pewnie jesteś czterdziestoletnia lambadziara która już w ciążę nie da rady zajść 😂 i pewnie nie ma z kim 😂

Ja mam 42 l. i staramy się o szóste 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita

Mi mąż zaraz po niedzielnym rosołku i schabowym zalał cip.kę cieplutką spermą. :D To będzie nasze pierwsze dziecko. A jak u was drogie staraczki bo coś cicho tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×