Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czy zdarzyło wam się zostawić faceta dla innego?

Polecane posty

Gość gosc

Z perspektywy czasu to był dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffffff
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Z perspektywy czasu to był dobry wybór?

Zdarzylo nie raz, zreszta nic nie przysiegalam, na poznanie czlowieka potrzeba czasu, zaczelam od diabla skonczylam na aniele, i z nim juz 10 lat i bede z nim zawsze,bo nie uznaje zasady by z kims byc byle byc, zreszta jak ktos mnie rozczaruje to nie ma tematu, poza tym czlowiek dojrzewa kolo 30 , trudno zebym dokonala najlepszego wyboru w wieku 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Ffffff napisał:

Zdarzylo nie raz, zreszta nic nie przysiegalam, na poznanie czlowieka potrzeba czasu, zaczelam od diabla skonczylam na aniele, i z nim juz 10 lat i bede z nim zawsze,bo nie uznaje zasady by z kims byc byle byc, zreszta jak ktos mnie rozczaruje to nie ma tematu, poza tym czlowiek dojrzewa kolo 30 , trudno zebym dokonala najlepszego wyboru w wieku 20

Z tym poprzednim dlugo bylas? Od razu przeszlas ze zwiazku w zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffffff
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Z tym poprzednim dlugo bylas? Od razu przeszlas ze zwiazku w zwiazek?

Jestem specyficznym przypadkiem, faceci nie dawali mi nigdy spokoju, poza tym nie rozumieja slow ze to koniec, wiec liczac czas od poinformowania to nie od razu, ale biorac pod uwage ze uwolnic sie nie da normalnie to tylko informacja o nowym skutecznie dziala, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru/cha
1 godzinę temu, Gość Ffffff napisał:

Zdarzylo nie raz, zreszta nic nie przysiegalam, na poznanie czlowieka potrzeba czasu, zaczelam od diabla skonczylam na aniele, i z nim juz 10 lat i bede z nim zawsze,bo nie uznaje zasady by z kims byc byle byc, zreszta jak ktos mnie rozczaruje to nie ma tematu, poza tym czlowiek dojrzewa kolo 30 , trudno zebym dokonala najlepszego wyboru w wieku 20

ale czy w tej sytuacji nie powinnaś była być taka stanowacza, tzn. w kontekscie tematu i drogi w życiu jaką przebyłaś, nie powinnaś była być bardzie otwarta na dobre zmiany na lepsze? 🙂     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×