Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co myślicie o kobietach w wojsku i policji?

Polecane posty

Gość Gosc

Nadają się, są potrzebne czy to zawody które powinny być "zarezerwowane" tylko dla mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak spełniają kryteria rekrutacji to najwyraźniej się nadają. Do pracy w policji nie jest potrzebny penis, tylko odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak spełniają kryteria rekrutacji to najwyraźniej się nadają. Do pracy w policji nie jest potrzebny p/e/n/i/s tylko odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak spełniają kryteria rekrutacji to najwyraźniej się nadają. Do pracy w policji nie jest potrzebny p/e/n/i/s tylko odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne. 

Tylko jeden drobiazg: te kryteria rekrutacji powinny być identyczne dla obu płci. A nie inne normy sprawnościowe dla kobiet, a inne dla mężczyzn. Jeśli kobieta spełni te normy, nie ma problemu, niech służy i broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak spełniają kryteria rekrutacji to najwyraźniej się nadają. Do pracy w policji nie jest potrzebny p/e/n/i/s tylko odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne. 

A moim zdaniem kobiety w patrolu to pomyłka. "Odpowiednie warunki fizyczne" zgadza się, ale chyba nie łudzisz się, że policjantka przykładowo ważąca 50kg obezwładni sama dorosłego i zdecydowanie większego faceta od siebie? W internecie można podziwiać te ''brawurowe" interwencje dwóch kobiet w patrolu. Dramat i tyle. Na stanowiskach biurowych niech sobie siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama chciałam iść do wojska kiedys. Nic nie myślę, jest rownouprawnienie i kobieta moze być tak samo w wojsku, jak mężczyzna stylista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A moim zdaniem kobiety w patrolu to pomyłka. "Odpowiednie warunki fizyczne" zgadza się, ale chyba nie łudzisz się, że policjantka przykładowo ważąca 50kg obezwładni sama dorosłego i zdecydowanie większego faceta od siebie? W internecie można podziwiać te ''brawurowe" interwencje dwóch kobiet w patrolu. Dramat i tyle. Na stanowiskach biurowych niech sobie siedzą

Często nawet dwójka facetów policjantów ma problem z obezwladnieniem jednego kolesia, to co dopiero kobiety? To nie film to smutna rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A moim zdaniem kobiety w patrolu to pomyłka. "Odpowiednie warunki fizyczne" zgadza się, ale chyba nie łudzisz się, że policjantka przykładowo ważąca 50kg obezwładni sama dorosłego i zdecydowanie większego faceta od siebie? W internecie można podziwiać te ''brawurowe" interwencje dwóch kobiet w patrolu. Dramat i tyle. Na stanowiskach biurowych niech sobie siedzą

Może i obezwładni. Inna sprawa, że może pobudzić dodatkowa agresje. Dlatego wszystkie normy sprawności fizycznej muszą być identyczne dla obu płci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

A moim zdaniem kobiety w patrolu to pomyłka. "Odpowiednie warunki fizyczne" zgadza się, ale chyba nie łudzisz się, że policjantka przykładowo ważąca 50kg obezwładni sama dorosłego i zdecydowanie większego faceta od siebie? W internecie można podziwiać te ''brawurowe" interwencje dwóch kobiet w patrolu. Dramat i tyle. Na stanowiskach biurowych niech sobie siedzą

No to mało wiesz. Tak samo mało jak Res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No to mało wiesz. Tak samo mało jak Res.

A konkretnie to niby czego mało wiem? Czy tak sobie po prostu piszesz bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

A moim zdaniem kobiety w patrolu to pomyłka. "Odpowiednie warunki fizyczne" zgadza się, ale chyba nie łudzisz się, że policjantka przykładowo ważąca 50kg obezwładni sama dorosłego i zdecydowanie większego faceta od siebie? W internecie można podziwiać te ''brawurowe" interwencje dwóch kobiet w patrolu. Dramat i tyle. Na stanowiskach biurowych niech sobie siedzą

Chcesz to siedz, choć na długość kabla w kuchni, ale co masz do innych kobiet? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ree
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A moim zdaniem kobiety w patrolu to pomyłka. "Odpowiednie warunki fizyczne" zgadza się, ale chyba nie łudzisz się, że policjantka przykładowo ważąca 50kg obezwładni sama dorosłego i zdecydowanie większego faceta od siebie? W internecie można podziwiać te ''brawurowe" interwencje dwóch kobiet w patrolu. Dramat i tyle. Na stanowiskach biurowych niech sobie siedzą

mało który policjant jest w stanie to zrobić żeby chłopa obezwładnić. bębny piwne pozapuszczane, zero mięśnia, niczego po pracy nie trenują oprócz leżingu i grillingu więc weź mnie nie rozśmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość ree napisał:

mało który policjant jest w stanie to zrobić żeby chłopa obezwładnić. bębny piwne pozapuszczane, zero mięśnia, niczego po pracy nie trenują oprócz leżingu i grillingu więc weź mnie nie rozśmieszaj.

Skoro mało który facet jest w stanie to zrobić, to co dopiero kobiety, które mają mniej siły od facetów? Sama sobie odpowiedziałaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiiiitam
56 minut temu, Gość gość napisał:

No to mało wiesz. Tak samo mało jak Res.

Czeski siurek to tylko w internetach umie pokazywać przyrodzenie 😛 A to trochę mało, żeby cokolwiek 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość12
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A konkretnie to niby czego mało wiem? Czy tak sobie po prostu piszesz bez sensu?

Tak, tak my wiemy. Ty wszystko wiesz najlepiej, zawsze i na każdy temat. O zapłodnieniu, porodach, pierwszych miesiączkach, po seks z żoną której nie masz i prowadzeniu domu, gotowaniu itp...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A według mnie policjantki są ok, mają trochę inną rolę. Działają jak psycholog, łagodzą sytuację. Ale uważam, że nie powinno być ich za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
36 minut temu, Gość Iiiiitam napisał:

Czeski siurek to tylko w internetach umie pokazywać przyrodzenie 😛 A to trochę mało, żeby cokolwiek 😛 

😛😛😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, Gość Gość12 napisał:

Tak, tak my wiemy. Ty wszystko wiesz najlepiej, zawsze i na każdy temat. O zapłodnieniu, porodach, pierwszych miesiączkach, po seks z żoną której nie masz i prowadzeniu domu, gotowaniu itp...;P

O twoich zmysleniach i fantazjach nie mam zamiaru dyskutować.😛😛😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro w Izraelu kobiety normalnie służą w wojsku to nie widzę powodu, żeby nie mogły i w Polsce. Durga sprawa: w dzisiejszym świecie siła fizyczna nie jest już tak istotna. Tysiąc osiłków nie ma szans przy kobiecie-pilocie.  Silni robią co najwyżej za mięso armatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Skoro mało który facet jest w stanie to zrobić, to co dopiero kobiety, które mają mniej siły od facetów? Sama sobie odpowiedziałaś 

Zawsze można użyć paralizatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Skoro w Izraelu kobiety normalnie służą w wojsku to nie widzę powodu, żeby nie mogły i w Polsce. Durga sprawa: w dzisiejszym świecie siła fizyczna nie jest już tak istotna. Tysiąc osiłków nie ma szans przy kobiecie-pilocie.  Silni robią co najwyżej za mięso armatnie.

Akurat służą normalnie! Byłaś? Widziałaś? Bo ja tak. I na moje stwierdzenie, że u nas kobiety w wojsku nie służą, pewien oficer zapytal, kto w takim razie robi kawę i sprząta kwatery oficerom😀? W amerykańskiej armii też służą. W czasie wojen w Zatoce, wiele z nich szczęśliwie "zaszło", bo te były odsyłane do domu.  A ile jest tych kobiet- pilotów? I jeśli myślisz, że w lotnictwie służą jakieś mięczaki, masz słabe pojęcie. Chociaż tak jak napisałem, powinna być otwarta droga do służby gdzie tylko zechcą. Ale na równych zasadach, bez żadnych przywilejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Zawsze można użyć paralizatora.

Można też pistoletu. Albo karabinu maszynowego. Albo czołgu😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Często nawet dwójka facetów policjantów ma problem z obezwladnieniem jednego kolesia, to co dopiero kobiety? To nie film to smutna rzeczywistość

To że ktoś ma problem z obezwladnieniem to brak szkoleń. 

 

6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A moim zdaniem kobiety w patrolu to pomyłka. "Odpowiednie warunki fizyczne" zgadza się, ale chyba nie łudzisz się, że policjantka przykładowo ważąca 50kg obezwładni sama dorosłego i zdecydowanie większego faceta od siebie? W internecie można podziwiać te ''brawurowe" interwencje dwóch kobiet w patrolu. Dramat i tyle. Na stanowiskach biurowych niech sobie siedzą

Mam koleżankę która od dzieciństwa trenuje sporty walki (mała kobietka właśnie 50 kg) najpierw to było karate, ale nie to co trenowała Lewandowska polegające na pokazywaniu pozycji tylko to drugie kontaktowe. Potem coś tam jeszcze a teraz chyba na kravmage chodzi. I ta mała kobietka pół roku temu wtracila się do interwencji dwóch panów policjantów, bo nie mogli sobie z dwoma lobuzami poradzić. Jednego obezwladnila ona i dopiero policjanci we dwóch poradzili sobie z drugim. Mimo że fizycznie gorowali nad agresorami, to kolesie byli pod wpływem jakich substancji i delikatna perswazja nic nie dawała. Mimo założenia dzwigni koleś się gliniarzowi wymykal, bo policjant bal się założyć mocniej dźwignię żeby mu łapy nie połamać. Co do użycia broni-normalny odpowiedzialny policjant się boi bo zaraz będzie miał postępowanie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Rescator555 napisał:

O twoich zmysleniach i fantazjach nie mam zamiaru dyskutować.😛😛😛😛😛😛😛😛

Zmień już płyte. A jak już dyskutujesz to napisz w koncu coś mądrego..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Zmień już płyte. A jak już dyskutujesz to napisz w koncu coś mądrego..,

Jak mogę zmienić, kiedy jesteś tak tępa, że do ciebie jeszcze  nie dotarlo? Muszę powtarzać, aż dotrze.😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To że ktoś ma problem z obezwladnieniem to brak szkoleń. 

 

Mam koleżankę która od dzieciństwa trenuje sporty walki (mała kobietka właśnie 50 kg) najpierw to było karate, ale nie to co trenowała Lewandowska polegające na pokazywaniu pozycji tylko to drugie kontaktowe. Potem coś tam jeszcze a teraz chyba na kravmage chodzi. I ta mała kobietka pół roku temu wtracila się do interwencji dwóch panów policjantów, bo nie mogli sobie z dwoma lobuzami poradzić. Jednego obezwladnila ona i dopiero policjanci we dwóch poradzili sobie z drugim. Mimo że fizycznie gorowali nad agresorami, to kolesie byli pod wpływem jakich substancji i delikatna perswazja nic nie dawała. Mimo założenia dzwigni koleś się gliniarzowi wymykal, bo policjant bal się założyć mocniej dźwignię żeby mu łapy nie połamać. Co do użycia broni-normalny odpowiedzialny policjant się boi bo zaraz będzie miał postępowanie 😡

No więc dla takich kobiet jest miejsce w policji, czy w wojsku jak najbardziej. Tylko ile ich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Rescator555 napisał:

Jak mogę zmienić, kiedy jesteś tak tępa, że do ciebie jeszcze  nie dotarlo? Muszę powtarzać, aż dotrze.😛😛😛😛😛😛

Podyskutowałabym z tobą, ale musiałabym się zniżyć do twojego poziomu, no i mam ciekawsze plany. A tobie życzę udanego weekengu na kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nadają się. Rezerwacje, to stolika w restauracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

Akurat służą normalnie! Byłaś? Widziałaś? Bo ja tak. I na moje stwierdzenie, że u nas kobiety w wojsku nie służą, pewien oficer zapytal, kto w takim razie robi kawę i sprząta kwatery oficerom😀? W amerykańskiej armii też służą. W czasie wojen w Zatoce, wiele z nich szczęśliwie "zaszło", bo te były odsyłane do domu.  A ile jest tych kobiet- pilotów? I jeśli myślisz, że w lotnictwie służą jakieś mięczaki, masz słabe pojęcie. Chociaż tak jak napisałem, powinna być otwarta droga do służby gdzie tylko zechcą. Ale na równych zasadach, bez żadnych przywilejów.

Polska lotniczka byla zamordowana w Katyniu- na rowni z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jest wiele silnych kobiet i wysportowanych.  Fakt, ze do obezwladnienia potrzeba dobrego treningu.  Kolejny fakt, ze dobry policjant czy zolnierz to niekoniecznie ten najsilniejszy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×