Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malwina

Jak często mogą uprawiac seks 35-40 letni męzczyzni?

Polecane posty

Gość Rozbawiona
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeśli chodzi o mnie, to ja chcę raz na tydzień i pomimo 50tki za każdym razem mogę.

A jeśli chodzi o mnie, to ja chcę 3 razy na dzień i pomimo 50tki za każdym razem mogę 😄 Taka jestem... rozgrzana 😉 A raz w tygodniu to... zamieniam 53 latka na 35 😄 I czasem jeszcze coś bym schrupała... 🙂

Gość Gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

Weźmy taką Jagnę Reymonta, Boryna nie dawał rady (pewnie też jej oferował małżeńskie "regularnie raz w tygodniu" 😛 ) to się biedaczka Antkiem w brogu, młynarzem, sołtysem i kim tam jeszcze musiała posiłkować 😄 

To raczej oni Jagna, bo om nie stawało na widok żon. 

Gość Synek
27 minut temu, Gość gość napisał:

A ty, synku, na biologię w szkole uczęszczał, ha? Nie mówili, że u kobity pierwszy skok potrzeb to 30-tka, potem 35, 40 to już rycząca, a 50-tka wyjąca? A potem to już w ogóle "w starym piecu diabeł pali" 😄 

Co za pech że wraz ze wzrostem potrzeb spada atrakcyjność:)) Też miałem kiedyś 50 latke, tylko po bozemu lub od tylu. Na myśl o lizaniu mną wzdrygalo. 

Gość Pulitzer
1 godzinę temu, Gość 40 latek napisał:

Do 36 roku życia kilka razy dziennie, sex z żoną plus masturbacja.   Później w ciagu roku spadło mi tak że raz na tydzień.  Poszedłem do lekarza, seria zastrzykow i po roku wróciło mi do normy. Słowa mojej pani doktor.

" Przychodzą mężczyźni i mówią że oni mogą tylko że im się już nie chce.  A sam brak chęci to już choroba. "

Tak z ciekawości - zdradzisz co to były za zastrzyki i u lekarza jakiej specjalności byłeś ? Po roku dopiero wróciło do normy ?????

Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Raz na tydzień to nie regularnie, a bardzo rzadko. Coś mylisz pojęcia.

Regularnie, to oznacza cyklicznie w tych samych odstępach czasu. Raz dziennie to regularnie, raz na miesiąc to regularnie, raz na rok to też jest regularnie. A nie regularnie, to w jednym dniu raz potem za miesiąc a potem znowu codziennie i tak różnie.

Wiesz co jest największym paradoksem, że można coś robić jednocześnie rzadko i często?

s. r. a. c. z. k. a.

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Rozbawiona napisał:

A jeśli chodzi o mnie, to ja chcę 3 razy na dzień i pomimo 50tki za każdym razem mogę 😄 Taka jestem... rozgrzana 😉 A raz w tygodniu to... zamieniam 53 latka na 35 😄 I czasem jeszcze coś bym schrupała... 🙂

W tym wieku masz aż tylu klientów? I co jeszcze ci płacą? Jakich środków smarnych używasz?

Gość gość

Z żoną to tak raz na dwa miesiące. Bo ile można ciągle z tą samą kobietą, nuda. Ale gdyby się udało z jakąś młodą i atrakcyjną, to pewnie i ze trzy razy dziennie. Tak to już jest.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować